102255
 

Затяжний навчальний політ на літаку

Захоплюючий політ серед хмар тривалістю 1 година. Відправитися в небо можна буде на сучасному двомісному літаку італійського виробництва Tecnam або німецькою Aquila. Пілот підніме судно на висоту до 800 м, і від нових пейзажів перехопить подих. Швидкість руху   близько 180 км/год. Для захисту від шуму і спілкування з інструктором пасажиру видадуть навушники. Польоти доступні цілий рік. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Вага: до 120 кг; Зріст: 195 см
Доступно з 17 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Затяжний навчальний політ на літаку — що це?

Година серед хмар — у кабіні сучасного навчального літака. Для польоту нададуть легку одномоторную модель Tecnam або Aquila. Досвідчений пілот познайомить з пристроєм повітряного судна і розповість про призначення основних приладів на панелі. Літак підніметься на висоту до 800 м. Польоти проходять у Львівській області.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає приватний аеродром, що розташований в селищі Черляни. Після знайомства з пілотом і короткого інструктажу гість займе місце в кабіні літака і відправиться в захоплюючий політ. З висоти львівські околиці будуть виглядати зовсім невпізнанними. З кабіни літака можна буде зробити оригінальні фотографії і, якщо пілот дозволить, навіть спробувати самостійно покерувати літаком. Для зручності Щасливчику видадуть навушники з системою зв'язку: вони захистять від шуму і дозволять чути команди інструктора.

Помилуватися околицями з кабіни пілота

Політ на навчальному літаку неможливо порівняти з подорожжю на борту лайнера. Перебуваючи у кріслі другого пілота, учасник враження зможе милуватися мальовничими краєвидами через панорамне лобове скло.

1 година серед хмар

Ця подорож точно запам'ятається, адже в небі можна провести 60 хвилин. Цього часу достатньо, щоб в повній мірі насолодитися польотом, а також дізнатися багато цікавого від професійного льотчика.

Політ зі швидкістю 180 км/ч

Відірвавшись від землі, літак зможе розвивати швидкість до 180 км/год, А сам політ буде проходити на висоті до 800 м.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
УТЦ Авіатор - Школа пілотів (польоти Львів)
с. Черляни, вул. Польова, 71 Показати на мапі

7 відгуків

М
Мар'яна
18 листопада 2017
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно задоволена, розповідала як все відбувалось non-stop і тепер хочу ще_))))дякуємо!

17 листопада 2017
Дарувала чоловікові на день народження. Все було організовано добре. Дуже сподобався аеродром і літак. Чоловік був задоволений подарунком на 100%ю Дякуємо!

Антон
25 серпня 2017
Дуже добре налаштована служба підтримки. Я так розумію що в кол центрі зразу по номеру телефона бачать хто звонить і відповідно не потрібно вказувати ні номер замовленя ні як звати. Зразу починають розбиратись з проблємою. І оперативно вирішувати. Дякую за приємний сервіс.

Напевно, це найкращий подарунок, який я отримувала! Я мріяла про такий політ, в малесенькому літачку. Але я навіть не мріяла про те, що зможу трохи поуправляти ним. Це було страшно і захоплююче водночас! Робота Бодо, організаторів, пілота - все на п*ятірочку. Дякую, що даруєте емоції!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень