Подаруй стоунтерапію!

подарували вже 245 разів
650 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

У салоні клієнта зустріне майстер і проведе до кімнати масажу. Процедура розпочнеться з легкого натискання на шийно-комірцеву зону, спину та плечі. Спеціаліст буде викладати гарячі і холодні базальти у певному порядку. Він пропрацює кожен сантиметр тіла: від голови до кінчиків пальців. Після лікувального сеансу стоунтерапії відвідувач відчує приплив сил та енергії.

Чому ми вибрали салон краси «Міледі»

Перед початком клієнту видадуть необхідну одноразову білизну, щоб процедура пройшла максимально комфортно. Під час терапії майстри будуть використовувати гладкі камені вулканічного походження. До салону легко дістатися, адже він розташований у центрі міста, у пішій доступності від площі Ринок. Співробітники «Міледі» володіють декількома мовами, включаючи англійську та польську.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

12 відгуків

Ксенія
3 мая 2018
Відвідала найнезвичайніший вид терапії. Цей контраст від температур просто вражає. Такий релакс одразу, мені дуже сподобалося! Майстер просто чудовий, дякую йому та Бодо!
Діана
26 февраля 2018
надзвичайні відчуття після сеансу! відчуваєш такий контраст, коли камені накладають на тіло... дуже приємно. Аж засипаєш трохи, так круто)
Іванна Гребінь
29 августа 2016
https://www.facebook.com/ivanna.grebin
Ваш заклад справив на мене позитивне враження, привітний персонал відіграв не малу роль у цьому. Стоун-терапія це дійсно чудовий відпочинок. Дякую своїм колегам за хороший подарунок)
Максим
22 декабря 2015
Массаж понравился. Всем доволен.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки