Подаруйте урок приготування бургерів!

подарували вже 77 рази
1 людина
90 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Новачок відвідає персональний майстер-клас. Під час заняття він дізнається секрети знаменитих сендвічів і навчиться їх створювати. Весь процес буде контролювати наставник. Він навчить правильно просмажувати м'ясо й поєднувати його з овочами та соусами. Готові страви можна продегустувати на місці або забрати із собою в спеціальному контейнері.

Чому ми вибрали ресторан Culinarium

Заклад розташований у Личаківському районі. Для уроку учневі видадуть усі необхідні продукти та кухонне приладдя. На занятті новачок зможе приготувати 2 бургери з різними соусами, котлетами та овочами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Настя
16 березня 2018
Не думала, що приготування бургерів - це ціле мистецтво) я дійсно враженамайтер-класом, бо по-перше, смачно, а по-друге, пізнавально) і шеф був крутий))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.