102693
 

Подаруй стрижку для тата і сина!

У Gentlemen's Club годинник зупинився в 1930-х роках — епосі бутлегерів і джазу. Батько із сином сядуть у сусідні крісла, а професійні барбери протягом години «чаклуватимуть» над їхнім волоссям. Процедура відбуватиметься одночасно й включатиме в себе миття голови, стрижку й укладку. Чоловіки поділяться своїми ідеями щодо майбутньої зачіски, а майстри створять обом бажані образи. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 12 раз
2 людини
60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Стрижка для тата і сина — що це?

Культура стрижки переходить із покоління в покоління, і в Gentlemen's Club про це знають як ніде краще. Чоловіча половина сімейства відвідає один із кращих барбершопів Львова й перейметься традиціями минулого століття, сидячи в комфортних кріслах поруч один із одним. На Щасливчиків чекає повний набір доглядаючих процедур за волоссям. Батько із сином відчують себе справжніми героями кінофільму «Хрещений батько» про мафіозі дона Корлеоне завдяки відповідній атмосфері закладу.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в сусідніх кріслах барбершопа. Працювати над їхніми образами протягом години будуть одночасно два майстри. Спочатку в чоловіків поцікавляться про побажання щодо майбутньої зачіски. Потім почнеться сама процедура: миття голови, стрижка й укладка волосся. У таких закладах прийнято міняти зовнішність під розмови на чоловічі теми.

Тільки для чоловіків

Якщо для жінок похід в салон — це можливість розслабитися і поспілкуватися з майстром, то для чоловіків усе трохи інакше. Сильна половина людства відвідує барбершоп, аби відчути себе кіногероєм часів Копполи. У Gentlemen's Club саме така атмосфера.

Вибір образу

Кожен Щасливчик висловить майстрові свої ідеї щодо майбутньої зачіски. За бажання барбер може підкреслити схожість батька й сина або навпаки — зробити їх повною протилежністю один одного.

Для дітей від 6 років

Привчати сина до охайного зовнішнього вигляду потрібно з дитинства. Адже, як свідчить гасло першого американського барбершопа — жінки люблять доглянутих чоловіків.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Gentlemen's Club - Барбершоп
м. Львів, вул. Дорошенка, 40 Показати на мапі

1 відгук

Р
Роман
12 січня 2018
Ходили разом із сином, йому 10 років. Хотіли змоделювати образ так, щоб ми були дуже схожі. Майстрам все вдалося чудово, на виході два красивих чоловіка. Але мені навіть здалося, що малий навіть отримав більше задоволення, ніж я. :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень