Подаруйте пошиття авторської вишиванки!

1 людина
1 місяць
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з майстром, щоб обговорити дизайн майбутньої вишиванки. Модельєр покаже альбоми з орнаментами, в якому представлені моделі минулих і нових колекцій. Прикрасити вишивкою можна 30% виробу. В основному це комір, горловина й манжети. Фасон, колір і тканину для виробу клієнт вибере на свій розсуд. Готову сорочку можна буде забрати через 4 тижні.

Чому ми вибрали студію авторського одягу «Гойра»

Студія працює вже більше 10 років. Її засновниця — львівський дизайнер Ірина Дмитрук. За бажанням можна вибрати вже готовий виріб, представлений в майстерні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Олеся
20 вересня 2017
Щойно забрала свою вишиванку! Неймовірно тонка робота, дійсно майже не відрізнити від ручної техніки. Сама вишиваю, тому знаюся на цьому. Такого орнаменту більше ні в кого немає! Так і має бути при оздобленні сукні або іншого одягу вишивкою. Такі традиції. Носитиму із задоволенням, дякую майстру!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.