23599
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з верхової їзди, яке допоможе навчитися триматися в сідлі, давати базові команди коні, їхати верхи на кроці! Спеціальні навички не потрібні, а для більш досвідчених наїзників передбачено навчання їзді риссю і галопом. Кінно-спортивний клуб «Вікторія» тренує наїзників на новітньому і одному з найбільших іподромів в Україні! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Урок верхової їзди — що це?

Будь-який кінь дає починаючому наїзникові свій кредит довіри — мовляв, якщо втримаєшся в сідлі, то ми помчимся верхи. Трохи пришпорь скакуна, і волелюбна тварина тут же кинеться вперед. Але це тільки в плюс, якщо вмієш впоратися з амуніцією і при необхідності зупинити забіг. Саме цього рідкісного майстерності і навчають новачка на індивідуальному уроці верхової їзди. Для катання надаються слухняні конячки — породисті кобилки або племінні жеребці.

Як все проходить?

Навчатись верховій їзді можна як у критому манежі, так і під відкритим небом на спеціально обладнаних для цього доріжках. Щасливчику належить познайомитися відразу з 2 «інструкторами»: сертифікованим тренером і своїм парнокопитним напарником. Тільки в такому тандемі навчання принесе максимальний результат. Вже на першому занятті Щасливчик зможе вставити ноги в стремена, взяти в руки поводи і рушити вперед верхи.

Незабутній досвід верхової їзди

Катання на благородних кониках — чудовий вид активного дозвілля. І вдвічі приємніше, якщо жеребець підпорядковується своєму вершникові без праці. На своєму першому уроці новачок:

  • осідлає коня і навчиться триматися в сідлі
  • освоїть основні команди
  • їздитиме верхи, керуючи конем

Навчання з індивідуальним підходом

Всі поради і вказівки новачок буде отримувати безпосередньо від тренера. На перших порах інструктор утримує тварину під вузди, а після послаблює свій «хват». Така тактика дозволить новачкові проїхатися верхи самостійно вже в кінці заняття. Наїзники з досвідом, у свою чергу, зможуть індивідуально освоїти їзду кроком, риссю або галопом.

Критий манеж або скакові доріжки

Навчання проходить на самому новому і одному з найбільших іподромів в Україні. Це цілих 88 га роздолля, на якому обладнані скакові доріжки з різним покриттям (травою, піском, гравієм, ґрунтом) і критий манеж для навчання верховій їзді.

Місце проведення враження:

КСК Вікторія
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

104 відгуків реальних людей

Сьогодні
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала детальну інформацію про місцезнаходження іподрому, телефони контактних осіб, інформацію про спосіб перенесення події і т.д., за день до події прийшло нагадування у Viber, що дуже зручно. Одним словом...
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала детальну інформацію про місцезнаходження іподрому, телефони контактних осіб, інформацію про спосіб перенесення події і т.д., за день до події прийшло нагадування у Viber, що дуже зручно. Одним словом огранізація на найвищому рівні! Плюс сам урок верхової їзди сподобався. Однозначно буду брати ще такі уроки. Дякую

Н
Наталія
3 вересня 2017
Враження неймовірні! Красені коні, від яких не хотілось відходити. Розумні, уважні, терпеливі дівчата, які невтомлюються відповідати на іноді безглузді запитання клієнтів. Дівчата - справжні професіонали, які люблять і знають свою справу. Дуже сподобалось! Я впевнена, що ми з дітьми ще не раз побуваємо на Львівському іподромі.

Д
Діана
11 серпня 2017
Неймовірно!! Була дуже щаслива, коли отримала сертифікат.Добрі коні і хороше відношення роблять заняття цікавими і захоплюючими.

Х
Христина
18 липня 2017
Привіт, отримала в подарунок сертифікат від bodo, вибрала урок верхової їзди оскільки давно мріяла))) ні хвилини не вагалася!!! Враження неймовірні!!!! Дуже раджу скористатися, не пожалієте!!!! Буду й надалі користуватися послугами bodo.!!! ДЯКУЮ ЗА ВРАЖЕННЯ!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень