101413
 

Соляна печера для двох

Курс з 10 сеансів у соляній печері. Відвідувати грот можна разом з другом, а загальна кількість відвідувачів — до 6 людей. В окремій кімнаті сіллю покрито все: стіни, стеля та підлога. Навіть повітря наповнене корисними мікрочастинками, які потрапляють в організм під час дихання. Аби терапія не була нудною, можна включити телевізор або послухати музику. Перший сеанс триває 45 хвилин, а всі наступні — 60. детальніше...

2 люд. 10 сеансів по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
10 сеансів по 60 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 2 років
Використати до 28.02.2019

Соляна печера для двох — що це?

Відвідування незвичайної кімнати, де стіни, підлога і стеля зроблені зі солі. Тут завжди підтримується особлива вологість, температура і відсутні алергени. В повітрі містяться дрібні частинки солі, завдяки яким створюється корисний мікроклімат. Перебування в такому приміщенні зміцнює імунітет, заряджає енергією та омолоджує. У соляній печері рекомендується перебувати до 60 хвилин.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в студію краси і засмаги Jadore Style. Тут відвідувачам видадуть бахіли і проводять в соляний грот. Перший візит триватиме до 45 хвилин, а всі наступні — до 60 хвилин. У печері Щасливчики зможуть скористатися телевізором або послухати музику. Також є зона для дітей з ігровим будиночком. Процедури відбуваються в групі до 6 осіб.

10 сеансів

Щасливчиків чекає повноцінний курс відвідувань соляної печери. 10 візитів вони можуть використовувати на свій розсуд: приходити в салон кожен день або по 2-3 рази на тиждень.

Корисний мікроклімат

Перебування в печері корисно для всього організму. Протягом години Щасливчики будуть дихати наповненим солями повітрям. Ця процедура стане профілактикою хвороб легенів, зміцнить нервову систему і подарує заряд сил. Один сеанс у такому мікрокліматі за ефектом дорівнює кільком годинам сну на свіжому повітрі.

Релакс під музику або фільм

Під час сеансу Щасливчики можуть дивитися кіно або слухати музику. Для дітей є ігровий будиночок.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Jadore Style - Студія краси
вул. Окуневського, 3 Показати на мапі

11 відгуків

Е
Елена
11 травня 2018
На День рождения мои дети подарили мне подарок - сертификат в соляную комнату во Львове. Пока посетила только одну процедуру. Эмоции - только положительные! Персонал в Жадор Стиле - выше всяких похвал! Учли все пожелания. Это приятный и полезный отдых от суеты!

З
Зоя
20 жовтня 2017
Коли виходиш із гроту, складається таке враження, наче легені побільшали - дихається вільніше і в тілі легкість. Втоми як не було. Може, ще курс собі придбаю

23 лютого 2017
Соляна кімната дуже сподобалась. Приємний персонал, гарна атмосфера.

22 лютого 2017
Дякуємо! Дуже гарно провели час. Чудова атмосфера, ввічливий персонал. Залюбки пораджу bodo друзям і сама не раз скористаюсь їх послугами. Ще раз дуже дякую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень