101549
 

Подаруй прогулянку на конях для компанії!

Кінна прогулянка по живописних околицях Львова для компанії з 4-х осіб. Катання пройде на території заміського комплексу «Бухта Вікінгів» — по заплутаним доріжкам. Кожному нададуть доглянутого породистого коня та познайомлять з основними правилами спілкування з ним. Професійний інструктор буде супроводжувати своїх гостей на прогулянці, так що залишиться тільки насолодитися катанням. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
4 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 80 кг
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для компанії — що це?

Незвичайний відпочинок з друзями на природі і навіть більше. Стежки зачаровують своїми вигинами, а породисті конячки так і рвуться відвезти своїх наїзників по знайомому їм маршруту. Це відмінна можливість прогулятися верхи за межею міста, насолоджуючись «спілкуванням» з добрими тваринами.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою на кінну прогулянку ще 3 друзів. Разом вони відвідають один з кращих заміських комплексів відпочинку — «Бухта Вікінгів», який розташовується серед розкішних лісових пейзажів. Кататися Щасливчикам належить територією бази — по тінистих лісових стежках. Їх постійно буде супроводжувати досвідчений інструктор, який допоможе кожному починаючому наїзникові впевнено триматися в сідлі.

Прогулянка верхи по заміському комплексу

Незвичайна спільна прогулянка для 4 друзів — верхи на породистих конях. Компанія зможе покататися по величезній території комплексу, а після заїзду вибрати собі місце для невеликого пікніка.

Покататися зможе кожен

Професійний інструктор розповість правила безпеки та деякі секрети верхової їзди. Він же буде супроводжувати компанію під час прогулянки, так що наїзникам ні про що не доведеться хвилюватися.

Розкішні породисті конячки

Здавна верхова їзда вважалася способом відпочинку та розваги для досить заможних людей. Гості заміського комплексу, безсумнівно, відчують усі принади розкішного життя, прогулюючись на породистих конях по лісі. Всі скакуни добре обкатані, доглянуті і спокійні, що гарантує виключно приємну прогулянку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Бухта вікінгів - Заміський комплекс
12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09 Показати на мапі

28 відгуків

31 жовтня 2017
Все дуже сподобалось. Інструктор Ніна дуже приємна і уважна. Прогулянка відбулась просто чудово. Рекомендую!

24 липня 2017
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме...
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме массы впечатлений и удовольствия получили еще и много интересной информации. Очень понравилось, что это впечатления для пары, можно разделить радость прогулки с близким человеком) Такое насыщенное емоциями впечетление нам подарил брат с помощью Bodo. Выбрал именно такое впечетлиние так как это интересно, незабываемо и доступно для пары. Нам понравилась как идея впечатления так и ее презентация. Красивая коробка видя которую ты уже знаешь, что будет что-то интересное, а вот что, узнаешь открыв ее))) Очень радует большой выбор впечатлений. Большое спасибо ребятам из колл центра за оперативность, четкость и приветливость. Активировали впечатление в пятницу, а в субботу уже катались. Огромное спасибо всей команде Bodo за то, что дарите столько ярких впечатлений и делаете подарки незабываемыми!

17 червня 2017
Друзі подарували на ДН прогулянку на двох на конях.Щастю не було меж! Я давно мріяла про таку прогулянку. Відбулась прогулянка і задоволення залишилось неймовірне. Хочу ще! Дякую за позитивні емоції!

О
Олена
17 березня 2017
Я задоволена прогулкою, тільки позитивні емоції, дуже дякую компанії bodo

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень