Подаруйте урок верхової їзди для двох!

подарували вже 1 377 разів
2 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Використати до 30.11.2019
до 90 кг
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття почнеться з невеликого інструктажу, під час якого тренер розповість про правила техніки безпеки. Після цього викладач ознайомить з основними командами, що застосовуються під час верхової їзди. Потім для учнів підберуть коней і видадуть шоломи. Друзі навчаться впевнено триматися в сідлі та опанують основні стилі верхової їзди. Більш досвідчені наїзники вдосконалять свої навички.

Чому ми вибрали кінно-спортивний клуб «Вікторія»

У клубі є доріжки з різними видами покриттів. У холодну пору року навчання з верхової їзди відбувається в критому манежі. Відвідати заняття можуть учні з різним рівнем навичок. Розташований клуб на території Львівського іподрому.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

119 відгуків

Сергій
9 лютого 2019
Супер! Коні фантастичні, спокійні та дружні! Інструктор професійна, чудово пояснює! Година пройшла дуже швидко! Враження та емоції дуже-дуже позитивні! Рекомендую відвідати! Ще обов'язково піду!
Мар‘яна
23 грудня 2018
Урок пройшов вдало. Інструктор старалась по-максимуму використати відведений час.
Мар'яна
24 листопада 2018
Надзвичайно сподобалось ваше враження! Урок верхової їзди пройшов прекрасно. Організація відмінна, все було на вищому рівні- а також привітні обізнані оператори, які дали відповіді на всі питання. Дякую Bodo! Окрема подяка тренеру клубу Вікторія - Анастасії, фахівець своєї справи, зробила урок незабутнім! Коні чудові, виховані та навчені. Отримала масу задоволення, тепер будем навідувались до вас частіше)) всім рекомендую!)))
Марія
4 вересня 2018
Дуже хороші інструктори. Заняття пройшло у хорошій атмосфері, дійсно незабтні враження. Пані Вікторія, з якою узгоджували час заняття, іде на зустріч клієнту і робить все, що заняття запам*яталось.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.