Подаруйте затяжний політ на легкому літаку!

подарували вже 146 рази
1 людина
20 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
до 110 кг
до 190 см
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пасажир опиниться в кабіні легкого літака. Попередньо інструктор проведе бесіду з техніки безпеки та видасть навушники із системою радіомовлення. Вони потрібні, щоб підтримувати зв'язок один з одним. Літати будуть над околицями Львівської області. Авіатор може дозволити пасажиру допомогти йому в керуванні літаком. За бажанням клієнта льотчик зробить кілька легких фігур пілотажу.

Чому ми вибрали аеродром «Цунів»

На аеродромі є комфортні повітряні судна. Вони оснащені якісною вентиляційною системою. Польоти проходять в будь-яку пору року при сприятливих погодних умовах. На території аеродрому є кафе, в якому можна відпочити з друзями.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Назар
2 грудня 2018
Політ пройшов просто неперевершено! Пілот провів інструктаж, показав основні вузли літака і всі прилади в кабіні. Відчуття коли літак відривається від землі, просто не передати словами! Відкривається чудовий краєвид навкруги. Пілот навіть дає трохи покерувати літаком і можна відчути себе справжнім пілотом. В цілому море позитивних і дуже класних вражень, обов'язково спробуйте, не пожалієте! Дякую компанії БОДО Україна, та клубу Авіатор за такі чудові враження!
Марьяна
13 листопада 2018
Дякую за чудовий політ. Це неперевершені відчуття.
Іра
4 липня 2018
Задоволена на всі 100%!!!!
Viktor
2 липня 2018
https://www.facebook.com/100000215577115
Незабутні враження після польоту :) Рекомендую!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.