101113
 

Мотузковий парк для компанії

«Повітряна» пригода для 4 друзів. Разом вони відвідають елітний мотузковий парк із захоплюючими атракціонами: сітками, підвісними майданчиками, мотузяними містками і тролеями. Ці перешкоди розташувалися на 2-х сучасних трасах різних рівнів складності. Один маршрут призначений для дорослих, другий —для дітей. Надійна страховка з 2 карабінами стане відмінною допомогою в дорозі. Мотузковий парк розташувався за містом — в 12 км від Львова, тож після всіх пригод можна буде продовжити відпочинок на природі. детальніше...

4 люд. 1 траса Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
4 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Зростання від 110 см
Доступно з 3 років
Використати до 31.07.2018

Мотузковий парк для компанії — що це?

Комплекс різноманітних маршрутів з перешкодами, натягнутими над землею канатами, сітками, майданчиками. Підкорення етапів мотузкового парку стане веселою пригодою для 4 друзів. Діти зможуть підкорити легку трасу, довжина якої 308 метрів, а дорослі спробують свої сили на складному маршруті з 70-метровим тролейним спуском.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе зібрати компанію з 3 друзів і разом з ними відправитися назустріч випробуванням і адреналіну. В елітному мотузковому парку «Бухта вікінгів», всього в 12 км від Львова, їхна них чекає безліч сучасних атракціонів, а дістатися сюди можна як на машині, так і на громадському транспорті. Прямо на місці компанію зустріне досвідчений інструктор, розповість правила безпеки і видасть кожному страховку для пересування по «повітряних» трасах. Учасники зможуть спробувати себе на найскладнішому маршруті — це 14 етапів над землею і 70-метровий тролей.

2 рівня складності: для дорослих та дітей

В мотузковому парку екстремалів чекає 2 траси: 

  • траса «Перший етап» — легкий рівень для дітей з 13 етапів, 40 м тролейного спуску
  • траса «Другий етап» — середній рівень з 14 перешкод, 70 м тролейного спуску

Безліч підвісних перешкод

У мотузковому парку учасники зможуть подолати багато цікавих перешкод:

  • підвісні майданчики
  • сітки
  • мотузкові містки

Повна захисна екіпіровка

Професійний тренер проведе невеликий інструктаж і видасть страховку. Пояс, що складається з 2-карабінів і спеціального ролика, гарантує комфортне і безпечне пересування вздовж повітряної траси.

Місце проведення враження:

Бухта вікінгів - Заміський комплекс
12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09 Показати на мапі

21 відгук

Я
Ярина
11 вересня 2017
Сервісом Bodo задоволена, мотузковий парк теж сам по собі цікавий, інструктори все розказують-показують. Ми вибрали трасу із зіп -лайном, переліт через озеро сподобався, але основна траса дуже важка. Людям без фізичної підготовки буде дуже важко фізично, тому не знаю чи спробую ще раз. А так, все класно і гарно

30 серпня 2017
Відвідали мотузковий парк на двох. Було нелегко, проте дуже захоплююче та незабутньо. Особливо сподобався політ над озером. Загалом емоції від мотузкового парку дуже хороші!

С
Софія
30 червня 2017
Перш за все хочу подякувати операторам за чудову оперативну роботу, незважаючи на те, що бронювала послугу на середу, у вівторок після обіду, всю інформацію швиденько дізналися і підібрали ідеальний час для враження. Сам сертифікат на мотузковий парк також залишив лише позитивні враження. Це була напевне найдовша і найскладніша червона траса яку я проходила з другом, останній етап це 70-ти...
Перш за все хочу подякувати операторам за чудову оперативну роботу, незважаючи на те, що бронювала послугу на середу, у вівторок після обіду, всю інформацію швиденько дізналися і підібрали ідеальний час для враження. Сам сертифікат на мотузковий парк також залишив лише позитивні враження. Це була напевне найдовша і найскладніша червона траса яку я проходила з другом, останній етап це 70-ти метровий зіп-лайн - що також не могло не тішити. Одним словом - замовляйте і не пошкодуєте.

Н
Настя
24 травня 2017
Вчора відвідали мотузковий парк коло Львова у Бухті Вікінгів. Було все дуже круто проте було і але, саме від бодо була представлена 2 траса це 14 різних досить важких переходів (без перельоту), інструктор нам порадив вибрати 3 трасу, вона йде вища, 6 переходів і 2 перельоти над озером (туди і назад)але треба було доплатити по 100 грн з людини, ну і 15 пара рукавиць. Але все було нереально круто, море вражень!!))дякую))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень