102706
 

Подаруй майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

Незвичайний урок, який познайомить з одним із найбільш видовищних видів спорту. Новачку не доведеться нудьгувати, виконуючи банальні вправи, замість цього на нього чекатиме танець на полотнах у повітрі. Під час занять збільшується сила і гнучкість. В якості навантаження — лише власна вага. Протягом 1,5 годин персональний інструктор навчить правильно охоплювати тканину і зависати в різних положеннях. Він запропонує елементи, посильні спортсмену будь-якого рівня: початківцю чи більш досвідченому. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.08.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 13 років
Використати до 31.08.2018

Повітряна гімнастика на полотнах — що це?

Знайомство із незвичайним, але дуже видовищним видом спорту — повітряною гімнастикою. Щасливчик навчиться відчувати баланс і працювати з власною вагою. Персональний інструктор підбере вправи, відповідні до рівня фізичної підготовки новачка. Повітряна гімнастика розвиває одночасно і силу, і гнучкість — відмінний спосіб підтримувати себе в хорошій формі без банальних вправ.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію йоги і танцю «Шакті Йога Шала». З собою йому необхідно взяти змінний одяг — майку та лосини. Заняття починається з розминки. Після ретельного розігріву м'язів і суглобів настане черга полотен. Тренер покаже, як хапатися за полотна руками і створювати петлі для ніг. Після цього він продемонструє кілька простих елементів і допоможе виконати їх новачку. Заняття проходить за індивідуальною програмою. Воно триває 1,5 години.

Танець на полотнах

Повітряна гімнастика — це своєрідний танець. Кожен елемент тут виглядає граційно, і просте тренування може стати справжньою цирковою виставою. За бажанням майстер поставить міні-композицію і допоможе її вивчити.

Індивідуальне заняття

Щасливчик буде займатися з тренером один на один. Інструктор приділить учневі всю свою увагу. Він оцінить його рівень і запропонує відповідні вправи. Наставник буде страхувати новачка і стежити за правильним виконанням кожного елемента.

Не потрібна попередня підготовка

Зайнятися повітряною гімнастикою зможуть як досвідчені спортсмени, так і ті, хто раніше не ходив в зал. Щасливчику підберуть прості елементи і покажуть основні хвати, за допомогою яких можна «політати» на полотнах.

Місце проведення враження:

Шакті Йога Шала - Студія йоги та танцю
вул. Залізнична, 20 Показати на мапі
вул. Пасічна, 39В Показати на мапі

1 відгук

Л
Ліна
30 січня 2018
Майстер-клас чудовий! Це так незвично - висіти у повітрі та виконувати різні елементи. Трохи страху було, але цікавість змушує пробувати нове. Дякую тренеру за підтримку, дуже приємна людина.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень