102665

Подаруй затяжну прогулянку на літаку!

Незабутня прогулянка на літаку Як-12 для компанії друзів. Знаходитись в небі їм доведеться 20 хвилин. Ще 10-15 хвилин знадобиться на інструктаж. Стежити за польотом буде досвідчений пілот, сидячи за штурвалом судна. Його завдання — піднятися на висоту до 800 метрів, відкриваючи чудовий вид на околиці міста. В кабіні 3 пасажири отримають спеціальні навушники, які захистять від шуму і дадуть можливість зв'язуватися з льотчиком. детальніше...

3 люд. 20 хвилин Використати до 30.11.2018
3 людини
20 хвилин
Залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на літаку ЛОНГЕР — що це?

Променад по безкрайнім небесним просторам Львівської області. Піднятися у повітря на сталевому Як-12 належить трійці Щасливчиків. Контролювати політ і керувати судном буде досвідчений льотчик-інструктор. Він прокладе маршрут на висоті до 800 метрів, розвиваючи швидкість до 194 км/год. Перебування у небі — 20 хвилин. На борту можна робити фотографії.

Як все відбувається?

Трійка Щасливчиків вирушить до аеродрому «Цунів», який розташувався за межею міста. Тут їх зустріне досвідчений пілот — він проведе інструктаж з техніки безпеки та розповість про літак. Для компанії підготують літак Як-12, який за лічені секунди підніме пасажирів у небо. Зробити політ максимально комфортним допоможуть спеціальні навушники, які захистять від шуму та допоможуть спілкуватись з пілотом. Серед хмар Щасливчикам належить пробути 20 хвилин. Після м'якого приземлення завершити пригоду можна спільною фотографією на тлі сталевого птаха.

У будь-яку пору року

Здійснити захоплюючу повітряну прогулянку компанія друзів може у будь-який сезон при сприятливих погодних умовах. З висоти відкриються чудові пейзажі на засніжені пагорби, квітучі галявини, сині водоймища та барвисті верхівки дерев.

Відпочинок з друзями

Після польоту компанія товаришів може розслабитися на території аеродрому. Тут є зелена зона з воротами для гри в футбол, альтанки з мангалами та кафетерії.

Для дітей і дорослих

Підкорити небо можуть як дорослі, так і діти, яким ще не виповнилося 18 років. Для цього потрібен дозвіл батьків або їх присутність.

Місце проведення враження:

ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4 Показати на мапі

1 відгук

М
Марта
23 листопада 2017
Я завжди любила небо. Навіть стюардесою бути хотіла, але щось не склалося. Тому коли отримала такий подарунок, дуже зраділа. Спочатку був мандраж, коли заревів мотор, а потім так круто! У літаку комфортно, пілот привітливий. Усім рекомендую! :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень