101112
 

Мотузковий парк для двох

Мотузкові смуги перешкод для 2 друзів. Маршрути рясніють випробуваннями: багатоетапна тарзанка, повітряні гойдалки, дерев'яні містки і мотузкові сходи. У парку є 2 повітряних траси   для дорослих і дітей. Видається страхувальний пояс з 2 карабінами, для новачків передбачений невеликий інструктаж. Парк знаходиться в 12 км від Львова на мальовничій території заміського комплексу «Бухта Вікінгів». детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Зростання від 110 см
Доступно з 3 років
Використати до 31.07.2018

Мотузковий парк — що це?

Крапля екстриму в повсякденному житті. Мотузковий парк з усіх боків оточений мальовничою заміською природою, але на спокій 2-м друзям розраховувати не варто. Попереду — емоції, випробування, спортивний азарт. Хто ризикне подолати 358 метрів маршруту над землею? Якщо є такі сміливці — кращого подарунка для них не придумаєш.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться на території сучасного мотузкового парку в 12 км від міста. Дістатися сюди можна як на машині, так і маршруткою, а вже на місці їх зустріне інструктор. Тренер, який буде супроводжувати Щасливчиків на самому початку, познайомить з базовими правилами безпеки і видасть страховку. Залишиться тільки підкорити трасу, оцінивши свій рівень здібностей. Маршрут складаэться з 14 етапів випробувань і тролей завдовжки 70 метрів. Для дітей пропонується траса під назвою «Перший етап».

Траси різних рівнів складності

  • «Перший етап»   траса для дітей довжиною 308 м, включає 13 перешкод
  • «Другий етап» — маршрут для дорослих протяжністю 358 м, складається з 14 етапів

Різноманітність підвісних перешкод

Кожна траса оснащена zip-line — тролейним спуском довжиною від 45 до 70 метрів. Крім цього можна спробувати подолати найрізноманітніші смуги перешкод, які включають:

  • багатоетапну тарзанку над водоймою
  • повітряні гойдалки
  • дерев'яні містки
  • мотузкові сходи

Екіпірування надається на місці

Перш, ніж відправитися на зустріч пригодам, любителів екстриму очікує невеликий інструктаж. Професійний тренер дасть необхідні рекомендації і кожного забезпечить страхувальним поясом. Він складається з 2-карабінів і спеціального ролика, які гарантують комфортне і безпечне пересування по канатній трасі.

Місце проведення враження:

Бухта вікінгів - Заміський комплекс
12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09 Показати на мапі

21 відгук

Я
Ярина
11 вересня 2017
Сервісом Bodo задоволена, мотузковий парк теж сам по собі цікавий, інструктори все розказують-показують. Ми вибрали трасу із зіп -лайном, переліт через озеро сподобався, але основна траса дуже важка. Людям без фізичної підготовки буде дуже важко фізично, тому не знаю чи спробую ще раз. А так, все класно і гарно

30 серпня 2017
Відвідали мотузковий парк на двох. Було нелегко, проте дуже захоплююче та незабутньо. Особливо сподобався політ над озером. Загалом емоції від мотузкового парку дуже хороші!

С
Софія
30 червня 2017
Перш за все хочу подякувати операторам за чудову оперативну роботу, незважаючи на те, що бронювала послугу на середу, у вівторок після обіду, всю інформацію швиденько дізналися і підібрали ідеальний час для враження. Сам сертифікат на мотузковий парк також залишив лише позитивні враження. Це була напевне найдовша і найскладніша червона траса яку я проходила з другом, останній етап це 70-ти...
Перш за все хочу подякувати операторам за чудову оперативну роботу, незважаючи на те, що бронювала послугу на середу, у вівторок після обіду, всю інформацію швиденько дізналися і підібрали ідеальний час для враження. Сам сертифікат на мотузковий парк також залишив лише позитивні враження. Це була напевне найдовша і найскладніша червона траса яку я проходила з другом, останній етап це 70-ти метровий зіп-лайн - що також не могло не тішити. Одним словом - замовляйте і не пошкодуєте.

Н
Настя
24 травня 2017
Вчора відвідали мотузковий парк коло Львова у Бухті Вікінгів. Було все дуже круто проте було і але, саме від бодо була представлена 2 траса це 14 різних досить важких переходів (без перельоту), інструктор нам порадив вибрати 3 трасу, вона йде вища, 6 переходів і 2 перельоти над озером (туди і назад)але треба було доплатити по 100 грн з людини, ну і 15 пара рукавиць. Але все було нереально круто, море вражень!!))дякую))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень