23600
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Навчання верховій їзді для двох початківців! Професійний інструктор розповість, як керувати й командувати конем, навчить вести тварину кроком, зупиняти або змушувати розвернутися. Тільки породисті й доглянуті коні підбираються для навчання. Урок відбудеться в одному з найбільших іподромів України площею цілих 88 га! детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 7 років
Використати до 31.07.2018

Урок верхової їзди для двох — що це?

Вчитися ніколи не пізно, а особливо того, що приносить задоволення! Корисні навички верхової їзди виявляться доречними на кінній прогулянці в погожий день. Вона принесе ще більше радості, якщо коні самі слухатимуться своїх наїзників. А для цього просто необхідно здобути «технічні» вміння — навчитися віддавати команди коневі, вести його кроком, задавати напрямок руху. Всі ці премудрості новачкам пояснять на індивідуальному уроці з досвідченим інструктором.

Як все відбувається?

Навчання верховій їзді проводиться кваліфікованими інструкторами кінно-спортивного клубу «Вікторія». На своєму першому занятті Щасливчики осідлають пару вишколених, граціозних коней і під керівництвом тренера спробують проїхатися на них без страховки. Для цього доведеться виконати ряд важливих технічних вправ і постаратися налагодити контакт з тваринами. Трохи терпіння — й успіх не змусить на себе чекати.

Індивідуальне навчання для двох

Для враження передбачений індивідуальне супровід інструктора. Він розробить програму заняття у відповідності з наявними навичками. Для новачків це буде базовий курс, а більш досвідчені «вершники» зможуть опанувати різні стилі швидкісної їзди — рись або галоп.

Ази верхової їзди — всього за 1 заняття!

Всього за 1 заняття можна опанувати:

  • різновиди амуніції та правила її використання;
  • основні команди, що використовуються при навчанні верховій їзді;
  • основи управління конем;
  • рух кроком, повороти й зупинки.

Просторий іподром із критим манежем

Львівський іподром один із найбільших в Україні. Тут, однозначно, є де розігнатися — площа території становить майже 90 га. Навчання проходить у просторому критому манежі зі спеціальним покриттям або на відкритих грунтових доріжках. Ще один плюс цієї локації в тому, що іподром знаходиться в межах міста.

Місце проведення враження:

Виктория - Конно-спортивный комплекс
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

134 відгуків реальних людей

В
Віталій
7 листопада 2017
Найбільше сподобався сервіс самого BODO: все розписали, передзвонили, була змога обрати дві дати, і що найприємніше, без проблем змогли перенести день на іншу дату! На кониках теж все прикольно - бо вперше, бо погода супер, бо персонал зробив більше аніж очікували (і тренування на манежі, і прогулянка доволі довга!). Враження - найяскравіший день осені на даний час ;) Враження нам подарували...
Найбільше сподобався сервіс самого BODO: все розписали, передзвонили, була змога обрати дві дати, і що найприємніше, без проблем змогли перенести день на іншу дату! На кониках теж все прикольно - бо вперше, бо погода супер, бо персонал зробив більше аніж очікували (і тренування на манежі, і прогулянка доволі довга!). Враження - найяскравіший день осені на даний час ;) Враження нам подарували друзі які вже самі його отримували, і вважаю вони вгадали на всі 100 % (як мій подарунок на ДН ;) ). Особисто раджу робити подібні Враження - BODO справився, емоцій вагон, спогади на роки! ;)

31 жовтня 2017
Все дуже сподобалось. Інструктор Ніна дуже приємна і уважна. Прогулянка відбулась просто чудово. Рекомендую!

М
Марія
15 жовтня 2017
Враження "Урок верхової їзди" отримала в подарунок від друзів. Урок дуже сподобався, адже навчилась правильно триматись у сідлі та отримала незабутні спогади від уроку. Крім того, дізналась багато цікавого про коней, кінний вид спорту та багато іншого) Запам'ятаю на все життя!

21 вересня 2017
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала детальну інформацію про місцезнаходження іподрому, телефони контактних осіб, інформацію про спосіб перенесення події і т.д., за день до події прийшло нагадування у Viber, що дуже зручно. Одним словом...
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала детальну інформацію про місцезнаходження іподрому, телефони контактних осіб, інформацію про спосіб перенесення події і т.д., за день до події прийшло нагадування у Viber, що дуже зручно. Одним словом огранізація на найвищому рівні! Плюс сам урок верхової їзди сподобався. Однозначно буду брати ще такі уроки. Дякую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень