101736
 

Подаруй урок гончарства!

Ліплення з глини за допомогою гончарного круга. Протягом трьох годин можна самостійно створити горщик, вазу або чашку. Фартух та необхідні матеріали видадуть на місці. Майстер розповість, як надавати глині ​​ту чи іншу форму, а потім запропонує сформувати горщик за допомогою гончарного круга. Навчання проходить у групі. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
1 людина
до 3 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Урок гончарства — що це?

Можливість прикрасити інтер'єр вазою, зробленою своїми руками. Щасливчик відвідає справжню гончарну майстерню, де не тільки дізнається про роботу з глиною, а й зможе самостійно попрацювати з гончарним кругом. Йому не доведеться купувати витратні матеріали та спеціальні інструменти, все це нададуть в студії.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає групове заняття, де під керівництвом майстра новачки будуть вчитися працювати з ножним гончарним кругом. Спочатку інструктор розповість про техніку роботи з глиною, а потім запропонує виліпити на вибір горщик, вазу або чашку. На створення виробу у Щасливчика буде до трьох годин. У студії видадуть фартух, щоб не забруднитися під час ліплення. В кінці заняття готовий предмет краще не забирати з собою, а залишити для просушування.

До 3-х годин творчості

Майстер навчить Щасливчика працювати за гончарним кругом і дасть кілька корисних порад на основі особистого досвіду. У новачка буде достатньо часу на те, щоб зробити кілька спроб і надати вазі ідеальні обриси.

Виріб на вибір

Під час уроку на вибір можна виліпити вазу, горщик або чашку. Кераміку не можна буде використовувати як звичайний посуд, але вона стане чудовою прикрасою інтер'єру.

Ліплення на гончарному крузі

У Щасливчика буде шанс попрацювати з ножним гончарним кругом — аналогом давнього винаходу, що з'явився ще в ІІ столітті до н. е. Таких верстатів в Україні залишилися лічені одиниці. Учасники будут працювати зі звичайним та електричним кругом по черзі.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Творча Кухня - Арт-студія - Львів
пр-т У. Чорновола, 67г Показати на мапі

17 відгуків

A
ANTON
5 липня 2018
Уроком дуже задоволений. Майстер чудово все пояснив і показав. Враження найкращі. Дуже рекомендую. З негативних вражень, комунікація із представниками лише російською мовою. Хотілося би щоби це взяли до уваги!

E
Ekateryna
17 червня 2018
Юрко прекрасний вчитель гончарного мистецтва. Ми отримали массу задоволення, будем приходити ще.

8 травня 2018
Мастер-класс гончарства будет интересен для тех, кто любит или хочет попробовать создать что-то своими руками и сразу же увидеть результат. Очень понравилась атмосфера, также хорошо, что изделие помогала создавать настоящая мастерица и любые промахи были удачно замаскированы:)

М
Марина
16 квітня 2018
Очень интересный урок и не менее интересный полученный опыт работы с глиной. Познавательно и необычно (особенно если пробуете впервые). Спасибо огромное моим друзьям за такую возможность:) также спасибо мастеру и сайту bodo:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень