101619
 

Подаруй майстер-клас зі стрибків на батуті!

Велетенська порція щастя та веселощів у найбільшому батутному залі України. На величезній площі 500 кв. м розташувалися горизонтальні й вертикальні батути найрізноманітніших форм, батутна доріжка й м'яка поролонова яма. Персональний інструктор проведе розминку й допоможе опанувати техніку незвичайних стрибків — простих трюків із відскоком від батута або м'яких вертикальних стінок. До речі, для дітей у комплексі також заплановані додаткові розваги: надувна гірка, скеледром, лабіринт і міні-гольф. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 602 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.07.2018

Стрибки на батуті — що це?

Захоплююча пригода в одному з найбільших батутних комплексів України. «Пружинить» тут не тільки підлогу, а й стіни. А все тому, що зал оснащений і горизонтальними й вертикальними батутами, і навіть довгою доріжкою з поролоновою ямою на фініші. Під керівництвом профі веселе проведення часу перетвориться на можливість опанувати різні техніки стрибків.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до улюбленого місця всіх екстремалів — Sky Park. Тут досвідчений інструктор познайомить його з технікою безпеки та проведе невелику розминку для розігріву м'язів. Після цього профі перейде до практичної частини. Спочатку Щасливчику належить опанувати правила відштовхування й приземлення. Коли всі ці навички будуть доведені до автоматизму, інструктор навчить його різних видів стрибків. Випробувавши батути, Щасливчик дістанеться поролонової ями, яка забезпечить м'яке й комфортне приземлення.

Техніка «правильних стрибків» від профі

Виявляється, стрибки на батуті — це ціла наука! І профі навчить всіх її премудростям: починаючи з того, як зігнути ноги перед стрибком, закінчуючи правилами м'якого приземлення.

Горизонтальні й вертикальні батути

Крім безлічі горизонтально розташованих батутів, у залі також є вертикальні біля основи стін. Вони не тільки дозволяють виконувати різні трюки, але і забезпечують додаткову безпеку. Також можна випробувати довгу батутную доріжку, закінчивши свій маршрут у просторій поролоновій ямі, яка гарантовано забезпечить комфортне й приємне приземлення.

Веселощі й користь від проведення часу

Подібне дозвілля за ефективністю навантаження навіть перевищує годину інтенсивної пробіжки. А все завдяки тому, що за стрибків задіюється безліч груп м'язів — не тільки ніг, але й всієї опорно-рухової системи. Крім того, це прекрасне тренування для вестибулярного апарату.

Місце проведення враження:

Дитяча планета - парк розваг
м. Львів, вул. Стрийська, 202 Показати на мапі

18 відгуків реальних людей

Н
Назар
7 листопада 2017
Дуже сподобалися стрибки на батуті, з радістю пішов би ще раз. Але на замітку всім зробіть хорошу розминку перед стрибками, бо на наступний день усе тіло буде боліти. А так все сподобалося.

Я
Яна
17 жовтня 2017
Мені подарувала сертифікат на батути моя сестра. Я дуже задоволена отриманими враженнями та емоціями. Чудовий інструктор за заняття багато чому навчив. Прекрасна ідея дарувати враження. Дякую!

Н
Назар
25 липня 2017
Дуже задоволений "Стрибками на батуті для двох".Чудово провів час.Нереально крутий інструктор!!Думаю ще неодноразово скористаюсь послугами "bodo".Всім рекомендую!!!

29 червня 2017
Отличные впечатления. Оказывается батуты это не только для детей :-) Класно провели время с девушкой. Инструктор был очень доброжелателен и помогал как мог. Будьте готовы к тому что прыжки на батуте это не просто баловство, а очень даже приличный кардио тренажер. Устали прилично :-) Получалось не все и не сразу, но от того вдоволь насмеялись. Совет: Одевайте удобную и не сковывающую...
Отличные впечатления. Оказывается батуты это не только для детей :-) Класно провели время с девушкой. Инструктор был очень доброжелателен и помогал как мог. Будьте готовы к тому что прыжки на батуте это не просто баловство, а очень даже приличный кардио тренажер. Устали прилично :-) Получалось не все и не сразу, но от того вдоволь насмеялись. Совет: Одевайте удобную и не сковывающую спортиную одежду, тогда будет гораздо удобней. Вообщем отлично провели время! Спасибо огромное "Дітяча планета" во Львове и Bodo за отличное время провождение! Советую всем, кто не боится физических нагрузок! :-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень