101222
 

Подаруй урок фотографії і ретуші!

Можливість навчитися фотомайстерності у професіонала. Урок буде проходити в 2 заняття по півтори години. За цей час викладач ознайомить майбутнього фотографа з принципами зйомки й обробки матеріалу. Теорія буде підкріплена практичним заняттям у фотостудії, де новачка навчать працювати з камерою у ручному режимі. Це відмінний досвід для тих, хто давно мріє стати по той бік об'єктива. Техніку слід взяти з собою або орендувати за додаткову плату. детальніше...

1 люд. 2 заняття по 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
2 заняття по 90 хвилин
Доступно з 11 років
Використати до 28.02.2019

Урок фотографії і ретуші — що це?

Індивідуальне навчання мистецтву фотографії в компанії майстра своєї справи. Талановитий фотохудожник проведе 2 заняття, кожне з яких триватиме півтори години. За цей час Щасливчик зможе вивчити теорію, а також випробувати її на практиці. На завершення буде можливість освоїти базові принципи роботи у професійному фоторедакторі.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до фотошколи, де і буде проходити заняття. Тут його зустріне досвідчений наставник, який допоможе освоїти мистецтво фотографії за три години. Розпочнеться все з теорії: майстер розкаже про технічні нюанси роботи з професійною апаратурою і надасть поради по догляду за нею. Після на практиці навчить виставляти світло у павільйоні та на вулиці, налаштовувати експозицію у різних умовах, а також вибирати правильний ракурс. У студії можна набити руку, фотографуючи моделей, тварин або предмети. Техніку слід взяти з собою або орендувати за додаткову плату. А після роботи з камерою саме час перейти до обробки готових знімків.

2 заняття по 90 хвилин

У Щасливчика буде цілих два заняття по фотографії та обробці знімків, кожне з яких триватиме 90 хвилин. За цей час він дізнається про нюанси роботи з професійною технікою, а також зможе відпрацювати їх під час зйомки в студії.

Дивовижний досвід для дитини

Повчитися у досвідченого фотографа можуть не тільки дорослі, а й діти, яким вже виповнилося 11 років. Це відмінна можливість для юного фотохудожника попрацювати з професіоналом.

Робота з графічним редактором

Щасливчик зможе не лише ознайомитися з принципами фотосправи, випробувавши їх на практиці, а й отримати базу навичок редагування готових знімків. Професійна ретуш стане завершальним штрихом ідеальної фотографії.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

14 відгуків

І
Ірина
19 жовтня 2017
Я завжди захоплювалась фотографією і після Дня народження в мене з'явилась можливість спробувати себе у цій справі. Коханий подарував урок фото та ретуші, який я відразу помітила серед інших вражень. Сама я часто фотографую коліжанок, а тут з'явилась можливість поліпшити вміння, набратись досвіду від професійного фотографа. Це неймовірний досвід, якщо ви любите фотографувати так само сильно, як це люблю я.

В
Вадим
2 листопада 2014
З фотошопом знайомство у мене відбулось зарання, проте багато питань лишалися відкритими. Я прошарив самостійно, як розділяти леєри, як накладати подеякі фільтри, експонування більш-менш. Після фотосесії, на яку спеціально запросив подругу для позування, приділили багато уваги ретуші, бо ця частина мене більше цікавила. Дуже вдячний за все те, що зі мною сталося на майстер-класі.

А
Андрій
30 вересня 2014
Надзвичайно пізнавальна штука для тих, хто має проф цифрову камеру, але не розуміє, яка то корисна річ. Весь курс відходив із величезним задоволенням! Не пропустив жодного заняття, хоча із работою було складно всюди встигати.

З
Злата
28 травня 2014
Завжди мріяла про таке))) Величне дякую моїм найкращим у світі друзям за такий чудовий подарунок!!! Я у захваті вже від першого заняття, викладач - справжній професіонал, навіть мені як "зеленому" новачку все зрозуміло)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень