Стрижка для тата і сина

2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Батько із сином опиняться в сусідніх кріслах барбершопу. Працювати над їхніми образами будуть одночасно два майстри. Спочатку у чоловіків поцікавляться про побажання щодо майбутньої зачіски. Потім почнеться сама процедура: миття голови, стрижка та укладка волосся. У таких закладах заведено міняти образ під розмови на чоловічі теми.

Чому ми вибрали барбершоп Gentlement's club

Це мережа чоловічих салонів, розташованих у різних містах України. У Львові барбершоп знаходиться в 10 хвилинах ходьби від центру. За бажанням клієнтів майстри можуть підкреслити схожість батька та сина або навпаки — зробити їх повною протилежністю один одного.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Роман
12 січня 2018
Ходили разом із сином, йому 10 років. Хотіли змоделювати образ так, щоб ми були дуже схожі. Майстрам все вдалося чудово, на виході два красивих чоловіка. Але мені навіть здалося, що малий навіть отримав більше задоволення, ніж я. :)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.