Подаруйте затяжний політ на легкому літаку!

подарували вже 224 рази
1 людина
20 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
до 110 кг
до 190 см
Не рекомендується вагітним
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пасажир опиниться в кабіні легкого літака. Попередньо інструктор проведе бесіду з техніки безпеки та видасть навушники із системою радіомовлення. Вони потрібні, щоб підтримувати зв'язок один з одним. Літати будуть над околицями Львівської області. Авіатор може дозволити пасажиру допомогти йому в керуванні літаком. За бажанням клієнта льотчик зробить кілька легких фігур пілотажу.

Чому ми вибрали аеродром «Цунів»

На аеродромі є комфортні повітряні судна. Вони оснащені якісною вентиляційною системою. Польоти проходять в будь-яку пору року при сприятливих погодних умовах. На території аеродрому є кафе, в якому можна відпочити з друзями.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Іван
18 лютого 2019
https://www.facebook.com/100007147756686
Враження важко описати словами, краще відчути, особливо фігури висшого пілотажу ;)
Назар
2 грудня 2018
Політ пройшов просто неперевершено! Пілот провів інструктаж, показав основні вузли літака і всі прилади в кабіні. Відчуття коли літак відривається від землі, просто не передати словами! Відкривається чудовий краєвид навкруги. Пілот навіть дає трохи покерувати літаком і можна відчути себе справжнім пілотом. В цілому море позитивних і дуже класних вражень, обов'язково спробуйте, не пожалієте! Дякую компанії БОДО Україна, та клубу Авіатор за такі чудові враження!
Марьяна
13 листопада 2018
Дякую за чудовий політ. Це неперевершені відчуття.
Іра
4 липня 2018
Задоволена на всі 100%!!!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.