Навчальний політ на літаку ЛОНГЕР

1 людина
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 17 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Актуально весь рік

Навчальний політ на літаку ЛОНГЕР — що це?

Незабутній політ у кабіні легкого одномоторного літака моделі Tecnam або Aquila, який розвиває швидкість до 180 км/ч. З висоти близько 800 метрів відкриються чудові панорами Львівської області. Навчальний політ можна провести в будь-який час року.

Як все відбувається?

Щасливчик самостійно приїде на аеродром закритого типу в селищі Черляни, де його зустріне інструктор. Після короткого навчання новачок зможе зайняти крісло другого пілота в одному з сучасних літаків полегшеної конструкції. Пілот здійснить зліт і підніме повітряне судно на необхідну висоту. Після, якщо інструктор не заперечуватиме, Щасливчик зможе ненадовго взяти керування літаком на себе. Особливе задоволення подарують приголомшливі пейзажі, які відкриваються з вікна кабіни.

30 хвилин в кабіні навчального літака

Можна повною мірою насолодитися польотом, адже його тривалість — 30 хвилин. Під час повітряної подорожі пілот розповість, як керувати літаком, пояснить призначення датчиків і приладів.

Політ на висоті до 800 метрів

Під час польоту літак підніметься на висоту близько 800 метрів над землею, а це значить, що погляду відкриються мальовничі панорами місцевості. Річки, поля, будинки — з цього ракурсу все буде виглядати зовсім по-іншому.

Легкий одномоторний літак Tecnam або Aquila

Здійснити політ належить на одному з сучасних навчальних літаків. Це може бути:

  • італійська модель Tecnam;
  • літак Aquila виробництва Німеччини.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Мар'яна
18 листопада 2017
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно задоволена, розповідала як все відбувалось non-stop і тепер хочу ще_))))дякуємо!
Наталя
17 листопада 2017
https://www.facebook.com/100001720059892
Дарувала чоловікові на день народження. Все було організовано добре. Дуже сподобався аеродром і літак. Чоловік був задоволений подарунком на 100%ю Дякуємо!
Антон
25 серпня 2017
Дуже добре налаштована служба підтримки. Я так розумію що в кол центрі зразу по номеру телефона бачать хто звонить і відповідно не потрібно вказувати ні номер замовленя ні як звати. Зразу починають розбиратись з проблємою. І оперативно вирішувати. Дякую за приємний сервіс.
Надія Канюк-Гірилович
13 липня 2017
https://plus.google.com/105904742403254371488
Напевно, це найкращий подарунок, який я отримувала! Я мріяла про такий політ, в малесенькому літачку. Але я навіть не мріяла про те, що зможу трохи поуправляти ним. Це було страшно і захоплююче водночас! Робота Бодо, організаторів, пілота - все на п*ятірочку. Дякую, що даруєте емоції!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.