Подаруйте тайський масаж!

подарували вже 734 рази
600 грн 1 люд. до 60 хв.
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнт відвідає сеанс масажу в давній тайській техніці, який вважається своєрідною пасивною йогою. Спочатку майстер буде впливати на біологічно активні точки та опрацьовувати основні м'язи. Потім він перейде до легких розтягувань і скручувань. Процедура позбавить втоми та скутості в м'язах.

Чому ми вибрали SPA салон Thai Magic

Сеанс проходить в окремій кімнаті. Попередньо клієнту видадуть спеціальну піжаму. Процедуру проводить сертифікований майстер з тайського масажу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

23 відгуки

Крістіна
25 листопада 2018
https://www.facebook.com/100006591485919
З 10 подарованих зупинила свій вибір саме на тайському масажі, бо раніше на такому ще не була. Сказати, що я залишилася задоволеною - це нічого не сказати. Я в захваті. Моє тіло потребувало саме такого масажу, вже записалася на наступний раз. Приємно і з користю провела час. Дякую щиро майстру, подрузі і компанії бодо.
Олеся
25 вересня 2018
Чудова процедура, нам із чоловіком сподобалося. Гадала, що буде надто жорсткий масаж, але все пройшло добре - відразу відчуваєш прилив сил) потім такі приємні відчуття в м"язах, наче післяя тренувального залу
Наталія
7 серпня 2018
https://www.facebook.com/100007850918321
Сертифікат подарували друзі на день народження. Вагалась чи брати тайський масаж чи змінити,але зрештою залишилась задоволена. Це нові відчуття,часом було досить боляче,але як запевнив майстер так і має бути,бо це не лагідний масаж) Сподобався салон і планую відвідати його вже на процедурі аромамасаж)
Тарас
27 квітня 2018
Я приємно вражений. Це неймовірно. Супер професійно. Дістав неймовірне задоволення. Відчув прилив енергії та бадьорості. Дуже вдячний за враження. Дякую також компанії Bodo за чудовий сервіс.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.