Урок фотографії та ретуші

1 людина
2 заняття по 90 хв.
Доступно з 11 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Заняття складатиметься з теоретичної та практичної частини. Спочатку майстер ознайомить з технічними нюансами роботи з камерою. Потім настане черга практики. Під керівництвом професіонала фотограф навчиться налаштовувати експозицію, а також виставляти світло в приміщенні та на вулиці. Учень дізнається все про правильні ракурси та спробує обробити знімки в графічному редакторі. На занятті можна користуватися своєю апаратурою. Якщо її немає, школа надає техніку в оренду.

Чому ми вибрали фотошколу Modern

Студія знаходиться в центрі Львова. Викладачі — фотографи з десятирічним досвідом роботи. Майстри складають індивідуальну програму, яка підійде як новачкам, так і фотографам-практикам.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Ірина
19 жовтня 2017
Я завжди захоплювалась фотографією і після Дня народження в мене з'явилась можливість спробувати себе у цій справі. Коханий подарував урок фото та ретуші, який я відразу помітила серед інших вражень. Сама я часто фотографую коліжанок, а тут з'явилась можливість поліпшити вміння, набратись досвіду від професійного фотографа. Це неймовірний досвід, якщо ви любите фотографувати так само сильно, як це люблю я.
Вадим
2 листопада 2014
З фотошопом знайомство у мене відбулось зарання, проте багато питань лишалися відкритими. Я прошарив самостійно, як розділяти леєри, як накладати подеякі фільтри, експонування більш-менш. Після фотосесії, на яку спеціально запросив подругу для позування, приділили багато уваги ретуші, бо ця частина мене більше цікавила. Дуже вдячний за все те, що зі мною сталося на майстер-класі.
Инга
12 січня 2014
Для девушки с зеркалкой лучшего подарка не найти!!! Фотограф попался душка просто, все рассказал, помог, так сказать, выйти на новый профессиональный уровень))) с ретушью тоже объяснил пару трюков. так что теперь берегитесь красотки в вк - я иду с новыми фотографиями))) Ваша Инга
Вика
4 січня 2014
Крутой подарок!! Бодо, спасибо! Получила от любимого на день рождения. пойти на впечатление получилось только через пару месяцев, зато сразу попала в настоящую зимнюю сказку!! Фотошкола потрясающая, "напакованная" и стильная. В такой приятно работать. Учитель у меня был на вес золота, обходительный и улыбчивый, так что знания я впитывала как губка! Теперь всех зафоткаю!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.