101413
 

Подаруй відвідування соляної печери для двох!

Курс з 10 сеансів у соляній печері. Відвідувати грот можна разом з другом, а загальна кількість відвідувачів — до 6 людей. В окремій кімнаті сіллю покрито все: стіни, стеля та підлога. Навіть повітря наповнене корисними мікрочастинками, які потрапляють в організм під час дихання. Аби терапія не була нудною, можна включити телевізор або послухати музику. Перший сеанс триває 45 хвилин, а всі наступні — 60. детальніше...

2 люд. 10 сеансів по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 192 раз
2 людини
10 сеансів по 60 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 2 років
Використати до 31.03.2019

Соляна печера для двох — що це?

Відвідування незвичайної кімнати, де стіни, підлога і стеля зроблені зі солі. Тут завжди підтримується особлива вологість, температура і відсутні алергени. В повітрі містяться дрібні частинки солі, завдяки яким створюється корисний мікроклімат. Перебування в такому приміщенні зміцнює імунітет, заряджає енергією та омолоджує. У соляній печері рекомендується перебувати до 60 хвилин.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в студію краси і засмаги Jadore Style. Тут відвідувачам видадуть бахіли і проводять в соляний грот. Перший візит триватиме до 45 хвилин, а всі наступні — до 60 хвилин. У печері Щасливчики зможуть скористатися телевізором або послухати музику. Також є зона для дітей з ігровим будиночком. Процедури відбуваються в групі до 6 осіб.

10 сеансів

Щасливчиків чекає повноцінний курс відвідувань соляної печери. 10 візитів вони можуть використовувати на свій розсуд: приходити в салон кожен день або по 2-3 рази на тиждень.

Корисний мікроклімат

Перебування в печері корисно для всього організму. Протягом години Щасливчики будуть дихати наповненим солями повітрям. Ця процедура стане профілактикою хвороб легенів, зміцнить нервову систему і подарує заряд сил. Один сеанс у такому мікрокліматі за ефектом дорівнює кільком годинам сну на свіжому повітрі.

Релакс під музику або фільм

Під час сеансу Щасливчики можуть дивитися кіно або слухати музику. Для дітей є ігровий будиночок.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Jadore Style - Студія краси
вул. Окуневського, 3 Показати на мапі

12 відгуків

И
Ирина
20 вересня 2018
Спасибо Бодо и мужу за необычный подарок. Честно говоря, и не догадывалась, что есть такая процедура. Уже отходила 6 сеансов и спешу поделиться впечатлениями. Соляная пещера очень расслабляет, после нее особенно легко дышится. Также хочу отметить приятную атмосферу студии и положительный персонал. Каждую процедуру жду с нетерпением. Спасибо компании Бодо за интересные и ПОЛЕЗНЫЕ подарки!

11 травня 2018
На День рождения мои дети подарили мне подарок - сертификат в соляную комнату во Львове. Пока посетила только одну процедуру. Эмоции - только положительные! Персонал в Жадор Стиле - выше всяких похвал! Учли все пожелания. Это приятный и полезный отдых от суеты!

З
Зоя
20 жовтня 2017
Коли виходиш із гроту, складається таке враження, наче легені побільшали - дихається вільніше і в тілі легкість. Втоми як не було. Може, ще курс собі придбаю

Леся
23 лютого 2017
Соляна кімната дуже сподобалась. Приємний персонал, гарна атмосфера.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень