Подаруйте прогулянку на літаку!

подарували вже 20 рази
3 людини
10 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
до 110 кг
до 190 см
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пілот буде управляти легким літаком Як-12. Попередньо інструктор розповість про техніку безпеки і видасть пасажирам навушники з системою радіомовлення. Вони потрібні, щоб підтримувати зв'язок одне з одним. Політ пройде над околицями Львівської області. Після приземлення можна зробити знімок на фоні Як-12.

Чому ми вибрали аеродром «Цунев»

Клієнти будуть летіти на легкому авіасудні. Такі літаки відрізняються від стандартних тим, що здатні швидко набирати швидкість, легко маневрувати і входити в повороти. Клієнти можуть запросити друзів поспостерігати за польотом. Літати можна в будь-яку пору року, в тому числі взимку за відсутності грози, снігопаду і сильних вітрів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Марта
23 листопада 2017
Я завжди любила небо. Навіть стюардесою бути хотіла, але щось не склалося. Тому коли отримала такий подарунок, дуже зраділа. Спочатку був мандраж, коли заревів мотор, а потім так круто! У літаку комфортно, пілот привітливий. Усім рекомендую! :)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.