102666

Подаруй затяжний політ на легкому літаку!

Можливість здійнятися у небо на висоту до 800 метрів, щоб розглянути чудові краєвиди Львівської області. Захоплююча повітряна пригода триватиме 20 хвилин, трохи менше доведеться виділити на інструктаж та ознайомлення з літаком — 10-15 хвилин. Керувати надлегким судном нового покоління K-10 «Swift» буде досвідчений пілот. Авіатор без труднощів підніме його у небо та здійснить м'яку посадку. У кабіні можна робити фотографії. Для спілкування видаються спеціальні навушники. детальніше...

1 люд. 20 хвилин Використати до 31.03.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 63 раз
1 людина
20 хвилин
Не залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Затяжний політ на легкому літаку — що це?

Незвичайний досвід руху серед хмар. Ультралегкий літак K-10 «Swift» від українського виробника підніме Щасливчика у небо та гарантовано подарує задоволення під час польоту. Сидіти за штурвалом буде досвідчений інструктор. Разом їм належить промчати зі швидкістю до 225 км/год. Вирушити на повітряну прогулянку можна у будь-який час року, але при сприятливій погоді. Доступно з 18 років.

Як все відбувається?

Щасливчик самостійно вирушить до аеродрому «Цунів», де і зустрінеться з пілотом. Той розповість про унікальне повітряне судно, проведе новачкові 10-хвилинний інструктаж з техніки безпеки та запропонує зайняти місце на борту. В кабіні льотчик видасть спеціальні навушники для зменьшення шуму та комфортного спілкування один з одним. Потім вони піднімуться на ешелон до 800 метрів, щоб помилуватися неймовірними краєвидами околиць. За 20 хвилин у небі пасажир встигне зробити десятки фотографій з висоти пташиного польоту. На свій розсуд авіатор може дозволити Щасливчикові якийсь час керувати літаком за допомогою спеціальних важелів. Після закінчення часу лайнер м'яко приземлиться на посадковій смузі.

Сучасний ультралегкий літак

K-10 «Swift» — надлегке судно українського виробництва. Лайнер нового покоління швидко злітає і розвиває швидкість до 225 км/год. Також це єдиний літак з запасним парашутом.

Відпочинок з друзями на території аеродрому

Аеродром «Цунів» — це великий майданчик із зоною для пікніків, футбольним полем і кафе. Після захоплюючого польоту у Щасливчика є можливість орендувати мангал і розслабитися зі своїми друзями, які прийдуть його підтримати.

Досвідчений авіатор за штурвалом

Керувати повітряним судном буде льотчик з великим досвідом роботи. Своїми навичками та вміннями він поділиться зі Щасливчиком і навіть дозволить частково перейняти на себе завдання другого пілота.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4а Показати на мапі

3 відгуки

І
Іра
4 липня 2018
Задоволена на всі 100%!!!!

2 липня 2018
Незабутні враження після польоту :) Рекомендую!

О
Орест
23 листопада 2017
Це надзвичайні враження. Я дуже щасливий, що мені подарували цей сертифікат, бо я ніколи раніше не літав. Тепер я знаю, до чого хочу прагнути. Дякую за це

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень