Подаруйте вечерю в стейк-хаусі!

подарували вже 250 рази
1000 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Зустрівши гостей, офіціант проведе їх за столик. Сума сертифіката дозволить парі вибрати будь-які вподобані частування та напої. Спеціалізація закладу — вирізки на грилі та стейки різних ступенів просмаження. До них гості зможуть додати легкі салати та ніжні десерти.

Чому ми вибрали ресторан The Grill

The Grill — перший традиційний стейк-хаус у Львові. Заклад належить мережі Good Food Housе, яка з'явилася більше 12 років тому. В меню ресторану представлені стейки з яловичини та свинини, а також мармурові та калібровані стейки на кістці. Гостям пропонують пиво власного виробництва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Виктория
13 квітня 2018
Львов. Спасибо компании bodo за организацию такого отдыха, а также спасибо всем работникам Стейк Хауса, отдельный респект Шеф повару. Приготовленное мясо - на высоте. Всё очень понравилось и действительно получили удовольствие от посещения данного ресторанчика. Рекомендую.
Христина
17 лютого 2017
Зробила подарунок хлопцю на День народження. Він дуже тішився, що обрав саме це враження, бо нам все дуже сподобалося і обслуговування було на високому рівні. Стейки були дуже файними і настільки ситними, що ми просто не могли їх доїсти! Тепер всім своїм друзям і зайомим раджу цей заклад. П.с. Іти до ресторану ліпше дуже голодними! Бо ви просто на з*їсте все, що замовили;)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.