Подаруй урок екстремального велодрайву!

подарували вже 235 разів
400 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Інструктор оцінить рівень підготовки велосипедиста та разом з ним обговорить програму заняття. Тренер навчить спортсмена:

  • їздити по пересіченій місцевості;
  • спускатися з крутих схилів і сходинок;
  • заїжджати на бордюри.

Для заняття необхідно взяти власний велосипед.

Чому ми вибрали велопрокат «Велики»

Центр «Велики» входить у найбільшу мережу прокату та продажу велосипедів в Україні. Тренування проводитиме інструктор з великим професійним досвідом. Заняття відбудеться на території «Високого замоку».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Анна
22 сентября 2016
Дуже класний подарунок! Суперові враження. В мене був дуже хороший і приємний тренер з досвідом(не знаю чи вони змінюються). Море позитивних емоцій і заряд надовго. Всім приємного дня ;))
Сергій
10 сентября 2015
Це супер враження! Я навчився їздити по бордюрам, потрапляти у такі місця куди раніше велосипедом ніколи б не дістався)) рекомендую усім хто вміє їздити та хотів би навчитися це робити краще
Микола
21 мая 2015
Отримав безліч класних навичок на уроці екстремального велодрайву. Особливо сподобалося що навчився спускатися по сходинках :-)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки