23600
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Навчання верховій їзді для двох початківців! Професійний інструктор розповість, як керувати й командувати конем, навчить вести тварину кроком, зупиняти або змушувати розвернутися. Тільки породисті й доглянуті коні підбираються для навчання. Урок відбудеться в одному з найбільших іподромів України площею цілих 88 га! детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.01.2019
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 7 років
Використати до 31.01.2019

Урок верхової їзди для двох — що це?

Вчитися ніколи не пізно, а особливо того, що приносить задоволення! Корисні навички верхової їзди виявляться доречними на кінній прогулянці в погожий день. Вона принесе ще більше радості, якщо коні самі слухатимуться своїх наїзників. А для цього просто необхідно здобути «технічні» вміння — навчитися віддавати команди коневі, вести його кроком, задавати напрямок руху. Всі ці премудрості новачкам пояснять на індивідуальному уроці з досвідченим інструктором.

Як все відбувається?

Навчання верховій їзді проводиться кваліфікованими інструкторами кінно-спортивного клубу «Вікторія». На своєму першому занятті Щасливчики осідлають пару вишколених, граціозних коней і під керівництвом тренера спробують проїхатися на них без страховки. Для цього доведеться виконати ряд важливих технічних вправ і постаратися налагодити контакт з тваринами. Трохи терпіння — й успіх не змусить на себе чекати.

Індивідуальне навчання для двох

Для враження передбачений індивідуальне супровід інструктора. Він розробить програму заняття у відповідності з наявними навичками. Для новачків це буде базовий курс, а більш досвідчені «вершники» зможуть опанувати різні стилі швидкісної їзди — рись або галоп.

Ази верхової їзди — всього за 1 заняття!

Всього за 1 заняття можна опанувати:

  • різновиди амуніції та правила її використання;
  • основні команди, що використовуються при навчанні верховій їзді;
  • основи управління конем;
  • рух кроком, повороти й зупинки.

Просторий іподром із критим манежем

Львівський іподром один із найбільших в Україні. Тут, однозначно, є де розігнатися — площа території становить майже 90 га. Навчання проходить у просторому критому манежі зі спеціальним покриттям або на відкритих грунтових доріжках. Ще один плюс цієї локації в тому, що іподром знаходиться в межах міста.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Вікторія - Кінно-спортивний клуб
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

112 відгуків

10 червня 2018
Дуже сподобалось враження - урок верхової їзди. Перший раз їхала верхи, надіюсь, що не останній, і все було просто чудово! Дуже красивий та спокійний коник, досвідчений інструктор. Також пощастило стати глядачем кінно-спортивних змагань, що проходили в той же день, що і мій урок. Це було дійсно цікаво! Отож жодного разу не пошкодувала, що обрала саме урок верхової їзди у кінно-спортивному клубі "Вікторія".

Ю
Юля
28 травня 2018
Просто в захваті від уроку!Навчили сидіти в сідлі і триматись при бігу риссю.Кінь дуже розумний і добрий.Хочу тепер в подальшому займатись верховою їздою.

Р
Роман
8 травня 2018
Це був перший мій досвід верхової їзди. І, мабуть, один з найкращих подарунків на день народження) Коні - розумні тварини і з першого погляду викликають симпатію. Дуже задоволений і інструктором, і тваринкою, на якій їздив)

І
Ірина
24 квітня 2018
Надзвичайно сподобалося це враження) єдиний раз їздила верхи ще в дитинстві, то тепер було трохи страшно, але коли погладила коня, то відразу заспокоїлася. Інструктор почала із самих початків: як доглядати за конем, як правильно закріплювати сідло. Була надзвичайно рада, що подарували саме це враження, бо це була давня мрія. Тому я повністю задоволена.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень