102253
 

Подаруй навчальний політ на літаку!

Ознайомлювальний 20-хвилинний політ на надлегкому одномоторному літаку. Керує повітряним судном пілот навчально-тренувального центру «Авіатор». Він проведе для свого пасажира попередній інструктаж: розповість про техніку безпеки, покаже важелі управління і познайомить з основною термінологією в авіації. Пілот здійснить зліт і посадку літака, а під час польоту прокладе маршрут на висоті до 800 м. Використовуються моделі малої авіації Tecnam або Aquila. З панорамних вікон відмінно проглядатимуться околиці Львівської області. детальніше...

1 люд. 20 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
20 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Вага: до 120 кг; Зріст: 195 см
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Навчальний політ на літаку — що це?

Політ на висоті до 800 метрів на одномоторному надлегкому літаку Tecnam або Aquila. Ці моделі двомісні, тому Щасливчик займе крісло другого пілота і насолодиться подорожжю. Швидкість літака в небі — до 180 км/ч. Час польоту — 20 хвилин.

Як все відбувається?

Працюватиме зі Щасливчиком пілот навчально-тренувального центру «Авіатор». Він зустріне гостя на аеродромі закритого типу в селищі Черляни, проведе для нього інструктаж, після чого вони разом вирушать на злітну смугу. Щасливчик одягне навушники з системою радіомовлення, щоб спілкуватися з пілотом після зльоту. Якщо інструктор вважатиме за потрібне, він зможе ненадовго довірити управління повітряним судном своєму підопічному.

Пробний політ: перше знайомство з небом

Ознайомлювальний політ дасть шанс поглянути на землю з висоти. Це не схоже на політ на пасажирському лайнері, адже світ належить побачити з кабіни пілота.

Надлегкі літаки виробництва Німеччини та Італії

Для проведення враження використовується техніка світової малої авіації — одномоторні літаки Tecnam і Aquila. У польоті ці літаки розвивають швидкість до 180 км/ч.

Широкий огляд з висоти 800 метрів

Літак підніметься на висоту до 800 м. З панорамних лобових вікон добре проглядатимуться околиці Львівської області. Набір висоти — оптимальний. Не надто високо — щоб було комфортно милуватися краєвидами внизу.

Місце проведення враження:

УТЦ Авіатор - Школа пілотів (польоти Львів)
с. Черляни, вул. Польова, 71 Показати на мапі

7 відгуків реальних людей

М
Мар'яна
18 листопада 2017
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно задоволена, розповідала як все відбувалось non-stop і тепер хочу ще_))))дякуємо!

17 листопада 2017
Дарувала чоловікові на день народження. Все було організовано добре. Дуже сподобався аеродром і літак. Чоловік був задоволений подарунком на 100%ю Дякуємо!

25 серпня 2017
Дуже добре налаштована служба підтримки. Я так розумію що в кол центрі зразу по номеру телефона бачать хто звонить і відповідно не потрібно вказувати ні номер замовленя ні як звати. Зразу починають розбиратись з проблємою. І оперативно вирішувати. Дякую за приємний сервіс.

Напевно, це найкращий подарунок, який я отримувала! Я мріяла про такий політ, в малесенькому літачку. Але я навіть не мріяла про те, що зможу трохи поуправляти ним. Це було страшно і захоплююче водночас! Робота Бодо, організаторів, пілота - все на п*ятірочку. Дякую, що даруєте емоції!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень