102763
 

Подаруй сабай-масаж для двох!

Точковий масаж усього тіла за допомогою олій для двох близьких людей. Майстер пропрацює кожен сантиметр, починаючи від маківки й закінчуючи кінчиками пальців. Протягом 60 хвилин профі буде натискати на спеціальні зони, які відповідають за ті чи інші групи м'язів. Процедура допоможе поліпшити кровообіг, привести тиск у норму, підвищити пружність шкіри й повернути організму стан гармонії. Головна ідея сеансу — сабай — повне розслаблення. У салоні нададуть капці, рушник і одноразову білизну, тому із собою брати нічого не потрібно. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Сабай-масаж для двох — що це?

Розслабляючий сеанс масажу, виконаний у східній техніці для двох Щасливчиків. Сабай передбачає собою повне розслаблення і спокій. У першу чергу, це гармонія душі та тіла. Під час процедури можна досягти балансу між фізичним та розумовим станом, позбавивши тіло стресу й напруги. Професійний масажист пропрацює енергетично важливі зони — це допоможе стимулювати відтік лімфи й підвищити тонус м'язів.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до салону «Міледі», де їх зустрінуть і проведуть до окремої кімнати. Попередньо для сеансу видадуть одноразову білизну, капці й рушник. Також заздалегідь підготують необхідні олії — базові й ароматичні, а потім почнеться 60-хвилинна процедура. Після активного розігріву тіла за допомогою розтирань майстер буде точково натискати на різні зони. Це стимулює приплив крові, а шляхом лімфодренажу можна вивести зайву рідину з організму. Профі приділить увагу всім частинам тіла — починаючи від голови й закінчуючи кінчиками пальців.

Комплексний ефект

Завдяки особливій східній техніці можна швидко повернути м'язи в тонус. Під час сеансу поліпшується відтік лімфи, що є відмінною профілактикою появи куперозу й набряклості. Також сабай допомагає позбутися поганого настрою, стресу й депресії.

Ароматна терапія

Досягти стану гармонії допоможуть не тільки тактильні елементи, але й запахи. Майстер змішає з базовими оліями ефірні, щоб позитивно впливати не тільки на дотик, але й на нюх.

У компанії близької людини

Іти до салону одному не доведеться — Щасливчик відвідає процедуру разом з близькою людиною. Разом вони зможуть поділитися яскравими враженнями після приємного тайського сеансу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

10 відгуків

М
Марія
20 серпня 2018
Дякую...мені дуже сподобалось)

Т
Таня
3 травня 2018
все дуже сподобалось) і приємно, і корисно для здоров'я)) усе тіло перетворюється на хмаринку, відчуваєш таку приємну легкість після масажу) також варто виокремити чудову організацію - за кілька днів уже змогла скористатись послугою, дякую Бодо)

Л
Леся
26 лютого 2018
Ч У Д О В О! це мій перший похід у спа)) не очікувала, що отримаю таке задоволення, але на сеансі змогла повністю розслабитись і насолоджуватись процедурою) дякую майстру, дякую бодо)

Д
Дарина
28 січня 2015
Бракне слів. Надто несподіваним виявився цей подарунок, і якщо бути відвертою, то від початку я й не зовсім зрозуміла, про що йдеться. Окрім слова масаж, само собою. Попередньо проґуґлила усі можливі відповіді по запиту "сабай" і чесно кажу - даремно. Треба просто приходити і насолоджуватися, а усі зайві думки лишати вдома. Масаж фантастичний (а хіба буває інакше, до речі?). Дякую - я задоволення отримала.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень