Подаруйте відвідування соляної печери!

подарували вже 508 рази
1 людина
10 сеансів по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 2 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Перше відвідування соляної кімнати триватиме до 45 хвилин, щоб організм звик до соляних випарів. Решта сеансів будуть тривати до години. Процедура проходить у невеликих групах до 6 чоловік. Перед входом до приміщення відвідувачеві видадуть одноразові бахіли. Сеанси галотерапії допоможуть позбутися стресу та зміцнити імунітет.

Чому ми вибрали студію краси Jadore Style

У приміщенні горить слабке неяскраве світло. За бажанням можна ввімкнути телевізор і подивитися кіно чи послухати музику. Для дітей є спеціальний будиночок, де можуть грати відразу 3 дитини.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

13 відгуків

Алла
7 березня 2019
Подарунок "Враження" запам"ятається надовго, особливо, якщо це приємні враження. Привітний і професійний персонал від Бодо та в Jadore Style доповнили гарні враження від Соляної кімнати. Дуже задоволена подарунком, гарне поєднання приємного з корисним!
Ирина
20 вересня 2018
Спасибо Бодо и мужу за необычный подарок. Честно говоря, и не догадывалась, что есть такая процедура. Уже отходила 6 сеансов и спешу поделиться впечатлениями. Соляная пещера очень расслабляет, после нее особенно легко дышится. Также хочу отметить приятную атмосферу студии и положительный персонал. Каждую процедуру жду с нетерпением. Спасибо компании Бодо за интересные и ПОЛЕЗНЫЕ подарки!
Елена
11 травня 2018
https://www.facebook.com/100017146663881
На День рождения мои дети подарили мне подарок - сертификат в соляную комнату во Львове. Пока посетила только одну процедуру. Эмоции - только положительные! Персонал в Жадор Стиле - выше всяких похвал! Учли все пожелания. Это приятный и полезный отдых от суеты!
Зоя
20 жовтня 2017
Коли виходиш із гроту, складається таке враження, наче легені побільшали - дихається вільніше і в тілі легкість. Втоми як не було. Може, ще курс собі придбаю

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.