Подаруйте відвідування соляної печери для двох!

подарували вже 249 рази
2 людини
10 сеансів по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 2 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Лікувальна терапія в печері, де все навколо зроблено із солі. Перед входом до кімнати кожному видадуть бахіли. Перший сеанс рекомендується скоротити до 45 хвилин, щоб організм звик до соляних випарів. Усі наступні сеанси триватимуть по 60 хвилин. Один сеанс у такому мікрокліматі надає такий же ефект, як і кілька годин сну на свіжому повітрі. Процедура проходить у групі до 6 осіб.

Чому ми вибрали студію краси Jadore Style

Під час сеансу відвідувачі можуть дивитися кіно або слухати музику — в приміщенні є телевізор. Для дітей є будиночок, розрахований на трьох, де вони можуть пограти. У кімнаті горить приглушене світло.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

12 відгуків

Ирина
20 вересня 2018
Спасибо Бодо и мужу за необычный подарок. Честно говоря, и не догадывалась, что есть такая процедура. Уже отходила 6 сеансов и спешу поделиться впечатлениями. Соляная пещера очень расслабляет, после нее особенно легко дышится. Также хочу отметить приятную атмосферу студии и положительный персонал. Каждую процедуру жду с нетерпением. Спасибо компании Бодо за интересные и ПОЛЕЗНЫЕ подарки!
Елена
11 травня 2018
https://www.facebook.com/100017146663881
На День рождения мои дети подарили мне подарок - сертификат в соляную комнату во Львове. Пока посетила только одну процедуру. Эмоции - только положительные! Персонал в Жадор Стиле - выше всяких похвал! Учли все пожелания. Это приятный и полезный отдых от суеты!
Зоя
20 жовтня 2017
Коли виходиш із гроту, складається таке враження, наче легені побільшали - дихається вільніше і в тілі легкість. Втоми як не було. Може, ще курс собі придбаю
Леся
23 лютого 2017
Соляна кімната дуже сподобалась. Приємний персонал, гарна атмосфера.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.