102664

Подаруй прогулянку на літаку!

Повітряна пригода на Як-12 разом з двома друзями. За штурвалом опиниться досвідчений пілот, який прокатає пасажирів уздовж хмар. Він підніме літак на висоту близько 800 м і розжене його до 194 км/г. Компанія насолодиться панорамними видами і зробить безліч фото прямо з кабіни. Для зв'язку один з одним і захисту від шуму кожному видадуть спеціальні навушники. детальніше...

3 люд. 10 хвилин Використати до 31.07.2018
3 людини
10 хвилин
Залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Прогулянка на літаку — що це?

Захоплюючий політ на легкому літаку Як-12 разом з друзями. Щасливчик насолодиться пейзажами Львівської області з висоти 800 м. Він займе місце поряд з пілотом і запросить двох компаньйонів на задні крісла. Повітряне судно здатне набрати швидкість до 194 км/г. Воно злітає легко і швидко, а сідає плавно і м'яко. Після прогулянки компанія зможе зробити кілька фото на тлі літака.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з двома друзями вирушить на аеродром «Цунів». Тут компанії проведуть попередній інструктаж і запропонують зайняти місця на борту. Кожному видадуть навушники з радіозв'язком для спілкування під час польоту. Всього за кілька хвилин літак опиниться поруч з хмарами. Щасливчики зможуть проводити фото- і відеозйомку прямо з кабіни, милуючись панорамами Львівської області. Тривалість прогулянки — 10 хвилин. Піднятися в повітря можна в будь-яку пору року, попередньо домовившись щодо дати з пілотом-інструктором.

Політ з друзями

Щасливчик запросить з собою двох приятелів, які розмістяться на задніх сидіннях в літаку. У компанії буде не тільки веселіше літати, а й обмінюватися враженнями після приземлення.

Фото з кабіни пілота

На пам'ять про повітряну прогулянку залишаться знімки, зроблені на висоті близько 800 м. Щасливчик може робити фото, знімати відео або просто милуватися навколишньою красою, запам'ятовуючи кожну мить.

Доступно цілий рік

Польоти з друзями доступні в будь-яку пору року. Головне — наявність гарної погоди. Необхідно заздалегідь узгодити з інструктором дату і перевірити прогноз синоптиків. У разі грози або сильного снігопаду прогулянку можуть перенести.

Місце проведення враження:

ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4 Показати на мапі

1 відгук

М
Марта
23 листопада 2017
Я завжди любила небо. Навіть стюардесою бути хотіла, але щось не склалося. Тому коли отримала такий подарунок, дуже зраділа. Спочатку був мандраж, коли заревів мотор, а потім так круто! У літаку комфортно, пілот привітливий. Усім рекомендую! :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень