Вечір на даху

2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019
Актуально з весни

Вечір на даху — що це?

Вечеря при свічках з видом на вечірній Львів. Всі заплутані вулички міста та мініатюрні дворики будуть як на долоні. У цій атмосфері пара зможе насолодитися заходом сонця та поспілкуватися наодинці за келихом шампанського. До приїзду закоханих дах оформлять романтичними декораціями — на їх тлі вийдуть відмінні фото на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчики піднімуться на дах десятиповерхового будинку. На місці їх буде чекати столик на двох, теплі пледи та свічки. Парі подадуть пляшку шампанського Salute Asti, асорті з сезонних фруктів і шоколадні тістечка. Панорама міста зробить вечір незабутнім, а витончені десерти доповнять чарівну атмосферу. Побачення триває 1,5 години.

Оренда даху для двох

На відміну від шумного ресторану, пара зможе насолодитися вечором наодинці. Дах буде виключно у розпорядженні закоханих, а значить ніхто сторонній не завадить побаченню.

Приголомшливий вид на місто

Щасливчики зможуть побачити Львів у світлі вечірніх вогнів. З даху відкривається мальовничий вид на Високий замок і головні визначні пам'ятки міста.

Романтичне оформлення

Місце побачення буде прикрашено святковим декором і свічками. А якщо стане прохолодно, закохані можуть загорнутися в теплі пледи або скористатися обігрівачем.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

9 відгуків

Мар`яна
28 вересня 2015
https://www.facebook.com/rizanovych
Усе пройшло просто чудово! Дякую Вам і Вашим колегам за хорошу організацію роботи, а також другу можливість використати подарунок-враження. Чомусь у мене особливий сентимент до міста Львова, а тому побачення, та ще й на даху (!)... - для гідних порівнянь потрібна найвища поезія )). Дякую за музичний супровід, що влучив прямо в настрій, чудові ліхтарики, які пробудили в мені дитинну емоційність, за напрочуд теплий вечір (певно домовилися з "небесною канцелярією" )))), місяць -молодик, який дав ультрафіолет, однозначно, чомусь хорошому. Ці всі складові подарували гармонію, що наповнила естетичним і енергетичним зарядом. Єдиний недолік: я від щастя потім довго не могла заснути на кордоні вчора- сьогодні, і приспати спогади, які довго ще будуть вириватися з контексту життя, як щось особливе. Насправді, хотілося лишитися на даху чим довше, і вже світанок зустріти словами з пісні: "... ніч відійде і стане безмежно малою, і зникне за край... десь продзвенить, ніби для нас із тобою, самотній трамвай... " Тому, з ніжністю й теплом дякую моєму дорогому "дарувальнику" за "нові каруселі". У мене єдиний критерій - це мої внутрішні відчуття, і він влучив точно в ціль!
Таня
23 вересня 2015
https://plus.google.com/111595346637509072417
Гарне проведення часу, дуже красивий краєвид. приємна атмосфера, милий декор ^_^
Алексей
7 вересня 2015
https://www.facebook.com/alekseynod
Огромное спасибо Вашей команде за впечатление! Вы профессионалы своего дела! Все просто на высшем уровне!) Удачи Вам!
Юрій
23 липня 2015
https://plus.google.com/101537873730889287981
Думав, що був вже на всіх найкращих висотах Львова, але це одна з найкращих. Рекомендую для романтичних побачень. Дуже важливо, що ніхто не мішатиме вам.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.