102706
 

Подаруй майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

Незвичайний урок, який познайомить з одним із найбільш видовищних видів спорту. Новачку не доведеться нудьгувати, виконуючи банальні вправи, замість цього на нього чекатиме танець на полотнах у повітрі. Під час занять збільшується сила і гнучкість. В якості навантаження — лише власна вага. Протягом 1,5 годин персональний інструктор навчить правильно охоплювати тканину і зависати в різних положеннях. Він запропонує елементи, посильні спортсмену будь-якого рівня: початківцю чи більш досвідченому. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 29 раз
1 людина
90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Повітряна гімнастика на полотнах — що це?

Знайомство із незвичайним, але дуже видовищним видом спорту — повітряною гімнастикою. Щасливчик навчиться відчувати баланс і працювати з власною вагою. Персональний інструктор підбере вправи, відповідні до рівня фізичної підготовки новачка. Повітряна гімнастика розвиває одночасно і силу, і гнучкість — відмінний спосіб підтримувати себе в хорошій формі без банальних вправ.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає студію йоги і танцю «Шакті Йога Шала». З собою йому необхідно взяти змінний одяг — майку та лосини. Заняття починається з розминки. Після ретельного розігріву м'язів і суглобів настане черга полотен. Тренер покаже, як хапатися за полотна руками і створювати петлі для ніг. Після цього він продемонструє кілька простих елементів і допоможе виконати їх новачку. Заняття проходить за індивідуальною програмою. Воно триває 1,5 години.

Танець на полотнах

Повітряна гімнастика — це своєрідний танець. Кожен елемент тут виглядає граційно, і просте тренування може стати справжньою цирковою виставою. За бажанням майстер поставить міні-композицію і допоможе її вивчити.

Індивідуальне заняття

Щасливчик буде займатися з тренером один на один. Інструктор приділить учневі всю свою увагу. Він оцінить його рівень і запропонує відповідні вправи. Наставник буде страхувати новачка і стежити за правильним виконанням кожного елемента.

Не потрібна попередня підготовка

Зайнятися повітряною гімнастикою зможуть як досвідчені спортсмени, так і ті, хто раніше не ходив в зал. Щасливчику підберуть прості елементи і покажуть основні хвати, за допомогою яких можна «політати» на полотнах.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sensation - Студія йоги і танцю
вул. Залізнична, 20 Показати на мапі

1 відгук

Л
Ліна
30 січня 2018
Майстер-клас чудовий! Це так незвично - висіти у повітрі та виконувати різні елементи. Трохи страху було, але цікавість змушує пробувати нове. Дякую тренеру за підтримку, дуже приємна людина.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень