101736
 

Подаруй урок гончарства!

Ліплення з глини за допомогою гончарного круга. Протягом трьох годин можна самостійно створити горщик, вазу або чашку. Фартух та необхідні матеріали видадуть на місці. Майстер розповість, як надавати глині ​​ту чи іншу форму, а потім запропонує сформувати горщик за допомогою гончарного круга. Навчання проходить у групі. детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 30.09.2018
1 людина
до 3 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2018

Урок гончарства — що це?

Можливість прикрасити інтер'єр вазою, зробленою своїми руками. Щасливчик відвідає справжню гончарну майстерню, де не тільки дізнається про роботу з глиною, а й зможе самостійно попрацювати з гончарним кругом. Йому не доведеться купувати витратні матеріали та спеціальні інструменти, все це нададуть в студії.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає групове заняття, де під керівництвом майстра новачки будуть вчитися працювати з ножним гончарним кругом. Спочатку інструктор розповість про техніку роботи з глиною, а потім запропонує виліпити на вибір горщик, вазу або чашку. На створення виробу у Щасливчика буде до трьох годин. У студії видадуть фартух, щоб не забруднитися під час ліплення. В кінці заняття готовий предмет краще не забирати з собою, а залишити для просушування.

До 3-х годин творчості

Майстер навчить Щасливчика працювати за гончарним кругом і дасть кілька корисних порад на основі особистого досвіду. У новачка буде достатньо часу на те, щоб зробити кілька спроб і надати вазі ідеальні обриси.

Виріб на вибір

Під час уроку на вибір можна виліпити вазу, горщик або чашку. Кераміку не можна буде використовувати як звичайний посуд, але вона стане чудовою прикрасою інтер'єру.

Ліплення на гончарному крузі

У Щасливчика буде шанс попрацювати з ножним гончарним кругом — аналогом давнього винаходу, що з'явився ще в ІІ столітті до н. е. Таких верстатів в Україні залишилися лічені одиниці. Учасники будут працювати зі звичайним та електричним кругом по черзі.

Місце проведення враження:

Творча Кухня - Арт-студія - Львів
пр-т Чорновола, 67Г Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

16 квітня 2018
Очень интересный урок и не менее интересный полученный опыт работы с глиной. Познавательно и необычно (особенно если пробуете впервые). Спасибо огромное моим друзьям за такую возможность:) также спасибо мастеру и сайту bodo:)

К
Катя
28 грудня 2017
Гончарство дуже добре заспокоює. Мені сподобався і сам процес створення, і результат. Але це дійсно дуже крутий релакс, ти розслабляєшся і концентруєшся на тому, як сформувати глину. Чудове враження

Т
Тамара
11 жовтня 2017
Чудова ідея дарувати враження! Рекомендую всім. З чудовою організацією bodo все получиться. Найбільше подобається можливість вибрати собі враження, якщо подароване не влаштовує. Все працює чудово. Буду користуватися і надалі. Дякую дітям і компанії bodo!

Х
Христина
14 серпня 2017
Отримала це враження у подарунок і спочатку не дуже зраділа. Але під час самого майстер-класу повністю змінила свою думку. Треба просто взяти й записатися на заняття, а потім не захочеться покидати студію! Це наче портал у дитинство - сидиш собі, мнеш глину, немов пластилін, робиш усілякі речі і кайфуєш!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень