102625
 

Подаруй запис синглу дуетом!

Унікальна можливість записати сингл в дуеті під наглядом досвідченого звукорежисера. Професійна студія з довгим послужним списком відкриє свої двері і новачкам, і майстерним виконавцям. На вибір парі запропонують понад 300 тисяч пісень. Близько двох годин вокалісти будуть зайняті створенням кавер-хіта, який зможуть забрати через 2-3 дні на CD-диску. При бажанні можна отримати запис по електронній пошті. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
1 500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 12 раз
2 людини
до 2 годин
Використати до 31.03.2019

Запис синглу в дуеті — що це?

Дивовижний досвід створення музичного синглу в дуеті! Це можливість розкрити талант, працюючи в парі та керуючись порадами професійного звукорежисера. Каталог налічує понад 300 тисяч пісень, серед яких будь-яка може стати новим кавер-хітом. Досить лише повірити в себе, а про високу якість звуку подбає майстер.

Як все відбувається?

Визначившись з партнером, Щасливчик заздалегідь обере пісню з каталогу або запише свій мінус на будь-якому електронному носії, після чого домовиться про зустріч у професійній студії «FONiЯ records». Тут їх зустріне досвідчений звукорежисер, в компанії якого майбутні артисти проведуть близько двох годин. Він пояснить тонкощі процесу запису та дасть слушні поради. Дуету тільки залишиться розпочати творчий процес під керівництвом професіонала. Записувати пісню доведеться по черзі, щоб зберегти чистоту звучання. Готову композицію пара отримає через декiлька днів на CD-диску або по електронній пошті.

Понад 300 тисяч пісень в репертуарі

Для вибору синглу майбутнім артистам запропонують каталог з 300 тисяч треків. Вони зможуть обрати один або принести свій варіант на будь-якому електронному носії. Залишиться лише записати композицію під керівництвом досвідченого звукорежисера.

Професійна студія

Студія звукозапису «FONiЯ records» може похвалитися своїм стажем у музичній індустрії. Уже майже 10 років разом з професіоналами свої хіти тут створюють відомі львівські виконавці.

Обробка запису досвідченим звукорежисером

До рук Щасливчика диск з синглом потрапить після ретельної обробки треку професійним звукорежисером. Він точно знає, де підняти або опустити тональність, як прибрати зайвий шум і додати незвичний голосовий ефект.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
FONіЯ records - Студія звукозапису
вул. Пасічна, 87 Показати на мапі

12 відгуків

У
Уляна
19 жовтня 2017
Це нереально крута можливість! Спочатку я трохи соромилась, бо вперше записувала пісню, а тут ще й відразу в дуеті. Але профі допоміг розслабитися, налаштував нас обох на творчий процес) Коли отримали пісню за кілька днів, ми з подругою були у захваті!)

1 жовтня 2016
КЛАС!!! Море вражень, бо думав, що то на кшалт запису караоке, але ні... Близька двох годин записували повний текст, потім куплетами, пів-куплетами, рядками, навіть деякі окремі слова тексту. І це не все. Хлопці ще кілька днів будуть "чаклувати", щоб вийшлов максимально файний трек. А стосовно хлопців-звукачів, як кажуть у угорці і нас на Закарпатті - "le a kalapat" [ле а...
КЛАС!!! Море вражень, бо думав, що то на кшалт запису караоке, але ні... Близька двох годин записували повний текст, потім куплетами, пів-куплетами, рядками, навіть деякі окремі слова тексту. І це не все. Хлопці ще кілька днів будуть "чаклувати", щоб вийшлов максимально файний трек. А стосовно хлопців-звукачів, як кажуть у угорці і нас на Закарпатті - "le a kalapat" [ле а колопот] - знімаю шапку!!! Поради були настільки необхідними, влучними, зрозумілими для першачка, що БОМБА! Одним словом - не має слів лише емоції... Дякую всім, у т.ч. своїм друзям за такий подарунок на 39-тиріччя.

29 березня 2016
Звукорежиссер был вежливым, терпеливым, тактичным и давал советы, как улучшить звучание. Нужного минуса в студии не оказалось, хотя я сообщала после активации сертификата, но нашли его быстро (советую брать с собой на всякий случай). Через неделю получила сингл. Вышло неплохо — лучше, чем я ожидала.) И вообще необычно слышать себя в записи.) В целом мне все понравилось. Несмотря на то, что я...
Звукорежиссер был вежливым, терпеливым, тактичным и давал советы, как улучшить звучание. Нужного минуса в студии не оказалось, хотя я сообщала после активации сертификата, но нашли его быстро (советую брать с собой на всякий случай). Через неделю получила сингл. Вышло неплохо — лучше, чем я ожидала.) И вообще необычно слышать себя в записи.) В целом мне все понравилось. Несмотря на то, что я сильно боялась/стеснялась идти (все-таки не профессионал). :) С удовольствием бы повторила еще раз, потому что процесс записи очень интересный. Спасибо!

О
Олексій
13 грудня 2015
Музикою займаюсь вже багато років, а тут мене ще й співаком зробили. Було дуже приємно=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень