102666

Подаруй затяжний політ на легкому літаку!

Можливість здійнятися у небо на висоту до 800 метрів, щоб розглянути чудові краєвиди Львівської області. Захоплююча повітряна пригода триватиме 20 хвилин, трохи менше доведеться виділити на інструктаж та ознайомлення з літаком — 10-15 хвилин. Керувати надлегким судном нового покоління K-10 «Swift» буде досвідчений пілот. Авіатор без труднощів підніме його у небо та здійснить м'яку посадку. У кабіні можна робити фотографії. Для спілкування видаються спеціальні навушники. детальніше...

1 люд. 20 хвилин Використати до 30.09.2018
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 15 раз
1 людина
20 хвилин
Не залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Затяжний політ на легкому літаку — що це?

Незвичайний досвід руху серед хмар. Ультралегкий літак K-10 «Swift» від українського виробника підніме Щасливчика у небо та гарантовано подарує задоволення під час польоту. Сидіти за штурвалом буде досвідчений інструктор. Разом їм належить промчати зі швидкістю до 225 км/год. Вирушити на повітряну прогулянку можна у будь-який час року, але при сприятливій погоді. Доступно з 18 років.

Як все відбувається?

Щасливчик самостійно вирушить до аеродрому «Цунів», де і зустрінеться з пілотом. Той розповість про унікальне повітряне судно, проведе новачкові 10-хвилинний інструктаж з техніки безпеки та запропонує зайняти місце на борту. В кабіні льотчик видасть спеціальні навушники для зменьшення шуму та комфортного спілкування один з одним. Потім вони піднімуться на ешелон до 800 метрів, щоб помилуватися неймовірними краєвидами околиць. За 20 хвилин у небі пасажир встигне зробити десятки фотографій з висоти пташиного польоту. На свій розсуд авіатор може дозволити Щасливчикові якийсь час керувати літаком за допомогою спеціальних важелів. Після закінчення часу лайнер м'яко приземлиться на посадковій смузі.

Сучасний ультралегкий літак

K-10 «Swift» — надлегке судно українського виробництва. Лайнер нового покоління швидко злітає і розвиває швидкість до 225 км/год. Також це єдиний літак з запасним парашутом.

Відпочинок з друзями на території аеродрому

Аеродром «Цунів» — це великий майданчик із зоною для пікніків, футбольним полем і кафе. Після захоплюючого польоту у Щасливчика є можливість орендувати мангал і розслабитися зі своїми друзями, які прийдуть його підтримати.

Досвідчений авіатор за штурвалом

Керувати повітряним судном буде льотчик з великим досвідом роботи. Своїми навичками та вміннями він поділиться зі Щасливчиком і навіть дозволить частково перейняти на себе завдання другого пілота.

Місце проведення враження:

ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4 Показати на мапі

1 відгук

О
Орест
23 листопада 2017
Це надзвичайні враження. Я дуже щасливий, що мені подарували цей сертифікат, бо я ніколи раніше не літав. Тепер я знаю, до чого хочу прагнути. Дякую за це

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень