23599
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з верхової їзди, яке допоможе навчитися триматися в сідлі, давати базові команди коню, їхати верхи кроком! Спеціальні навички не потрібні, а для більш досвідчених наїзників передбачено навчання їзді риссю і галопом. Кінно-спортивний клуб «Вікторія» тренує наїзників на новітньому і одному з найбільших іподромів в Україні! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Урок верхової їзди — що це?

Будь-який кінь дає починаючому наїзнику свій кредит довіри — мовляв, якщо втримаєшся в сідлі, то ми помчимось. Трохи пришпорь скакуна, і волелюбна тварина миттєво поскаче вперед. Але це тільки в плюс, якщо вмієш впоратися з амуніцією і при необхідності зупинити забіг. Саме цієї рідкісної майстерності і навчають новачка на індивідуальному уроці верхової їзди. Для катання надаються слухняні коні — породисті кобилки або племінні жеребці.

Як все відбувається?

Навчатись верховій їзді можна як у критому манежі, так і простонеба на спеціально обладнаних для цього доріжках. Щасливчику доведеться познайомитися одразу з 2 «інструкторами»: сертифікованим тренером і своїм парнокопитним напарником. Тільки в такому тандемі навчання принесе максимальний результат. Вже на першому занятті Щасливчик зможе вставити ноги у стремена, взяти в руки поводи і рушити вперед верхи.

Незабутній досвід верхової їзди

Катання на благородних конях — чудовий вид активного дозвілля. І вдвічі приємніше, якщо жеребець слухається своєго вершника без додаткових зусиль. На своєму першому уроці новачок:

  • осідлає коня і навчиться триматися в сідлі;
  • освоїть основні команди;
  • їздитиме верхи, керуючи конем.

Навчання з індивідуальним підходом

Всі поради і вказівки новачок буде отримувати безпосередньо від тренера. Спочатку інструктор утримує тварину під вузди, а потім послаблює свій «хват». Така тактика дозволить новачку проїхатися верхи самостійно вже в кінці заняття. Наїзники з досвідом, у свою чергу, зможуть індивідуально освоїти їзду кроком, риссю або галопом.

Критий манеж або скакові доріжки

Навчання відбувається на новому і одному з найбільших іподромів в Україні. Це цілих 88 га, де обладнані скакові доріжки з різним покриттям (травою, піском, гравієм, ґрунтом) і критий манеж для навчання верховій їзді.

Місце проведення враження:

Виктория - Конно-спортивный комплекс
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

134 відгуків реальних людей

В
Віталій
7 листопада 2017
Найбільше сподобався сервіс самого BODO: все розписали, передзвонили, була змога обрати дві дати, і що найприємніше, без проблем змогли перенести день на іншу дату! На кониках теж все прикольно - бо вперше, бо погода супер, бо персонал зробив більше аніж очікували (і тренування на манежі, і прогулянка доволі довга!). Враження - найяскравіший день осені на даний час ;) Враження нам подарували...
Найбільше сподобався сервіс самого BODO: все розписали, передзвонили, була змога обрати дві дати, і що найприємніше, без проблем змогли перенести день на іншу дату! На кониках теж все прикольно - бо вперше, бо погода супер, бо персонал зробив більше аніж очікували (і тренування на манежі, і прогулянка доволі довга!). Враження - найяскравіший день осені на даний час ;) Враження нам подарували друзі які вже самі його отримували, і вважаю вони вгадали на всі 100 % (як мій подарунок на ДН ;) ). Особисто раджу робити подібні Враження - BODO справився, емоцій вагон, спогади на роки! ;)

31 жовтня 2017
Все дуже сподобалось. Інструктор Ніна дуже приємна і уважна. Прогулянка відбулась просто чудово. Рекомендую!

М
Марія
15 жовтня 2017
Враження "Урок верхової їзди" отримала в подарунок від друзів. Урок дуже сподобався, адже навчилась правильно триматись у сідлі та отримала незабутні спогади від уроку. Крім того, дізналась багато цікавого про коней, кінний вид спорту та багато іншого) Запам'ятаю на все життя!

21 вересня 2017
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала детальну інформацію про місцезнаходження іподрому, телефони контактних осіб, інформацію про спосіб перенесення події і т.д., за день до події прийшло нагадування у Viber, що дуже зручно. Одним словом...
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала детальну інформацію про місцезнаходження іподрому, телефони контактних осіб, інформацію про спосіб перенесення події і т.д., за день до події прийшло нагадування у Viber, що дуже зручно. Одним словом огранізація на найвищому рівні! Плюс сам урок верхової їзди сподобався. Однозначно буду брати ще такі уроки. Дякую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень