101508
 

Подаруй велопрогулянку в тандемі!

Прогулянка на тандемному велосипеді — він оснащений 2-ма окремими сидіннями, кермом і педалями, а вони закріплені на одній рамі. Це означає, що кататися на такому транспорті можна вдвох. Так, одна людина опиняється на місці рульового, а другий, хоч і займає сидіння позаду, щосили допомагає з керуванням. Обидва велосипедисти синхронно крутять педалі, разом плануючи свій маршрут. До речі, пункт прокату розташований неподалік від парку ім. Франка, тож зелені алеї зовсім поруч. А тандемний велосипед надають на цілий день. детальніше...

2 люд. весь день Використати до 31.03.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 221 раз
2 людини
весь день
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Велопрогулянка в тандемі — що це?

Спільне велотурне улюбленими вуличками рідного міста на унікальному транспорті — тандемі. Це двоколісний велосипед, який може вмістити одразу 2-х пасажирів. Унікальна конструкція дозволяє кожному крутити педалі, приводячи тандем в рух. Навчитися керувати таким «ноу-хау» можна всього за кілька хвилин, а кататися — цілий день.

Як все відбувається?

Велозабіг стартує в пункті прокату на вулиці Словацького, неподалік від парку ім. Франка. Там Щасливчики зможуть вперше сісти за «керма» тандему і спробувати рушити в дорогу. Щоб привести велосипед в рух, потрібна злагоджена робота обох пасажирів. Щасливчики синхронізують свої зусилля і зможуть весело покататися по парку і вулицями Львова. Маршрут для прогулянки вони оберуть на свій розсуд.

Унікальний тандемний велосипед

Одна рама, 2 колеса, 2 сидіння, 2 пари педалей і 2 керма — так виглядає це чудо природи — велотандем! Пасажири сидять один за одним, а напрямок руху задає людина, що сидить спереду. На вулицях Львова не часто зустрінеш подібне явище, а значить, захоплені і цікаві погляди з усіх боків забезпечені.

Радіус охоплення — парк Франка та центр Львова

Можна покататися у парку або у центру міста — куди тільки душа попросить. Маршрут «кермові» складають самі з урахуванням усіх своїх побажань, адже тандемний велосипед у їх розпорядженні на цілий день.

Навчитися керувати тандемом легко

Щоб освоїтися з управлінням двомісного велосипеда, буде достатньо всього декількох хвилин. Особливість конструкції робить цей диво-транспорт особливо надійним: посилена рама, колеса і амортизатори.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Великі - Велопрокат - Львів
м. Львів, вул. Словацького, 18 Показати на мапі

5 відгуків

С
Світлана і Артем
20 вересня 2016
Висловлюємо вдячність команді Бодо за такі чудові подарунки! Сподобалось, що оренда велосипеду тривала цілий день, тож ми не тільки накаталися, а ще й зробили пікнік у парку.

О
Олена
17 серпня 2015
Цей чудовий велосипед дав можливість нам із коханим проїхатися по місту. Перехожі оглядалися нам услід і навіть фотографували, для усіх це новинка. Мені дуже сподобалась ця незвичайна подорож)))

А
Артем
16 березня 2015
Офіційно заявляємо що у цьму році велосезон відкрито) Так захопила ідея проїхатися в тандемі що за першої "погоди" реалізували)) Від своєї дівчини передаю подяку організаторам, півдороги лінувалася крутити педалі)) каже: ідеальний вєлік

О
Олена
3 вересня 2014
Подарувала подружці, а вона взяла мене із собою! День пройшов класно!)) Це й весело, й багато гарних фоток виходить!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень