23599
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з верхової їзди, яке допоможе навчитися триматися в сідлі, давати базові команди коню, їхати верхи кроком! Спеціальні навички не потрібні, а для більш досвідчених наїзників передбачено навчання їзді риссю і галопом. Кінно-спортивний клуб «Вікторія» тренує наїзників на новітньому і одному з найбільших іподромів в Україні! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Урок верхової їзди — що це?

Будь-який кінь дає починаючому наїзнику свій кредит довіри — мовляв, якщо втримаєшся в сідлі, то ми помчимось. Трохи пришпорь скакуна, і волелюбна тварина миттєво поскаче вперед. Але це тільки в плюс, якщо вмієш впоратися з амуніцією і при необхідності зупинити забіг. Саме цієї рідкісної майстерності і навчають новачка на індивідуальному уроці верхової їзди. Для катання надаються слухняні коні — породисті кобилки або племінні жеребці.

Як все відбувається?

Навчатись верховій їзді можна як у критому манежі, так і простонеба на спеціально обладнаних для цього доріжках. Щасливчику доведеться познайомитися одразу з 2 «інструкторами»: сертифікованим тренером і своїм парнокопитним напарником. Тільки в такому тандемі навчання принесе максимальний результат. Вже на першому занятті Щасливчик зможе вставити ноги у стремена, взяти в руки поводи і рушити вперед верхи.

Незабутній досвід верхової їзди

Катання на благородних конях — чудовий вид активного дозвілля. І вдвічі приємніше, якщо жеребець слухається своєго вершника без додаткових зусиль. На своєму першому уроці новачок:

  • осідлає коня і навчиться триматися в сідлі;
  • освоїть основні команди;
  • їздитиме верхи, керуючи конем.

Навчання з індивідуальним підходом

Всі поради і вказівки новачок буде отримувати безпосередньо від тренера. Спочатку інструктор утримує тварину під вузди, а потім послаблює свій «хват». Така тактика дозволить новачку проїхатися верхи самостійно вже в кінці заняття. Наїзники з досвідом, у свою чергу, зможуть індивідуально освоїти їзду кроком, риссю або галопом.

Критий манеж або скакові доріжки

Навчання відбувається на новому і одному з найбільших іподромів в Україні. Це цілих 88 га, де обладнані скакові доріжки з різним покриттям (травою, піском, гравієм, ґрунтом) і критий манеж для навчання верховій їзді.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Вікторія - Кінно-спортивний клуб
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

142 відгуків

31 липня 2018
Від майстер-класу ми з хлопцем отримали незабутні емоції, інструктори дуже приємні і професійні, ми дізнались багато цікавого і плануємо ще раз повторити цей досвід. Дякуємо:)

Н
Наталія
30 липня 2018
Більше всього сподобався сам урок, дізналася багато нового і цікавого, тобто було пізнавально. Інструктор Анастасія - досвідчена у своїй справі, любить свою роботу. Враження було подароване, сама його не обирала. Ідея такого подарунка хороша, бо часто не знаєш, що подарувати, а bodo надає багато цікавих варіантів))

10 червня 2018
Дуже сподобалось враження - урок верхової їзди. Перший раз їхала верхи, надіюсь, що не останній, і все було просто чудово! Дуже красивий та спокійний коник, досвідчений інструктор. Також пощастило стати глядачем кінно-спортивних змагань, що проходили в той же день, що і мій урок. Це було дійсно цікаво! Отож жодного разу не пошкодувала, що обрала саме урок верхової їзди у кінно-спортивному клубі "Вікторія".

Ю
Юля
28 травня 2018
Просто в захваті від уроку!Навчили сидіти в сідлі і триматись при бігу риссю.Кінь дуже розумний і добрий.Хочу тепер в подальшому займатись верховою їздою.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень