Подаруйте майстер-клас зі створення скульптури для двох!

подарували вже 11 рази
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Педагог допоможе змайструвати авторські вироби зі скульптурного пластиліну або глини. Для втілення своїх задумів можна вибрати будь-який вподобаний ескіз. Учні створять скульптури навколо металевого прута, який розташований на основі з дерева. Глиняний виріб буде повністю готовий за тиждень. Скульптуру з пластиліну можна забрати додому одразу після уроку.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

Філії художніх студій є не тільки у Львові, а й у Києві. За 7 років своєї роботи школа випустила понад 13 тис. учнів різного профілю. «Творча Кухня» надає все необхідне для занять. Відвідати урок можуть як дорослі, так і діти.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Зоя
24 січня 2019
Люблю пізнавати нове та творити власними руками. Майстер-клас подарувала донька. Досить цікаво. Я такого ще не робила. Пішла б ще раз на подібне заняння, бо мені сподобалось.
Михайло
22 січня 2019
Ходили з дружиною на майстер-клас зі створення скульптури. Нас зустрів досить привітний майстер та одразу ж увів в курс справи. Було цікаво спробувати себе в ролі справжніх скульпторів. Дякуємо бодо за таке цікаве враження!
Ірина
1 жовтня 2018
Дуже цікаво)) Працювати з матеріалами легко і приємно, урок став сеансом релаксації. Змогла відчути себе на якийсь час Мікеланджело, який створює щось дивовижне) Незабутній досвід!
Мария
28 вересня 2018
Невероятно интересное занятие, помогающее раскрыть в вас творческие способности и талант! Мастер очень внимательный, помогал на всех этапах создания скульптуры. Уютная студия. Я осталась довольна.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.