Подаруйте стоунтерапію!

подарували вже 348 рази
850 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

У салоні клієнта зустріне майстер і проведе до кімнати масажу. Процедура розпочнеться з легкого натискання на шийно-комірцеву зону, спину та плечі. Спеціаліст буде викладати гарячі і холодні базальти у певному порядку. Він пропрацює кожен сантиметр тіла: від голови до кінчиків пальців. Після лікувального сеансу стоунтерапії відвідувач відчує приплив сил та енергії.

Чому ми вибрали салон краси «Міледі»

Перед початком клієнту видадуть необхідну одноразову білизну, щоб процедура пройшла максимально комфортно. Під час терапії майстри будуть використовувати гладкі камені вулканічного походження. До салону легко дістатися, адже він розташований у центрі міста, у пішій доступності від площі Ринок.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

12 відгуків

Ксенія
3 травня 2018
Відвідала найнезвичайніший вид терапії. Цей контраст від температур просто вражає. Такий релакс одразу, мені дуже сподобалося! Майстер просто чудовий, дякую йому та Бодо!
Діана
26 лютого 2018
надзвичайні відчуття після сеансу! відчуваєш такий контраст, коли камені накладають на тіло... дуже приємно. Аж засипаєш трохи, так круто)
Іванна Гребінь
29 серпня 2016
https://www.facebook.com/ivanna.grebin
Ваш заклад справив на мене позитивне враження, привітний персонал відіграв не малу роль у цьому. Стоун-терапія це дійсно чудовий відпочинок. Дякую своїм колегам за хороший подарунок)
Максим
22 грудня 2015
Массаж понравился. Всем доволен.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.