Подаруйте урок верхової їзди!

подарували вже 2 664 рази
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
до 90 кг
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок зустрінеться з тренером, який розповість про правила безпеки. Після цього учневі підберуть коня і видадуть захисний шолом. Інструктор пояснить, як вести себе з твариною і знайти до неї підхід. Потім він навчить наїзника триматися в сідлі і покаже кілька команд. На завершення заняття новачок самостійно проїдеться верхи, керуючи конем.

Чому ми вибрали кінно-спортивний клуб «Вікторія»

Клуб розташований на території Львівського іподрому. Навчання проводять професійні тренери. Заняття підійде для людей з різним рівнем навичок. Новачки зможуть освоїти їзду кроком, а більш досвідчені наїзники — риссю або галопом. Кататися можна по доріжках з різним покриттям: травою, піском, гравієм, грунтом. У теплу пору року заняття проходить на свіжому повітрі, в холодну — в критому манежі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

118 відгуків

Мар‘яна
23 грудня 2018
Урок пройшов вдало. Інструктор старалась по-максимуму використати відведений час.
Мар'яна
24 листопада 2018
Надзвичайно сподобалось ваше враження! Урок верхової їзди пройшов прекрасно. Організація відмінна, все було на вищому рівні- а також привітні обізнані оператори, які дали відповіді на всі питання. Дякую Bodo! Окрема подяка тренеру клубу Вікторія - Анастасії, фахівець своєї справи, зробила урок незабутнім! Коні чудові, виховані та навчені. Отримала масу задоволення, тепер будем навідувались до вас частіше)) всім рекомендую!)))
Марія
4 вересня 2018
Дуже хороші інструктори. Заняття пройшло у хорошій атмосфері, дійсно незабтні враження. Пані Вікторія, з якою узгоджували час заняття, іде на зустріч клієнту і робить все, що заняття запам*яталось.
Божена
31 липня 2018
https://www.facebook.com/100003467117608
Від майстер-класу ми з хлопцем отримали незабутні емоції, інструктори дуже приємні і професійні, ми дізнались багато цікавого і плануємо ще раз повторити цей досвід. Дякуємо:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.