102558
 

Подаруй пошиття авторської вишиванки!

Ексклюзивна вишиванка з натуральної тканини для жінок, чоловіків і дітей. У процесі роботи враховуються побажання щодо орнаменту, його кольору й розташування. Фасон і розмір визначаються індивідуально в студії, де майстер проводить заміри. Прикрасити візерунком можна горловину, комір та манжети. Техніка нанесення орнаменту — вишивка хрестиком — проводиться за допомогою вишивальної машини й абсолютно не відрізняється від ручної роботи. Це дозволяє заощадити час, щоб зосередитися на більш складному й незвичайному візерункові. Всього через місяць унікальна вишиванка буде готова. детальніше...

1 люд. 1 місяць Використати до 31.03.2019
5 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
1 місяць
Використати до 31.03.2019

Авторська вишиванка — що це?

Пошиття унікальної вишиванки для дорослих і дітей будь-якого віку. Індивідуальний підхід до вибору фасону, крою, колірної гами та орнаменту. Над створенням ексклюзивного вбрання Щасливчика працюватиме Студія авторської одягу Ірини Дмитрук. При створенні вишиванки віддається перевага орнаменту на манжетах, горловині та комірі. Готова вишиванка буде представлена через місяць.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться в студії Гойра з дизайнером. Майстер покаже альбоми з вишивками, щоб полегшити вибір майбутнього орнаменту та його колірну гаму. Прикрасити вишивкою можна 30% виробу. В основному це комір, горловина й манжет. Інші варіанти розміщення візерунка обговорювані з дизайнером. Майстер допоможе Щасливчикові обрати фасон і матеріал майбутнього виробу. В ході роботи використовуються тільки натуральні тканини: бавовна та льон. Далі кравець проведе заміри та візьметься до пошиття унікального вбрання. Через 30 днів Щасливчик знову зустрінеться з дизайнером, щоб забрати свою ексклюзивну вишиванку.

Вишивка хрестиком

Техніка вишивання хрестиком за допомогою машини візуально не відрізняється від ручної вишивки, але економить час. Тому стає простіше перенести на тканину найнезвичайніші та найсміливіші орнаменти. Обрати свій унікальний візерунок можна в каталогах.

Виріб для всіх поколінь

Традиційна вишиванка — це те, що повинно бути в кожній українській родині. Діти та дорослі із задоволенням носять це яскраве вбрання. Дизайн-студія надає можливість пошиття дитячого моделі вишиванки.

Льон і бавовна

У процесі роботи задіяні тільки натуральні тканини, які візуально красиві та приємні до тіла. У салоні можна самостійно обрати матеріал майбутньої вишиванки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Гойра - Студія авторської одягу Ірини Дмитрук
вул. Франка, 45 Показати на мапі

1 відгук

О
Олеся
20 вересня 2017
Щойно забрала свою вишиванку! Неймовірно тонка робота, дійсно майже не відрізнити від ручної техніки. Сама вишиваю, тому знаюся на цьому. Такого орнаменту більше ні в кого немає! Так і має бути при оздобленні сукні або іншого одягу вишивкою. Такі традиції. Носитиму із задоволенням, дякую майстру!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень