102010
 

Подаруй урок екстремального велодрайву!

Індивідуальний урок, присвячений відпрацюванню екстрим-навичок управління велосипедом. До них належить уміння їздити пересіченою місцевістю, спускатися з крутих схилів і сходинок, заїжджати на бордюри та підйоми. Всі ці маневри учень зможе опанувати під керівництвом професійного інструктора. Для занять необхідний власний гірський велосипед.  детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 227 раз
1 людина
до 2 годин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Урок екстремального велодрайва — що це?

Індивідуальний урок для тих, хто вже давно освоївся за кермом двоколісного транспорту й придбав свій гірський велосипед. Протестувати особисту техніку належить в екстремальних умовах під керівництвом інструктора — спуститися зі сходів, застрибнути на бордюри, проїхатися пересіченою місцевістю, де колеса відмовляються обертатися. Програма складається індивідуально, а тому цікаво буде 100%: усе, що не виходило зробити до цього, тепер здасться дрібницею.

Як все відбувається?

Зі своїм інструктором Щасливчик зустрінеться в парку «Високий замок», де є всі умови для того, щоб удосконалити техніку катання. Разом вони зможуть обговорити програму заняття, спробувати виконати прості маневри й поступово перейти до більш складних. Інструктор відзначить, що виходить у Щасливчика добре, а що ні, і в залежності від цього ускладнюватиме завдання для свого учня.

Екстрим-навички управління велосипедом

Екстрим-навички управління велосипедом ніколи не виявляться зайвими. Наприклад, кожному велолюбителю важливо знати, як правильно їхати піском, щоб не заривалися колеса, як не втратити контроль швидкості спуску тощо. Усі питання можна задати професійному інструкторові та за його допомогою опанувати складні маневри.

Можливість навчитися:

  • їздити пересіченою місцевістю;
  • спускатися з крутих схилів і сходинок;
  • заїжджати на бордюри.

Парк «Високий замок» — всі умови для катання

Для відпрацювання навичок екстремального катання цей парк підходить якнайкраще. Він розташований на схилах Замкової гори, через що має дуже нерівний рельєф. Тут можна покататися на велосипеді з гірок, навчившись контролювати швидкість на спуску, та проїхатися пересіченою місцевістю. Ще одна явна перевага — парк знаходиться прямо в центрі міста.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Великі - Велопрокат - Львів
м. Львів, вул. Словацького, 18 Показати на мапі

3 відгуки

А
Анна
22 вересня 2016
Дуже класний подарунок! Суперові враження. В мене був дуже хороший і приємний тренер з досвідом(не знаю чи вони змінюються). Море позитивних емоцій і заряд надовго. Всім приємного дня ;))

С
Сергій
10 вересня 2015
Це супер враження! Я навчився їздити по бордюрам, потрапляти у такі місця куди раніше велосипедом ніколи б не дістався)) рекомендую усім хто вміє їздити та хотів би навчитися це робити краще

М
Микола
21 травня 2015
Отримав безліч класних навичок на уроці екстремального велодрайву. Особливо сподобалося що навчився спускатися по сходинках :-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень