100484
 

Подаруй запис синглу!

Унікальна можливість записати персональний хіт! Професійна студія звукозапису «FONІЯ records» вже більше 5 років займається виробництвом якісної аудіопродукції, в тому числі, працює над створенням альбомів для зірок естради! Саме в такій «музичній лабораторії» опиниться гість. Композицію для власного виконання він зможе вибрати з каталогу, в який включено понад 300 тисяч пісень. Після серії розспіву і невеликої репетиції хіт належить виконати перед мікрофоном. Досвідчений звукорежисер обробить композицію і запише готовий сингл на СD! детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.09.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 105 раз
1 людина
до 2 годин
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2018

Запис синглу — що це?

Мікрофон і порожня кімната — нарешті з'явився ідеальний шанс заспівати на повний голос! Це особливий випадок випробувати свій талант, адже виконана композиція стане синглом, записаних на CD! Надається понад 300 тисяч пісень на вибір. І яку з них можна виконати, перетворивши на власний вдалий «кавер». Професійне обладнання звукозаписної студії забезпечить треку першокласну якість, крім того, запис пройде додаткову обробку.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в професійній студії «FONiЯ records». Тут на нього чекатиме досвідчений звукорежисер, який допоможе новачкові розспіватися і вибрати підходящий для виконання трек. Одразу ж після репетиціцї Щасливчик зможе виконати пісню з мікрофоном. Режисер зведе запис з фонограмою — і своїм синглом можна буде похвалитися дома!

Запис персонального синглу — в особисту колекцію!

Хай поки на CD виявиться лише одна пісня, вона буде з власним виконанням! Музичний сингл автор забере на зручному носії вже в кінці сесії. Безсумнівно, всі слухачі будуть у захваті, адже звукорежисер вигідно поколдує над записом!

Більше 300 тисяч пісень в каталозі!

В каталозі студії звукозапису більше 300 тисяч пісень. Можна вибрати будь-який вподобаний «мінус» і виконати популярну композицію в своїй тональності. Про якість звуку подбає професійний звукорежисер, він же дасть слушні поради, як краще передати суть пісні.

Професійна студія звукозапису

Студія запису «FONiЯ records» вже більше 5-ти років випускає у світ якісну музичну продукцію. Саме тут записуються популярні львівські виконавці і групи. Що не дивно, адже головні переваги цієї «музичної лабораторії» — досвідчений творчий колектив і сучасна професійна технічна база.

Місце проведення враження:

FONіЯ records - Студія звукозапису
вул. Пасічна, 87 Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

У
Уляна
19 жовтня 2017
Це нереально крута можливість! Спочатку я трохи соромилась, бо вперше записувала пісню, а тут ще й відразу в дуеті. Але профі допоміг розслабитися, налаштував нас обох на творчий процес) Коли отримали пісню за кілька днів, ми з подругою були у захваті!)

В
Віталій
1 жовтня 2016
КЛАС!!! Море вражень, бо думав, що то на кшалт запису караоке, але ні... Близька двох годин записували повний текст, потім куплетами, пів-куплетами, рядками, навіть деякі окремі слова тексту. І це не все. Хлопці ще кілька днів будуть "чаклувати", щоб вийшлов максимально файний трек. А стосовно хлопців-звукачів, як кажуть у угорці і нас на Закарпатті - "le a kalapat" [ле а...
КЛАС!!! Море вражень, бо думав, що то на кшалт запису караоке, але ні... Близька двох годин записували повний текст, потім куплетами, пів-куплетами, рядками, навіть деякі окремі слова тексту. І це не все. Хлопці ще кілька днів будуть "чаклувати", щоб вийшлов максимально файний трек. А стосовно хлопців-звукачів, як кажуть у угорці і нас на Закарпатті - "le a kalapat" [ле а колопот] - знімаю шапку!!! Поради були настільки необхідними, влучними, зрозумілими для першачка, що БОМБА! Одним словом - не має слів лише емоції... Дякую всім, у т.ч. своїм друзям за такий подарунок на 39-тиріччя.

29 березня 2016
Звукорежиссер был вежливым, терпеливым, тактичным и давал советы, как улучшить звучание. Нужного минуса в студии не оказалось, хотя я сообщала после активации сертификата, но нашли его быстро (советую брать с собой на всякий случай). Через неделю получила сингл. Вышло неплохо — лучше, чем я ожидала.) И вообще необычно слышать себя в записи.) В целом мне все понравилось. Несмотря на то, что я...
Звукорежиссер был вежливым, терпеливым, тактичным и давал советы, как улучшить звучание. Нужного минуса в студии не оказалось, хотя я сообщала после активации сертификата, но нашли его быстро (советую брать с собой на всякий случай). Через неделю получила сингл. Вышло неплохо — лучше, чем я ожидала.) И вообще необычно слышать себя в записи.) В целом мне все понравилось. Несмотря на то, что я сильно боялась/стеснялась идти (все-таки не профессионал). :) С удовольствием бы повторила еще раз, потому что процесс записи очень интересный. Спасибо!

О
Олексій
13 грудня 2015
Музикою займаюсь вже багато років, а тут мене ще й співаком зробили. Було дуже приємно=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень