102253
 

Подаруй незабутній політ на літаку!

Ознайомлювальний 20-хвилинний політ на надлегкому одномоторному літаку. Керує повітряним судном пілот навчально-тренувального центру «Авіатор». Він проводить для свого пасажира попередній інструктаж: розповідає про техніку безпеки, показує важелі управління і знайомить з основною термінологією в авіації. Пілот здійснює зліт і посадку літака, а під час польоту прокладає маршрут на висоті до 800 м. Використовуються моделі малої авіації Tecnam або Aquila. З панорамних вікон відмінно проглядаються околиці Львівської області.  детальніше...

1 люд. 20 хвилин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
20 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Вага: до 100 кг
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Навчальний політ на літаку — що це?

Політ на висоті до 800 метрів на одномоторному надлегкому літаку Tecnam або Aquila. Ці моделі двомісні, тому учасник враження займає крісло другого пілота і насолоджується подорожжю. Швидкість літака в небі — до 180 км/ч. Час польоту — 20 хвилин.

Як все проходить?

Працювати зі Щасливчиком буде пілот навчально-тренувального центру «Авіатор». Він зустріне гостя на аеродромі закритого типу в селищі Черляни, проведе для нього інструктаж, після чого вони разом вирушають на злітну смугу. Щасливчик одягне навушники з системою радіомовлення, щоб спілкуватися з пілотом після зльоту. Якщо інструктор вважатиме за потрібне, він зможе ненадовго довірити управління повітряним судном своєму підопічному.

Пробний політ: перше знайомство з небом

Ознайомлювальний політ дає шанс поглянути на землю з висоти. Це не схоже на політ на пасажирському лайнері, адже світ належить побачити з кабіни пілота.

Надлегкі літаки виробництва Німеччини та Італії

Для проведення враження використовується техніка світової малої авіації — одномоторні літаки Tecnam і Aquila. У польоті ці літаки розвивають швидкість до 180 км/ч.

Широкий огляд з висоти 800 метрів

Літак піднімається на висоту до 800 м. З панорамних лобових вікон добре проглядаються околиці Львівської області. Набір висоти — оптимальний. Не надто високо, щоб було комфортно милуватися краєвидами внизу.

Місце проведення враження:

УТЦ Авіатор (польоти Львів)
с. Черляни, вул. Польова, 71 Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

25 серпня 2017
Дуже добре налаштована служба підтримки. Я так розумію що в кол центрі зразу по номеру телефона бачать хто звонить і відповідно не потрібно вказувати ні номер замовленя ні як звати. Зразу починають розбиратись з проблємою. І оперативно вирішувати. Дякую за приємний сервіс.

Напевно, це найкращий подарунок, який я отримувала! Я мріяла про такий політ, в малесенькому літачку. Але я навіть не мріяла про те, що зможу трохи поуправляти ним. Це було страшно і захоплююче водночас! Робота Бодо, організаторів, пілота - все на п*ятірочку. Дякую, що даруєте емоції!

А
Андрій
18 серпня 2016
Все було організовано дуже добре. Запізнився на 30 хв, але це не було проблемою. Кілька разів дзвонили все пояснювали. На аеродромі все розказували, інструктор теж детально все пояснював. Варто слідкувати, щоб була гарна погода. Подарувала кохана на день народження. Рекомендую як подарунок.

31 липня 2016
Полет понравился, погоду мы подобрали отличную, впечатление тоже отличные:) Приятное ощущение свободы во время отрыва от земли и взгляда вниз с кабины с пилота.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень