101633
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

Ціла годину розваг у найбільшому батутному залі України площею 500 кв. м. На цьому гігантському майданчикові розташувалися горизонтальні й вертикальні батути різних розмірів і форм, а також м'яка поролонова яма. Для 2 гостей комплексу передбачено індивідуальний супровід інструктора, який проведе розминку та допоможе оволодіти технікою нескладних стрибків. Для дітей є й додаткові розваги: надувна гірка, скеледром, лабіринт і міні-гольф. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.06.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 662 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 30.06.2018

Стрибки на батуті для двох — що це?

Море позитиву — в найбільшому батутному залі України площею 500 кв. м. Тут розташовано безліч горизонтальних і вертикальних батутів, довга батутна доріжка, а також велика поролонова яма. Професійний інструктор допоможе оспанувати різні техніки стрибків — від простих відскоків до нескладних акробатичних трюків.

Як все відбувається?

Професійний інструктор оцінить рівень підготовки кожного Щасливчика й складе індивідуальну програму веселого заняття. Після короткої розминки та обговорення правил безпеки можна буде взятися до тренування. Спочатку Щасливчики навчаться правильно стрибати й приземлятися, а потім спробують опанувати прості акробатичні трюки — з перекидами, відскоками, виконанням фігур у повітрі. Закріпити отримані навички можна, випробувавши по черзі всі батути, а про м'яке приземлення подбає спеціальна поролонова яма. Подібний відпочинок, окрім задоволення, принесе величезну користь для здоров'я. Адже стрибки на батуті в 3 рази ефективніші інтенсивного бігу.

Найбільший батутний зал України

Любителям активного відпочинку буде де розігнатися — вони потраплять до батутного залу площею цілих 500 кв. м. Він є частиною критого комплексу розваг Sky Park, так що влаштувати собі запальний відпочинок можна буде у будь-який час року.

Батути різних розмірів + поролонова яма

Батутна зона складається з безлічі батутів різних розмірів і форм, деякі з них розташовані під нахилом у основи стін. Це не тільки дозволяє виконувати різні трюки, але й забезпечує додаткову безпеку. В кінці батутного ланцюжка розташована поролонова яма — близько 5 тисяч м'яких кубиків заповнили її, забезпечуючи м'яке приземлення.

Додаткові розваги для дітей

Насолодившись стрибками на батуті, гості віком до 16 років зможуть урізноманітнити свій відпочинок іншими послугами комплексу. Їм запропонують відвідати скеледром, загадковий лабіринт, поле для міні-гольфу, а також відпочити на надувній гірці.

Місце проведення враження:

Дитяча планета - парк розваг
м. Львів, вул. Стрийська, 202 Показати на мапі

18 відгуків реальних людей

Н
Назар
7 листопада 2017
Дуже сподобалися стрибки на батуті, з радістю пішов би ще раз. Але на замітку всім зробіть хорошу розминку перед стрибками, бо на наступний день усе тіло буде боліти. А так все сподобалося.

Я
Яна
17 жовтня 2017
Мені подарувала сертифікат на батути моя сестра. Я дуже задоволена отриманими враженнями та емоціями. Чудовий інструктор за заняття багато чому навчив. Прекрасна ідея дарувати враження. Дякую!

Н
Назар
25 липня 2017
Дуже задоволений "Стрибками на батуті для двох".Чудово провів час.Нереально крутий інструктор!!Думаю ще неодноразово скористаюсь послугами "bodo".Всім рекомендую!!!

29 червня 2017
Отличные впечатления. Оказывается батуты это не только для детей :-) Класно провели время с девушкой. Инструктор был очень доброжелателен и помогал как мог. Будьте готовы к тому что прыжки на батуте это не просто баловство, а очень даже приличный кардио тренажер. Устали прилично :-) Получалось не все и не сразу, но от того вдоволь насмеялись. Совет: Одевайте удобную и не сковывающую...
Отличные впечатления. Оказывается батуты это не только для детей :-) Класно провели время с девушкой. Инструктор был очень доброжелателен и помогал как мог. Будьте готовы к тому что прыжки на батуте это не просто баловство, а очень даже приличный кардио тренажер. Устали прилично :-) Получалось не все и не сразу, но от того вдоволь насмеялись. Совет: Одевайте удобную и не сковывающую спортиную одежду, тогда будет гораздо удобней. Вообщем отлично провели время! Спасибо огромное "Дітяча планета" во Львове и Bodo за отличное время провождение! Советую всем, кто не боится физических нагрузок! :-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень