100945
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Більше 100 фотографій з близькими родичами з'являться в альбомі після сімейної фотосесії. Позувати зможуть до 5 родичів до 2 годин. У якості локації можна обрати як студію, так і будь-яке мальовниче місце. Профі зробить базову обробку для кожного знімка за 3-4 дні та глибоку ретуш 8-ми кращих кадрів протягом двох тижнів. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 30.11.2018
4 людини
до 2 годин
Використати до 30.11.2018

Сімейна фотосесія — що це?

Зустріч із близькими родичами перед камерою фотографа. Майстер подбає про правильну композицію та ракурси, а от образи й місце проведення залишаються на розсуд учасників. Через кілька днів після зйомок сімейний альбом поповниться новими красивими кадрами з груповими фото всіх близьких людей.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з родичами й фотографом в обумовленому місці для участі у фотосесії. Вона може проходити в стінах студії Din-Art Creative з професійним обладнанням або в мальовничому районі міста. У Щасливчика буде до 2 годин, аби створити максимальну кількість вдалих кадрів та втілити задумані ідеї. У зйомці можуть взяти участь до 5 осіб. Усі знімки в пакетній обробці профі надійшле вже за 3-4 дні. З них можна обрати 8 штук, які майстер обробить у професійному фоторедакторі.

Фото всією сім'єю

Сімейна фотосесія подарує гарні кадри з близькими людьми. Знімки стануть гідним поповненням сімейного фотоальбому.

Локація на вибір

Провести фотосесію можна на тлі гарної міської архітектури, паркової зелені або в стінах студії, обладнаної різними декораціями й правильним світлом.

Більше 100 оброблених фото

Результатом зйомок стануть понад 100 знімків. Майстер налаштує баланс білого, контрастність і різкість, а для повноцінної ретуші можна обрати 8 кращих фото. Фінальні результати з професійною обробкою фотограф надішле протягом 2 тижнів.

Місце проведення враження:

Din-Art Creative - Фотостудія
вул. Соломії Крушельницької, 5 Показати на мапі

54 відгуків реальних людей

Л
Леся
25 травня 2017
Побувавши на експрес-фотосесії в студії Din Art, отримала неймовірне задоволення від процесу і чудові фотографії.

Е
Елена
4 квітня 2017
Спасибо огромное за впечатления!!!работа в студии,фотограф профессионал,заводной человечек!Можно перечислять много всего,но самое главное-осталась приятная память,которую мы можем лицезреть!!!

29 березня 2017
Чоловік подарував сертифікат на фотосесію Love Story. Все пройшло чудово! Як результат - чудові фотографії і гарно проведений час! Дякую.

20 січня 2017
Получила в подарок сертификат от bodo и выбрала экспресс фотосессию. Была довольна работой фотографа в процессе фотосессии и результатом работы тоже. Отличные обработанные фото мне быстро предоставили. Работой bodo тоже довольна. Звонили по несколько раз и интересовались, еще и письма присылали, и не одно, вот это уже немного перебор, маркетинговая политика у вас работает отлично!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень