100526
 

Подаруй стоунтерапію!

Найдавніша східна практика, яка має цілющий ефект. Майстер проведе лікувальний масаж за допомогою спеціальних каменів: одну частину нагрівають, а іншу — охолоджують. Гарячі та холодні базальти викладають на тіло в певному порядку. Головна мета — дотримання контрасту температур. Дана схема дозволяє активувати обмінні процеси в організмі, підвищити імунний захист і позбавити від постійної втоми. Тривалість процедури — 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
650 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 217 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Стоунтерапія — що це?

Можливість побувати на незвичайній процедурі, яка включає в себе релакс й оздоровлення. Під час сеансу до тіла прикладають базальти різко контрастних температур. Ними виконують масажні рухи, а після викладають певною траєкторією. Завдяки такому поєднанню можна досягти потрійного ефекту: поліпшити кровообіг, зміцнити імунну систему й позбутися напруги.

Як все відбувається?

У львівському салоні «Міледі» Щасливчика зустріне майстер. Він проведе до окремого приміщення й надасть одноразову білизну для сеансу. 60-хвилинна процедура почнеться з легкого натискання на шийно-комірцеву зону, спину й плечі. Профі буде викладати гарячі та холодні базальти в чітко визначеному порядку. Він пропрацює кожен сантиметр тіла: від маківки до кінчиків пальців. Після лікувального сеансу стоунтерапії Щасливчик відчує приплив сил і енергії.

Камені з вулканічних порід

Абсолютно гладкі базальтові камені мають унікальну здатність. Завдяки своєму складові вони тривалий час зберігають тепло, тому довго прогрівають різні зони тіла.

Старовинна східна техніка

У Щасливчика буде можливість випробувати на собі цілющу дію стоунтерапії. Дана практика йде корінням в далеке минуле, а сьогодні не втрачає своєї актуальності. Через свої цілющі дії це один з найпопулярніших видів масажу.

Комплексний ефект

Холодні та гарячі базальти здатні впливати не тільки на фізичний, але й на ментальний стан. Контрастний перепад температур впливає на підвищення мікроциркуляції крові, поліпшення лімфовідтоку, відновлення захисних процесів організму. Крім того, це відмінний тактильний антидепресант — після процедури помітно підвищується настрій, а напруга залишає і тіло, й розум.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Міледі - Салон краси
вул. Костюшка, 4 Показати на мапі

12 відгуків

К
Ксенія
3 травня 2018
Відвідала найнезвичайніший вид терапії. Цей контраст від температур просто вражає. Такий релакс одразу, мені дуже сподобалося! Майстер просто чудовий, дякую йому та Бодо!

Д
Діана
26 лютого 2018
надзвичайні відчуття після сеансу! відчуваєш такий контраст, коли камені накладають на тіло... дуже приємно. Аж засипаєш трохи, так круто)

29 серпня 2016
Ваш заклад справив на мене позитивне враження, привітний персонал відіграв не малу роль у цьому. Стоун-терапія це дійсно чудовий відпочинок. Дякую своїм колегам за хороший подарунок)

М
Максим
22 грудня 2015
Массаж понравился. Всем доволен.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень