Подаруйте сигарну дегустацію для двох!

подарували вже 88 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Вітольє запросить гостей до зали з х`юмідорами — спеціальними скриньками для зберігання сигар. Він розповість про історію промислу та різновиди тютюну. Спеціаліст проведе майстер-клас зі скручування сигар вручну та пояснить, як їх вибирати за ароматом та зовнішнім виглядом. Після він навчить культурі розкурювання. Відвідувачі зможуть самостійно вибрати по сигарі ручної роботи та розкурити їх на місці.

Чому ми вибрали сигарний дім «Фортуна»

Бутик розташований у центрі Львова. Гості спробують по одній із сигар кубинських, домініканських, гондураських або мексиканських брендів. Вітольє навчить поетапній дегустації з оцінкою аромату, щільності, кольору та смаку сигари. Залежно від наявності можна буде вибирати з 10 марок.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

12 відгуків

Микита
9 грудня 2015
з коханою були на сигарній дегустації. Це був подарунок від куми. Усе цікаво та смачно)) дякую бодо
Сергій
26 серпня 2015
Відвідав дуже атмосферну сигарну дегустацію Усе сподобалося. Особливо хотілося б відмітити цікавинки про те, як правильно розкурювати сигари.
Павло
17 березня 2015
Вражає спочатку, що в коробці таємниця. Потім те, що організація і ціна тебе не обходять. Наступні плюси - розкішний салон, професіний підхід вітольє, сама сигара (її запах!). Єдиний мінус, що я для себе відмітив: кубинські сигари в асортименті є, але серед пропозицій для дегустації їх нема. Було б круто спробувати таку, але я можу уявити, скільки б тобі коштував дружині мій подарунок.
Мирослав
10 листопада 2014
Ходили разом із батьком. Скажу за себе, бо батько розуміється на цьому, а для мені все це вперше. Ніколи раніше не пробував користуватися гільйотиною для сигар, дуже цікавий досвід. Та й сигара надзвичайно запашна. Хоча сам не палю, але це зовсім інше. Іноді попестувати себе можна.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.