Подаруй майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

подарували вже 50 рази
350 грн 1 люд. 90 хв.
1 людина
90 хв.
Доступно з 13 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Персональний інструктор підбере вправи в залежності від рівня фізичної підготовки новачка. Після розминки настане черга практики. Тренер покаже, як хапатися за полотна руками ита створювати петлі для ніг. Після цього новачок під керівництвом інструктора виконає індивідуально підібрані елементи.

Чому ми вибрали студію йоги і танцю Sensation

Заняття в студії проходять під керівництвом професійних тренерів. Інструктор індивідуально підбирає вправи, підстраховує новачка та стежить за правильним виконанням кожного елемента. Заняття підходять для людей з різним рівнем підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Сагата Евгения
13 грудня 2018
https://www.facebook.com/100004447322369
чудово!
Ліна
30 січня 2018
Майстер-клас чудовий! Це так незвично - висіти у повітрі та виконувати різні елементи. Трохи страху було, але цікавість змушує пробувати нове. Дякую тренеру за підтримку, дуже приємна людина.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.