Подаруй сабай-масаж!

подарували вже 101 разів
1 людина
60 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Основний принцип сабай-масажу полягає в стародавньому тайському методі натискання на біологічно активні точки. Клієнт розташується на східному маті — татамі, а майстер візьметься до процедури. Він м'яко розімне всі групи м'язів, періодично зволожуючи шкіру композицією ефірних олій. Чергування плавних розтираючих рухів із точковим натисканням допоможе зняти напругу з м'язів, позбутися стресу й розслабитися.

Чому ми вибрали салон краси «Міледі»

Студія розташована в пішій доступності від площі Ринок, тому дістатися сюди буде легко з будь-якої частини Львова. Під час масажу майстри використовують особливе поєднання натуральних ефірних і базових олій. Перед початком процедури клієнту видають одноразову білизну.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Марія
20 августа 2018
Дякую...мені дуже сподобалось)
Таня
3 мая 2018
все дуже сподобалось) і приємно, і корисно для здоров'я)) усе тіло перетворюється на хмаринку, відчуваєш таку приємну легкість після масажу) також варто виокремити чудову організацію - за кілька днів уже змогла скористатись послугою, дякую Бодо)
Леся
26 февраля 2018
Ч У Д О В О! це мій перший похід у спа)) не очікувала, що отримаю таке задоволення, але на сеансі змогла повністю розслабитись і насолоджуватись процедурою) дякую майстру, дякую бодо)
Дарина
28 января 2015
Бракне слів. Надто несподіваним виявився цей подарунок, і якщо бути відвертою, то від початку я й не зовсім зрозуміла, про що йдеться. Окрім слова масаж, само собою. Попередньо проґуґлила усі можливі відповіді по запиту "сабай" і чесно кажу - даремно. Треба просто приходити і насолоджуватися, а усі зайві думки лишати вдома. Масаж фантастичний (а хіба буває інакше, до речі?). Дякую - я задоволення отримала.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки