Подаруйте урок приготування бургерів для двох!

подарували вже 62 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На друзів чекає майстер-клас, під час якого вони опанують рецепти американських сендвічів. У їх основі булочки, листя салату, сир, м'ясні вироби та цибуля. Для уроку кожному видадуть усе необхідне: фартухи, інгредієнти та посуд. Кулінар навчить правильно обсмажувати м'ясо та готувати соуси. Він проконтролює весь процес і допоможе на будь-якому етапі заняття. Закінчиться урок дегустацією. До бургерів подадуть картоплю та напій на вибір — колу або сік. Оцінити смак своїх сендвічів можна вдома. Для цього страви упакують у спеціальні контейнери.

Чому ми вибрали ресторан Culinarium

Заклад розташований в Личаківському районі. У приміщенні є декілька видів місць для відпочинку: столики з м'якими кріслами, барна зона та міні-кімнати з диванами, відокремлені від решти залу склом. Друзі зможуть приготувати по 2 різних бургери.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Настя
16 березня 2018
Не думала, що приготування бургерів - це ціле мистецтво) я дійсно враженамайтер-класом, бо по-перше, смачно, а по-друге, пізнавально) і шеф був крутий))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.