Подаруйте урок екстремального велодрайву!

подарували вже 283 рази
400 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально зараз або навесні

Як відбувається враження

Інструктор оцінить рівень підготовки велосипедиста та разом з ним обговорить програму заняття. Тренер навчить спортсмена:

  • їздити по пересіченій місцевості;
  • спускатися з крутих схилів і сходинок;
  • заїжджати на бордюри.

Для заняття необхідно взяти власний велосипед.

Чому ми вибрали велопрокат «Велики»

Центр «Велики» входить у найбільшу мережу прокату та продажу велосипедів в Україні. Тренування проводитиме інструктор з великим професійним досвідом. Заняття відбудеться на території «Високого замоку».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Анна
22 вересня 2016
Дуже класний подарунок! Суперові враження. В мене був дуже хороший і приємний тренер з досвідом(не знаю чи вони змінюються). Море позитивних емоцій і заряд надовго. Всім приємного дня ;))
Сергій
10 вересня 2015
Це супер враження! Я навчився їздити по бордюрам, потрапляти у такі місця куди раніше велосипедом ніколи б не дістався)) рекомендую усім хто вміє їздити та хотів би навчитися це робити краще
Микола
21 травня 2015
Отримав безліч класних навичок на уроці екстремального велодрайву. Особливо сподобалося що навчився спускатися по сходинках :-)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.