Затяжний навчальний політ на літаку

1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 17 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
до 120 кг
до 195 см
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Затяжний навчальний політ на літаку — що це?

Година серед хмар — у кабіні сучасного навчального літака. Для польоту нададуть легку одномоторную модель Tecnam або Aquila. Досвідчений пілот познайомить з пристроєм повітряного судна і розповість про призначення основних приладів на панелі. Літак підніметься на висоту до 800 м. Польоти проходять у Львівській області.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає приватний аеродром, що розташований в селищі Черляни. Після знайомства з пілотом і короткого інструктажу гість займе місце в кабіні літака і відправиться в захоплюючий політ. З висоти львівські околиці будуть виглядати зовсім невпізнанними. З кабіни літака можна буде зробити оригінальні фотографії і, якщо пілот дозволить, навіть спробувати самостійно покерувати літаком. Для зручності Щасливчику видадуть навушники з системою зв'язку: вони захистять від шуму і дозволять чути команди інструктора.

Помилуватися околицями з кабіни пілота

Політ на навчальному літаку неможливо порівняти з подорожжю на борту лайнера. Перебуваючи у кріслі другого пілота, учасник враження зможе милуватися мальовничими краєвидами через панорамне лобове скло.

1 година серед хмар

Ця подорож точно запам'ятається, адже в небі можна провести 60 хвилин. Цього часу достатньо, щоб в повній мірі насолодитися польотом, а також дізнатися багато цікавого від професійного льотчика.

Політ зі швидкістю 180 км/ч

Відірвавшись від землі, літак зможе розвивати швидкість до 180 км/год, А сам політ буде проходити на висоті до 800 м.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Мар'яна
18 листопада 2017
Мені подарував сертифікат на День народження хлопець...випробувала, так сподобалось.Класний краєвид, можливість самій політати, адреналін, дуже привітливі пілот та інструктор.Була надзвичайно задоволена, розповідала як все відбувалось non-stop і тепер хочу ще_))))дякуємо!
Наталя
17 листопада 2017
https://www.facebook.com/100001720059892
Дарувала чоловікові на день народження. Все було організовано добре. Дуже сподобався аеродром і літак. Чоловік був задоволений подарунком на 100%ю Дякуємо!
Антон
25 серпня 2017
Дуже добре налаштована служба підтримки. Я так розумію що в кол центрі зразу по номеру телефона бачать хто звонить і відповідно не потрібно вказувати ні номер замовленя ні як звати. Зразу починають розбиратись з проблємою. І оперативно вирішувати. Дякую за приємний сервіс.
Надія Канюк-Гірилович
13 липня 2017
https://plus.google.com/105904742403254371488
Напевно, це найкращий подарунок, який я отримувала! Я мріяла про такий політ, в малесенькому літачку. Але я навіть не мріяла про те, що зможу трохи поуправляти ним. Це було страшно і захоплююче водночас! Робота Бодо, організаторів, пілота - все на п*ятірочку. Дякую, що даруєте емоції!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.