100945
 

Подаруй сімейну фотосесію!

Більше 100 фотографій з близькими родичами з'являться в альбомі після сімейної фотосесії. Позувати зможуть до 5 родичів до 2 годин. У якості локації можна обрати як студію, так і будь-яке мальовниче місце. Профі зробить базову обробку для кожного знімка за 3-4 дні та глибоку ретуш 8-ми кращих кадрів протягом двох тижнів. детальніше...

4 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 167 раз
4 людини
до 2 годин
Використати до 31.03.2019

Сімейна фотосесія — що це?

Зустріч із близькими родичами перед камерою фотографа. Майстер подбає про правильну композицію та ракурси, а от образи й місце проведення залишаються на розсуд учасників. Через кілька днів після зйомок сімейний альбом поповниться новими красивими кадрами з груповими фото всіх близьких людей.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з родичами й фотографом в обумовленому місці для участі у фотосесії. Вона може проходити в стінах студії Din-Art Creative з професійним обладнанням або в мальовничому районі міста. У Щасливчика буде до 2 годин, аби створити максимальну кількість вдалих кадрів та втілити задумані ідеї. У зйомці можуть взяти участь до 5 осіб. Усі знімки в пакетній обробці профі надійшле вже за 3-4 дні. З них можна обрати 8 штук, які майстер обробить у професійному фоторедакторі.

Фото всією сім'єю

Сімейна фотосесія подарує гарні кадри з близькими людьми. Знімки стануть гідним поповненням сімейного фотоальбому.

Локація на вибір

Провести фотосесію можна на тлі гарної міської архітектури, паркової зелені або в стінах студії, обладнаної різними декораціями й правильним світлом.

Більше 100 оброблених фото

Результатом зйомок стануть понад 100 знімків. Майстер налаштує баланс білого, контрастність і різкість, а для повноцінної ретуші можна обрати 8 кращих фото. Фінальні результати з професійною обробкою фотограф надішле протягом 2 тижнів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Din-Art Creative - Фотостудія
вул. Соломії Крушельницької, 5 Показати на мапі

58 відгуків

Е
Елена
4 квітня 2017
Спасибо огромное за впечатления!!!работа в студии,фотограф профессионал,заводной человечек!Можно перечислять много всего,но самое главное-осталась приятная память,которую мы можем лицезреть!!!

2 листопада 2016
Дякую за прекрасно проведений час та позитивні емоції під час сімейної фотосесії чудовому фотографу! Дякую BODO за те, що Ви є! І дякую своєму коханому чоловікові, який зробив мені такий приємний сюрприз! У фотостудії 2 години пролетіли, як одна мить. Затишно, як удома, де втрачаєш відчуття часу та простору. Тепер з нетерпінням чекаємо результату фотосесії ;)

9 грудня 2015
Вперше стикнулись з таким подарунком,- вибери подарунок сам :). Але це дійсно чудово. Адже, при виборі подарунку, виникає ряд питань: чи потрібно, чи сподобається, чи зрозуміють...? Отримавши сертифікат BODO, який подарували наші друзі, ми зупинились на "сімейній фотосесії". Маю зазначити, що фотосесію ми переносили 3 рази, так як дітки час від часу хворіють і все передбачити неможливо...
Вперше стикнулись з таким подарунком,- вибери подарунок сам :). Але це дійсно чудово. Адже, при виборі подарунку, виникає ряд питань: чи потрібно, чи сподобається, чи зрозуміють...? Отримавши сертифікат BODO, який подарували наші друзі, ми зупинились на "сімейній фотосесії". Маю зазначити, що фотосесію ми переносили 3 рази, так як дітки час від часу хворіють і все передбачити неможливо. Компанія, також фотограф завжди з розумінням відносились до цих тимчасових незручностей. Фотосесія пройшла гарно. Тепер очікуємо фотографії. Надіюсь, вони будуть гарними, оскільки фотосесія була на професійному рівні (фотограф, апаратура, підхід...). Дякуємо BODO! Будемо рекомендувати!

І
Іван
13 вересня 2015
Зробив подарунок дружині - сімейну фотосесію. Вона дуже зраділа. Ми узяли на зйомки нашого маленького синочка, йому 11 місяців. Це взагалі було уперше, коли ми його фотографували професійно. Усе пройшло добре, дякую за таку можливість зібрати родину разом.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень