100484
 

Подаруй запис синглу!

Унікальна можливість записати персональний хіт! Професійна студія звукозапису «FONІЯ records» вже більше 5 років займається виробництвом якісної аудіопродукції, в тому числі, працює над створенням альбомів для зірок естради! Саме в такій «музичній лабораторії» опиниться гість. Композицію для власного виконання він зможе вибрати з каталогу, в який включено понад 300 тисяч пісень. Після серії розспіву і невеликої репетиції хіт належить виконати перед мікрофоном. Досвідчений звукорежисер обробить композицію і запише готовий сингл на СD! детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
1 200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 128 раз
1 людина
до 2 годин
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Запис синглу — що це?

Мікрофон і порожня кімната — нарешті з'явився ідеальний шанс заспівати на повний голос! Це особливий випадок випробувати свій талант, адже виконана композиція стане синглом, записаних на CD! Надається понад 300 тисяч пісень на вибір. І яку з них можна виконати, перетворивши на власний вдалий «кавер». Професійне обладнання звукозаписної студії забезпечить треку першокласну якість, крім того, запис пройде додаткову обробку.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в професійній студії «FONiЯ records». Тут на нього чекатиме досвідчений звукорежисер, який допоможе новачкові розспіватися і вибрати підходящий для виконання трек. Одразу ж після репетиціцї Щасливчик зможе виконати пісню з мікрофоном. Режисер зведе запис з фонограмою — і своїм синглом можна буде похвалитися дома!

Запис персонального синглу — в особисту колекцію!

Хай поки на CD виявиться лише одна пісня, вона буде з власним виконанням! Музичний сингл автор забере на зручному носії вже в кінці сесії. Безсумнівно, всі слухачі будуть у захваті, адже звукорежисер вигідно поколдує над записом!

Більше 300 тисяч пісень в каталозі!

В каталозі студії звукозапису більше 300 тисяч пісень. Можна вибрати будь-який вподобаний «мінус» і виконати популярну композицію в своїй тональності. Про якість звуку подбає професійний звукорежисер, він же дасть слушні поради, як краще передати суть пісні.

Професійна студія звукозапису

Студія запису «FONiЯ records» вже більше 5-ти років випускає у світ якісну музичну продукцію. Саме тут записуються популярні львівські виконавці і групи. Що не дивно, адже головні переваги цієї «музичної лабораторії» — досвідчений творчий колектив і сучасна професійна технічна база.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
FONіЯ records - Студія звукозапису
вул. Пасічна, 87 Показати на мапі

12 відгуків

У
Уляна
19 жовтня 2017
Це нереально крута можливість! Спочатку я трохи соромилась, бо вперше записувала пісню, а тут ще й відразу в дуеті. Але профі допоміг розслабитися, налаштував нас обох на творчий процес) Коли отримали пісню за кілька днів, ми з подругою були у захваті!)

1 жовтня 2016
КЛАС!!! Море вражень, бо думав, що то на кшалт запису караоке, але ні... Близька двох годин записували повний текст, потім куплетами, пів-куплетами, рядками, навіть деякі окремі слова тексту. І це не все. Хлопці ще кілька днів будуть "чаклувати", щоб вийшлов максимально файний трек. А стосовно хлопців-звукачів, як кажуть у угорці і нас на Закарпатті - "le a kalapat" [ле а...
КЛАС!!! Море вражень, бо думав, що то на кшалт запису караоке, але ні... Близька двох годин записували повний текст, потім куплетами, пів-куплетами, рядками, навіть деякі окремі слова тексту. І це не все. Хлопці ще кілька днів будуть "чаклувати", щоб вийшлов максимально файний трек. А стосовно хлопців-звукачів, як кажуть у угорці і нас на Закарпатті - "le a kalapat" [ле а колопот] - знімаю шапку!!! Поради були настільки необхідними, влучними, зрозумілими для першачка, що БОМБА! Одним словом - не має слів лише емоції... Дякую всім, у т.ч. своїм друзям за такий подарунок на 39-тиріччя.

29 березня 2016
Звукорежиссер был вежливым, терпеливым, тактичным и давал советы, как улучшить звучание. Нужного минуса в студии не оказалось, хотя я сообщала после активации сертификата, но нашли его быстро (советую брать с собой на всякий случай). Через неделю получила сингл. Вышло неплохо — лучше, чем я ожидала.) И вообще необычно слышать себя в записи.) В целом мне все понравилось. Несмотря на то, что я...
Звукорежиссер был вежливым, терпеливым, тактичным и давал советы, как улучшить звучание. Нужного минуса в студии не оказалось, хотя я сообщала после активации сертификата, но нашли его быстро (советую брать с собой на всякий случай). Через неделю получила сингл. Вышло неплохо — лучше, чем я ожидала.) И вообще необычно слышать себя в записи.) В целом мне все понравилось. Несмотря на то, что я сильно боялась/стеснялась идти (все-таки не профессионал). :) С удовольствием бы повторила еще раз, потому что процесс записи очень интересный. Спасибо!

О
Олексій
13 грудня 2015
Музикою займаюсь вже багато років, а тут мене ще й співаком зробили. Було дуже приємно=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень