102253
 

Навчальний політ на літаку

Ознайомлювальний 20-хвилинний політ на надлегкому одномоторному літаку. Керує повітряним судном пілот навчально-тренувального центру «Авіатор». Він проведе для свого пасажира попередній інструктаж: розповість про техніку безпеки, покаже важелі управління і познайомить з основною термінологією в авіації. Пілот здійснить зліт і посадку літака, а під час польоту прокладе маршрут на висоті до 800 м. Використовуються моделі малої авіації Tecnam або Aquila. З панорамних вікон відмінно проглядатимуться околиці Львівської області. детальніше...

1 люд. 20 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
20 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Вага: до 120 кг; Зріст: 195 см
Доступно з 17 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Навчальний політ на літаку — що це?

Політ на висоті до 800 метрів на одномоторному надлегкому літаку Tecnam або Aquila. Ці моделі двомісні, тому Щасливчик займе крісло другого пілота і насолодиться подорожжю. Швидкість літака в небі — до 180 км/ч. Час польоту — 20 хвилин.

Як все відбувається?

Працюватиме зі Щасливчиком пілот навчально-тренувального центру «Авіатор». Він зустріне гостя на аеродромі закритого типу в селищі Черляни, проведе для нього інструктаж, після чого вони разом вирушать на злітну смугу. Щасливчик одягне навушники з системою радіомовлення, щоб спілкуватися з пілотом після зльоту. Якщо інструктор вважатиме за потрібне, він зможе ненадовго довірити управління повітряним судном своєму підопічному.

Пробний політ: перше знайомство з небом

Ознайомлювальний політ дасть шанс поглянути на землю з висоти. Це не схоже на політ на пасажирському лайнері, адже світ належить побачити з кабіни пілота.

Надлегкі літаки виробництва Німеччини та Італії

Для проведення враження використовується техніка світової малої авіації — одномоторні літаки Tecnam і Aquila. У польоті ці літаки розвивають швидкість до 180 км/ч.

Широкий огляд з висоти 800 метрів

Літак підніметься на висоту до 800 м. З панорамних лобових вікон добре проглядатимуться околиці Львівської області. Набір висоти — оптимальний. Не надто високо — щоб було комфортно милуватися краєвидами внизу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
УТЦ Авіатор - Школа пілотів (польоти Львів)
с. Черляни, вул. Польова, 71 Показати на мапі

7 відгуків

М
Мар'яна
18 листопада 2017
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно задоволена, розповідала як все відбувалось non-stop і тепер хочу ще_))))дякуємо!

17 листопада 2017
Дарувала чоловікові на день народження. Все було організовано добре. Дуже сподобався аеродром і літак. Чоловік був задоволений подарунком на 100%ю Дякуємо!

Антон
25 серпня 2017
Дуже добре налаштована служба підтримки. Я так розумію що в кол центрі зразу по номеру телефона бачать хто звонить і відповідно не потрібно вказувати ні номер замовленя ні як звати. Зразу починають розбиратись з проблємою. І оперативно вирішувати. Дякую за приємний сервіс.

Напевно, це найкращий подарунок, який я отримувала! Я мріяла про такий політ, в малесенькому літачку. Але я навіть не мріяла про те, що зможу трохи поуправляти ним. Це було страшно і захоплююче водночас! Робота Бодо, організаторів, пілота - все на п*ятірочку. Дякую, що даруєте емоції!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень