22650
 

Подаруй сабай-масаж!

Сеанс розслабляючого масажу, який відновлює сили та покращує самопочуття. Глибоке точкове опрацювання м'язів у взаємодії з ароматерапією позитивно впливає як на фізичний, так і на емоційний стан людини. Суть масажу полягає у тому, щоб привести організм до гармонійного стану. Тривалість процедури — 60 хвилин. Все необхідне видається в салоні. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 95 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Сабай-масаж — що це?

Розслаблююча процедура для всього тіла, яка поєднує різні прийоми впливу на м'язи з використанням ароматичних масел. Основний принцип сабай-масажу полягає у стародавньому тайському методі роботи з біологічно активними точками. Він допомагає відновити життєві сили та поповнити запаси енергії. Тривалість сеансу — 60 хвилин.

Як все відбувається?

Випробувати на ділі тайську розслаблюючу техніку Щасливчик зможе у салоні краси «Міледі». Тут йому нададуть все необхідне для процедури та проведуть до масажного кабінету, де буде чекати майстер. Під час сеансу професіонал опрацює усі групи м'язів, використовуючи ароматні ефірні масла. Вони допоможуть зняти напругу та підняти настрій.

Старовинна тайська техніка

Масажний прийом, який поєднує точковий вплив на м'язи й ароматерапію, винайшли тайські цілителі. Цей метод базується на позитивному впливі на різні органи та системи організму.

Глибоке розслаблення

Чергування плавних розтираючих рухів із натисканням на точки сприяє повному розслабленню тіла, позбавляє м'язи від напруги, знімає стрес.

Комплексне оздоровлення

Сабай-масаж — це не тільки задоволення, але і користь. Навіть одного сеансу буде досить, щоб усунути м'язові затиски, відновити нервову систему та підвищити працездатність. Після процедури покращиться лімфодренаж і відновиться кровообіг.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

10 відгуків

М
Марія
20 серпня 2018
Дякую...мені дуже сподобалось)

Т
Таня
3 травня 2018
все дуже сподобалось) і приємно, і корисно для здоров'я)) усе тіло перетворюється на хмаринку, відчуваєш таку приємну легкість після масажу) також варто виокремити чудову організацію - за кілька днів уже змогла скористатись послугою, дякую Бодо)

Л
Леся
26 лютого 2018
Ч У Д О В О! це мій перший похід у спа)) не очікувала, що отримаю таке задоволення, але на сеансі змогла повністю розслабитись і насолоджуватись процедурою) дякую майстру, дякую бодо)

Д
Дарина
28 січня 2015
Бракне слів. Надто несподіваним виявився цей подарунок, і якщо бути відвертою, то від початку я й не зовсім зрозуміла, про що йдеться. Окрім слова масаж, само собою. Попередньо проґуґлила усі можливі відповіді по запиту "сабай" і чесно кажу - даремно. Треба просто приходити і насолоджуватися, а усі зайві думки лишати вдома. Масаж фантастичний (а хіба буває інакше, до речі?). Дякую - я задоволення отримала.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень