102665

Подаруй затяжну прогулянку на літаку!

Незабутня прогулянка на літаку Як-12 для компанії друзів. Знаходитись в небі їм доведеться 20 хвилин. Ще 10-15 хвилин знадобиться на інструктаж. Стежити за польотом буде досвідчений пілот, сидячи за штурвалом судна. Його завдання — піднятися на висоту до 800 метрів, відкриваючи чудовий вид на околиці міста. В кабіні 3 пасажири отримають спеціальні навушники, які захистять від шуму і дадуть можливість зв'язуватися з льотчиком. детальніше...

3 люд. 20 хвилин Використати до 31.03.2019
3 людини
20 хвилин
Залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на літаку ЛОНГЕР — що це?

Променад по безкрайнім небесним просторам Львівської області. Піднятися у повітря на сталевому Як-12 належить трійці Щасливчиків. Контролювати політ і керувати судном буде досвідчений льотчик-інструктор. Він прокладе маршрут на висоті до 800 метрів, розвиваючи швидкість до 194 км/год. Перебування у небі — 20 хвилин. На борту можна робити фотографії.

Як все відбувається?

Трійка Щасливчиків вирушить до аеродрому «Цунів», який розташувався за межею міста. Тут їх зустріне досвідчений пілот — він проведе інструктаж з техніки безпеки та розповість про літак. Для компанії підготують літак Як-12, який за лічені секунди підніме пасажирів у небо. Зробити політ максимально комфортним допоможуть спеціальні навушники, які захистять від шуму та допоможуть спілкуватись з пілотом. Серед хмар Щасливчикам належить пробути 20 хвилин. Після м'якого приземлення завершити пригоду можна спільною фотографією на тлі сталевого птаха.

У будь-яку пору року

Здійснити захоплюючу повітряну прогулянку компанія друзів може у будь-який сезон при сприятливих погодних умовах. З висоти відкриються чудові пейзажі на засніжені пагорби, квітучі галявини, сині водоймища та барвисті верхівки дерев.

Відпочинок з друзями

Після польоту компанія товаришів може розслабитися на території аеродрому. Тут є зелена зона з воротами для гри в футбол, альтанки з мангалами та кафетерії.

Для дітей і дорослих

Підкорити небо можуть як дорослі, так і діти, яким ще не виповнилося 18 років. Для цього потрібен дозвіл батьків або їх присутність.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4а Показати на мапі

1 відгук

М
Марта
23 листопада 2017
Я завжди любила небо. Навіть стюардесою бути хотіла, але щось не склалося. Тому коли отримала такий подарунок, дуже зраділа. Спочатку був мандраж, коли заревів мотор, а потім так круто! У літаку комфортно, пілот привітливий. Усім рекомендую! :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень