Навчальний політ на літаку

1 людина
20 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 17 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
до 120 кг
до 195 см
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Навчальний політ на літаку — що це?

Політ на висоті до 800 метрів на одномоторному надлегкому літаку Tecnam або Aquila. Ці моделі двомісні, тому Щасливчик займе крісло другого пілота і насолодиться подорожжю. Швидкість літака в небі — до 180 км/ч. Час польоту — 20 хвилин.

Як все відбувається?

Працюватиме зі Щасливчиком пілот навчально-тренувального центру «Авіатор». Він зустріне гостя на аеродромі закритого типу в селищі Черляни, проведе для нього інструктаж, після чого вони разом вирушать на злітну смугу. Щасливчик одягне навушники з системою радіомовлення, щоб спілкуватися з пілотом після зльоту. Якщо інструктор вважатиме за потрібне, він зможе ненадовго довірити управління повітряним судном своєму підопічному.

Пробний політ: перше знайомство з небом

Ознайомлювальний політ дасть шанс поглянути на землю з висоти. Це не схоже на політ на пасажирському лайнері, адже світ належить побачити з кабіни пілота.

Надлегкі літаки виробництва Німеччини та Італії

Для проведення враження використовується техніка світової малої авіації — одномоторні літаки Tecnam і Aquila. У польоті ці літаки розвивають швидкість до 180 км/ч.

Широкий огляд з висоти 800 метрів

Літак підніметься на висоту до 800 м. З панорамних лобових вікон добре проглядатимуться околиці Львівської області. Набір висоти — оптимальний. Не надто високо — щоб було комфортно милуватися краєвидами внизу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Мар'яна
18 листопада 2017
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно задоволена, розповідала як все відбувалось non-stop і тепер хочу ще_))))дякуємо!
Наталя
17 листопада 2017
https://www.facebook.com/100001720059892
Дарувала чоловікові на день народження. Все було організовано добре. Дуже сподобався аеродром і літак. Чоловік був задоволений подарунком на 100%ю Дякуємо!
Антон
25 серпня 2017
Дуже добре налаштована служба підтримки. Я так розумію що в кол центрі зразу по номеру телефона бачать хто звонить і відповідно не потрібно вказувати ні номер замовленя ні як звати. Зразу починають розбиратись з проблємою. І оперативно вирішувати. Дякую за приємний сервіс.
Надія Канюк-Гірилович
13 липня 2017
https://plus.google.com/105904742403254371488
Напевно, це найкращий подарунок, який я отримувала! Я мріяла про такий політ, в малесенькому літачку. Але я навіть не мріяла про те, що зможу трохи поуправляти ним. Це було страшно і захоплююче водночас! Робота Бодо, організаторів, пілота - все на п*ятірочку. Дякую, що даруєте емоції!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.