Подаруй SPA Lady!

подарували вже 231 рази
2600 грн 1 люд. до 5 годин
1 людина
до 5 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Комплекс процедур для тіла й волосся. Він включає наступні етапи:

  • скрабування тіла;
  • нанесення маски;
  • обгортання;
  • нанесення шоколадного або винного концентрату на проблемні місця;
  • манікюр і комбінований педикюр із покриттям нігтів зміцнюючим лаком;
  • масаж стоп;
  • догляд за волоссям (масаж, миття голови і нанесення маски);
  • укладка.

Під час сеансу скрабування тіло насититься корисними мікроелементами, а SPA догляд додасть волоссю блиск і м'якість.

Чому ми вибрали салон краси «Міледі»

Салон знаходиться в центрі міста — в пішій доступності від площі Ринок. Для косметичних процедур використовується професійна косметика. Одноразова білизна видається на місці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Елена
28 червня 2018
https://www.facebook.com/100002444804525
Я отримала такий подарунок від дочки. Була 26 червня. Мені дуже сподобався салон, його атмосфера та дівчата! Найбільше задоволення я отримали від догляду за тілом (скраб, масаж, обгортання) Влада - дуже дякую. Гарне враження від манікюру і педикюру! Марта - Ви дуже позитивна людина! Взагалі, я отримала багато позитиву і релаксу! Окрема подяка дівчинки з Бодо, дуже уважна.
Анастасія
11 серпня 2017
https://plus.google.com/115997444040393798802
Щойно відвідала салон "Міледі" та отримала дану послугу. Дуже сподобалась майтер, Галина, яка робила скрабування, шоколадне обгортування і масаж, шкіра після даних процедур гладенька і приємна, масаж відмінний. Далі мені зробили манікюр, (чистку та покриття зміцнюючим лаком) і педикюр (чистка та апаратний педикюр стоп). Потім майстер- перукар приступила до роботи, мені двічі помили волосся, нанесли маску та зробили укладку на мій смак, плетіння. Крім того під час проходження процедури мені провели діагностику волосся та порадили лінійку для догляду, яку також можна придбати у салоні.
Юлія
30 січня 2017
https://www.facebook.com/100010946146188
Просто не забутній відпочинок! Персонал «Міледі» це команда професіоналів на вищому рівні!
Марта
24 грудня 2015
https://www.facebook.com/MartaDrakus
Ідея подарунка просто чудова, враховуючи те що не кожна жінка може собі таке дозволити, та приділити цьому 5 годин часу. Але якщо тобі подарували в тебе виходу немає та потрібно йти релаксувати 5 годин.Кожна жінка має це все відчути на собі...як проскрабовують усе тіло, роблять обгортання... масаж голови від якого мурашки по всьому тілу. Персонал салону "Міледі" працюють на досить професійному рівні. Дякую персоналу салону за хороше та якісне обслуговування)))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.