101197
 

Подаруй сигарну дегустацію!

Захоплююча консультація досвідченого вітольє — фахівця з вибору і розкурюванню сигар. Майстер познайомить з історією тютюнового промислу та основними етапами сигарної дегустації. На вибір гостю запропонують розкурити елітну сигару ручної скрутки, привезену з країн Латинської Америки: Домініканської республіки, Мексики чи Нікарагуа. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
90 хвилин
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Сигарна дегустація — що це?

Клуби густого диму та насичений аромат сигари ручної роботи. У такому розкішному відпочинку своя особлива пристрасть — до досконалості. Для дегустації пропонуються сигари, привезені з різних куточків світу, різних марок: Brick House, Macanudo, Te-Amo, Vega та ін. Відвідувачу сигарного дому доведеться зробити аристократичний вибір — віддати перевагу одній сигарі з величезного асортименту і викурити її до кінця. А насолодитися її вишуканим смаком допоможе професійний консультант — вітольє.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає найбільший сигарний дім, який багато оформлений. Історія закладу, який став символом якості та престижу, налічує 15 років. Довгоочікуваного гостя тут зустріне професійний консультант з вибору сигар і їх розкурюванню — вітольє. Саме від нього Щасливчик дізнається усі тонкощі як сигарного «ритуалу», так і промислу в цілому. Вибравши сигару одного зі світових брендів, можна буде насолодитися дегустацією та приємною бесідою зі своїм захопленим порадником.

Консультація досвідченого вітольє

Насолоджуватися сигарною дегустацією доведеться у компанії професійного вітольє. Він не тільки допоможе вибрати найкращу сигару для дегустації з представленого різноманіття, але й розповість, як перетворити процес розкурювання у справжню насолоду.

Елітна заморська сигара на вибір

Вітольє проведе гостя до спеціального приміщення для зберігання сигар — х'юмідор. А потім допоможе обрати гідний зразок. На вибір надаються сигари кращих брендів, привезені з різних країн Латинської Америки:

  • Домініканської Республіки: Macanudo, Vega Fina
  • Нікарагуа: Brick House
  • Мексики: Te-Amo та ін.

Новий цікавий досвід

Відвідавши сигарну дегустацію належить дізнатися:

  • цікаві факти з історії тютюнового бізнесу
  • етикет та правила розкурювання сигар
  • стандарти якості для цього елітного товару

Місце проведення враження:

Сигарний дім «Фортуна» (Львів)
р. Львів вул. Грушевського, 12 Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

М
Микита
9 грудня 2015
з коханою були на сигарній дегустації. Це був подарунок від куми. Усе цікаво та смачно)) дякую бодо

С
Сергій
26 серпня 2015
Відвідав дуже атмосферну сигарну дегустацію Усе сподобалося. Особливо хотілося б відмітити цікавинки про те, як правильно розкурювати сигари.

П
Павло
17 березня 2015
Вражає спочатку, що в коробці таємниця. Потім те, що організація і ціна тебе не обходять. Наступні плюси - розкішний салон, професіний підхід вітольє, сама сигара (її запах!). Єдиний мінус, що я для себе відмітив: кубинські сигари в асортименті є, але серед пропозицій для дегустації їх нема. Було б круто спробувати таку, але я можу уявити, скільки б тобі коштував дружині мій подарунок.

М
Мирослав
10 листопада 2014
Ходили разом із батьком. Скажу за себе, бо батько розуміється на цьому, а для мені все це вперше. Ніколи раніше не пробував користуватися гільйотиною для сигар, дуже цікавий досвід. Та й сигара надзвичайно запашна. Хоча сам не палю, але це зовсім інше. Іноді попестувати себе можна.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень