101112
 

Подаруй проходження мотузкового парку для двох!

Мотузкові смуги перешкод для 2 друзів. Маршрути рясніють випробуваннями: багатоетапна тарзанка, повітряні гойдалки, дерев'яні містки і мотузкові сходи. У парку є 2 повітряних траси для дорослих і дітей. Видається страхувальний пояс з 2 карабінами, для новачків передбачений невеликий інструктаж. Парк знаходиться в 12 км від Львова на мальовничій території заміського комплексу «Бухта Вікінгів». детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 31.03.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 898 раз
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Зріст від 110 см
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2019

Мотузковий парк — що це?

Крапля екстриму в повсякденному житті. Мотузковий парк з усіх боків оточений мальовничою заміською природою, але на спокій 2-м друзям розраховувати не варто. Попереду — емоції, випробування, спортивний азарт. Хто ризикне подолати 358 метрів маршруту над землею? Якщо є такі сміливці — кращого подарунка для них не придумаєш.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться на території сучасного мотузкового парку в 12 км від міста. Дістатися сюди можна як на машині, так і маршруткою, а вже на місці їх зустріне інструктор. Тренер, який буде супроводжувати Щасливчиків на самому початку, познайомить з базовими правилами безпеки і видасть страховку. Залишиться тільки підкорити трасу, оцінивши свій рівень здібностей. Маршрут складається з 14 етапів випробувань і тролей завдовжки 70 метрів. Для дітей пропонується траса під назвою «Перший етап».

Траси різних рівнів складності

  • «Перший етап» — траса для дітей довжиною 308 м, включає 13 перешкод.
  • «Другий етап» — маршрут для дорослих протяжністю 358 м, складається з 14 етапів.

Різноманітність підвісних перешкод

Кожна траса оснащена zip-line — тролейним спуском довжиною від 45 до 70 метрів. Крім цього можна спробувати подолати найрізноманітніші смуги перешкод, які включають:

  • багатоетапну тарзанку над водоймою;
  • повітряні гойдалки;
  • дерев'яні містки;
  • мотузкові сходи.

Екіпіровка надається на місці

Перш, ніж відправитися на зустріч пригодам, любителів екстриму очікує невеликий інструктаж. Професійний тренер дасть необхідні рекомендації і кожного забезпечить страхувальним поясом. Він складається з 2-карабінів і спеціального ролика, які гарантують комфортне і безпечне пересування по канатній трасі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Бухта вікінгів - Заміський комплекс
12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09 Показати на мапі

22 відгуків

Я
Ярина
16 травня 2018
Дуже сподобалося враження! Провели час активно, насміялися, ще й підкорили нові горизонти, так би мовити )) Сподобалося кататися на тролеях, хоча і було дуууже страшно )) але така порція екстриму, єєє )) Здолали трасу і отримали багато яскравих вражень) А ці штуки, що гойдаються... оооох)) лячнувато, але воно того варте! раджу, друзі ))))

Я
Ярина
11 вересня 2017
Сервісом Bodo задоволена, мотузковий парк теж сам по собі цікавий, інструктори все розказують-показують. Ми вибрали трасу із зіп -лайном, переліт через озеро сподобався, але основна траса дуже важка. Людям без фізичної підготовки буде дуже важко фізично, тому не знаю чи спробую ще раз. А так, все класно і гарно

М
Мар'яна
30 серпня 2017
Відвідали мотузковий парк на двох. Було нелегко, проте дуже захоплююче та незабутньо. Особливо сподобався політ над озером. Загалом емоції від мотузкового парку дуже хороші!

30 червня 2017
Перш за все хочу подякувати операторам за чудову оперативну роботу, незважаючи на те, що бронювала послугу на середу, у вівторок після обіду, всю інформацію швиденько дізналися і підібрали ідеальний час для враження. Сам сертифікат на мотузковий парк також залишив лише позитивні враження. Це була напевне найдовша і найскладніша червона траса яку я проходила з другом, останній етап це 70-ти...
Перш за все хочу подякувати операторам за чудову оперативну роботу, незважаючи на те, що бронювала послугу на середу, у вівторок після обіду, всю інформацію швиденько дізналися і підібрали ідеальний час для враження. Сам сертифікат на мотузковий парк також залишив лише позитивні враження. Це була напевне найдовша і найскладніша червона траса яку я проходила з другом, останній етап це 70-ти метровий зіп-лайн - що також не могло не тішити. Одним словом - замовляйте і не пошкодуєте.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень