Подаруй виноградне обгортання!

подарували вже 87 рази
700 грн 1 люд. до 90 хв.
1 людина
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Процедура стимулює вироблення колагену, тому шкіра стає більш пружною і зволоженою. Насамперед майстер нанесе на тіло желейну маску й укутає пледом з підігрівом для кращого результату. Наступний етап — альгінатна маска для обличчя. Закінчиться сеанс масажем усього тіла й душем.

Чому ми вибрали салон краси Li Studio

Салон розташований на одній з головних магістралей міста. Сеанс проходить у темній кімнаті при свічках. Для процедури використовується професійна косметика на основі витяжок з винограду.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Рокса
23 жовтня 2017
побувала на чудовій спа-процедурі) я вражена. чудовий майстер, дуже приємно все робить, такий кааайф. кожна дівчина має це спробувати хоча б раз)) шкіра ніжна потім дуже стає)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.