23599
 

Подаруй урок верхової їзди!

Індивідуальне заняття з верхової їзди, яке допоможе навчитися триматися в сідлі, давати базові команди коню, їхати верхи кроком! Спеціальні навички не потрібні, а для більш досвідчених наїзників передбачено навчання їзді риссю і галопом. Кінно-спортивний клуб «Вікторія» тренує наїзників на новітньому і одному з найбільших іподромів в Україні! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Урок верхової їзди — що це?

Будь-який кінь дає починаючому наїзнику свій кредит довіри — мовляв, якщо втримаєшся в сідлі, то ми помчимось. Трохи пришпорь скакуна, і волелюбна тварина миттєво поскаче вперед. Але це тільки в плюс, якщо вмієш впоратися з амуніцією і при необхідності зупинити забіг. Саме цієї рідкісної майстерності і навчають новачка на індивідуальному уроці верхової їзди. Для катання надаються слухняні коні — породисті кобилки або племінні жеребці.

Як все відбувається?

Навчатись верховій їзді можна як у критому манежі, так і простонеба на спеціально обладнаних для цього доріжках. Щасливчику доведеться познайомитися одразу з 2 «інструкторами»: сертифікованим тренером і своїм парнокопитним напарником. Тільки в такому тандемі навчання принесе максимальний результат. Вже на першому занятті Щасливчик зможе вставити ноги у стремена, взяти в руки поводи і рушити вперед верхи.

Незабутній досвід верхової їзди

Катання на благородних конях — чудовий вид активного дозвілля. І вдвічі приємніше, якщо жеребець слухається своєго вершника без додаткових зусиль. На своєму першому уроці новачок:

  • осідлає коня і навчиться триматися в сідлі;
  • освоїть основні команди;
  • їздитиме верхи, керуючи конем.

Навчання з індивідуальним підходом

Всі поради і вказівки новачок буде отримувати безпосередньо від тренера. Спочатку інструктор утримує тварину під вузди, а потім послаблює свій «хват». Така тактика дозволить новачку проїхатися верхи самостійно вже в кінці заняття. Наїзники з досвідом, у свою чергу, зможуть індивідуально освоїти їзду кроком, риссю або галопом.

Критий манеж або скакові доріжки

Навчання відбувається на новому і одному з найбільших іподромів в Україні. Це цілих 88 га, де обладнані скакові доріжки з різним покриттям (травою, піском, гравієм, ґрунтом) і критий манеж для навчання верховій їзді.

Місце проведення враження:

Вікторія - Кінно-спортивний клуб
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

138 відгуків реальних людей

Р
Роман
8 травня 2018
Це був перший мій досвід верхової їзди. І, мабуть, один з найкращих подарунків на день народження) Коні - розумні тварини і з першого погляду викликають симпатію. Дуже задоволений і інструктором, і тваринкою, на якій їздив)

І
Ірина
24 квітня 2018
Надзвичайно сподобалося це враження) єдиний раз їздила верхи ще в дитинстві, то тепер було трохи страшно, але коли погладила коня, то відразу заспокоїлася. Інструктор почала із самих початків: як доглядати за конем, як правильно закріплювати сідло. Була надзвичайно рада, що подарували саме це враження, бо це була давня мрія. Тому я повністю задоволена.

О
Оксана
23 лютого 2018
Послугами bodo задоволена на всі 100%. Враження отримані від уроку верхової їзди, просто неймовірні. Інструктор Вікторія дуже приємна і фахова. Ми з донечкою дуже задоволені таким подарунком. Хочемо повторити ще раз.

А
Александра
20 лютого 2018
Впечатление "урок верховой езды для двоих" нам с мужем подарили его коллеги по работе в честь нашей свадьбы... Выбрали впечатление они сами, но мы с радостью воспользовались этим "уроком" т.к. и я и муж катались верхом лишь в детстве... Что могу сказать о "впечатлении", оно актуальнее в теплое время года, потому что тогда езда проходит на открытом манеже, могу предположить, что это интереснее...
Впечатление "урок верховой езды для двоих" нам с мужем подарили его коллеги по работе в честь нашей свадьбы... Выбрали впечатление они сами, но мы с радостью воспользовались этим "уроком" т.к. и я и муж катались верхом лишь в детстве... Что могу сказать о "впечатлении", оно актуальнее в теплое время года, потому что тогда езда проходит на открытом манеже, могу предположить, что это интереснее... мне не хватило разнообразия, хоть это был и первый урок))) Для людей, которые очень любят лошадей-это будет что-то!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень