Подаруй запис синглу дуетом!

подарували вже 15 рази
2 людини
до 2 годин
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Попередньо друзі узгодять бажану композицію зі звукорежисером — він підбере «мінус». Спеціаліст допоможе розспіватися і покаже, як працювати з мікрофоном. Після цього виконавці візьмуться до запису і заспівають по черзі свої партії. Готовий трек можна буде почути за кілька днів. Спеціаліст обробить звукові доріжки й за необхідності накладе голоси один на одного. Співаки отримають композицію на диску.

Чому ми вибрали студію звукозапису FONiЯ records

Студія працює в музичній індустрії більше 5 років. Друзі зможуть вибрати композицію для запису серед 300 тисяч «мінусів». Техніка FONiЯ records — мікшерні пульти, студійні монітори, мікрофони та інше обладнання — є продукцією відомих брендів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

12 відгуків

Уляна
19 жовтня 2017
Це нереально крута можливість! Спочатку я трохи соромилась, бо вперше записувала пісню, а тут ще й відразу в дуеті. Але профі допоміг розслабитися, налаштував нас обох на творчий процес) Коли отримали пісню за кілька днів, ми з подругою були у захваті!)
Віталій
1 жовтня 2016
https://www.facebook.com/100003159717680
КЛАС!!! Море вражень, бо думав, що то на кшалт запису караоке, але ні... Близька двох годин записували повний текст, потім куплетами, пів-куплетами, рядками, навіть деякі окремі слова тексту. І це не все. Хлопці ще кілька днів будуть "чаклувати", щоб вийшлов максимально файний трек. А стосовно хлопців-звукачів, як кажуть у угорці і нас на Закарпатті - "le a kalapat" [ле а колопот] - знімаю шапку!!! Поради були настільки необхідними, влучними, зрозумілими для першачка, що БОМБА! Одним словом - не має слів лише емоції... Дякую всім, у т.ч. своїм друзям за такий подарунок на 39-тиріччя.
Юля
29 березня 2016
https://www.facebook.com/julia.burmatova
Звукорежиссер был вежливым, терпеливым, тактичным и давал советы, как улучшить звучание. Нужного минуса в студии не оказалось, хотя я сообщала после активации сертификата, но нашли его быстро (советую брать с собой на всякий случай). Через неделю получила сингл. Вышло неплохо — лучше, чем я ожидала.) И вообще необычно слышать себя в записи.) В целом мне все понравилось. Несмотря на то, что я сильно боялась/стеснялась идти (все-таки не профессионал). :) С удовольствием бы повторила еще раз, потому что процесс записи очень интересный. Спасибо!
Олексій
13 грудня 2015
Музикою займаюсь вже багато років, а тут мене ще й співаком зробили. Було дуже приємно=)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.