Подаруйте сабай-масаж!

подарували вже 133 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Основний принцип сабай-масажу полягає в стародавньому тайському методі натискання на біологічно активні точки. Клієнт розташується на східному маті — татамі, а майстер візьметься до процедури. Він м'яко розімне всі групи м'язів, періодично зволожуючи шкіру композицією ефірних олій. Чергування плавних розтираючих рухів із точковим натисканням допоможе зняти напругу з м'язів, позбутися стресу й розслабитися.

Чому ми вибрали салон краси «Міледі»

Студія розташована в пішій доступності від площі Ринок, тому дістатися сюди буде легко з будь-якої частини Львова. Під час масажу майстри використовують особливе поєднання натуральних ефірних і базових олій. Перед початком процедури клієнту видають одноразову білизну.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Марія
20 серпня 2018
Дякую...мені дуже сподобалось)
Таня
3 травня 2018
все дуже сподобалось) і приємно, і корисно для здоров'я)) усе тіло перетворюється на хмаринку, відчуваєш таку приємну легкість після масажу) також варто виокремити чудову організацію - за кілька днів уже змогла скористатись послугою, дякую Бодо)
Леся
26 лютого 2018
Ч У Д О В О! це мій перший похід у спа)) не очікувала, що отримаю таке задоволення, але на сеансі змогла повністю розслабитись і насолоджуватись процедурою) дякую майстру, дякую бодо)
Дарина
28 січня 2015
Бракне слів. Надто несподіваним виявився цей подарунок, і якщо бути відвертою, то від початку я й не зовсім зрозуміла, про що йдеться. Окрім слова масаж, само собою. Попередньо проґуґлила усі можливі відповіді по запиту "сабай" і чесно кажу - даремно. Треба просто приходити і насолоджуватися, а усі зайві думки лишати вдома. Масаж фантастичний (а хіба буває інакше, до речі?). Дякую - я задоволення отримала.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.