Подаруйте пошиття авторської вишиванки!

1 людина
1 місяць
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з майстром, щоб обговорити дизайн майбутньої вишиванки. Модельєр покаже альбоми з орнаментами, в якому представлені моделі минулих і нових колекцій. Прикрасити вишивкою можна 30% виробу. В основному це комір, горловина й манжети. Фасон, колір і тканину для виробу клієнт вибере на свій розсуд. Готову сорочку можна буде забрати через 4 тижні.

Чому ми вибрали студію авторського одягу «Гойра»

Студія працює вже більше 10 років. Її засновниця — львівський дизайнер Ірина Дмитрук. За бажанням можна вибрати вже готовий виріб, представлений в майстерні.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Олеся
20 вересня 2017
Щойно забрала свою вишиванку! Неймовірно тонка робота, дійсно майже не відрізнити від ручної техніки. Сама вишиваю, тому знаюся на цьому. Такого орнаменту більше ні в кого немає! Так і має бути при оздобленні сукні або іншого одягу вишивкою. Такі традиції. Носитиму із задоволенням, дякую майстру!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.