Подаруйте проходження мотузкового парку для двох!

подарували вже 934 рази
2 людини
по 1 маршруту
Залежить від погоди
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2019
Вага: до 120 кг
Зріст: від 110 см
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Пара відвідає комплекс атракціонів, розташованих над землею. Інструктор розповість про безпеку і видасть кожному страхувальну систему. Друзі виберуть трасу одного з трьох рівнів складності:

  • перший етап — маршрут довжиною 308 м, складається з 13 етапів;
  • другий етап — маршрут довжиною 358 м, складається з 14 етапів;
  • третій етап — тарзанка над озером.

Чому ми вибрали заміський комплекс «Бухта вікінгів»

«Бухта вікінгів» — база відпочинку, яка розташована в 12 кілометрах від міста. Поруч знаходиться ліс і озеро. У мотузковому парку є траси різних рівнів складності для дітей і дорослих. Безпеку гарантує система страховки, яка витримує навантаження до 120 кг.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

22 відгуки

Ярина
16 травня 2018
Дуже сподобалося враження! Провели час активно, насміялися, ще й підкорили нові горизонти, так би мовити )) Сподобалося кататися на тролеях, хоча і було дуууже страшно )) але така порція екстриму, єєє )) Здолали трасу і отримали багато яскравих вражень) А ці штуки, що гойдаються... оооох)) лячнувато, але воно того варте! раджу, друзі ))))
Ярина
11 вересня 2017
Сервісом Bodo задоволена, мотузковий парк теж сам по собі цікавий, інструктори все розказують-показують. Ми вибрали трасу із зіп -лайном, переліт через озеро сподобався, але основна траса дуже важка. Людям без фізичної підготовки буде дуже важко фізично, тому не знаю чи спробую ще раз. А так, все класно і гарно
Мар'яна
30 серпня 2017
Відвідали мотузковий парк на двох. Було нелегко, проте дуже захоплююче та незабутньо. Особливо сподобався політ над озером. Загалом емоції від мотузкового парку дуже хороші!
Софія
30 червня 2017
https://www.facebook.com/100001074491532
Перш за все хочу подякувати операторам за чудову оперативну роботу, незважаючи на те, що бронювала послугу на середу, у вівторок після обіду, всю інформацію швиденько дізналися і підібрали ідеальний час для враження. Сам сертифікат на мотузковий парк також залишив лише позитивні враження. Це була напевне найдовша і найскладніша червона траса яку я проходила з другом, останній етап це 70-ти метровий зіп-лайн - що також не могло не тішити. Одним словом - замовляйте і не пошкодуєте.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.