100758
 

Подаруй майстер-клас живопису для двох!

Створення спільного шедевра під чуйним керівництвом професійного художника. Для творчості попередні навички не знадобляться. За 3 години заняття пара познайомиться з техніками малювання, створить ескіз і наповнить його фарбами. Талановитий художник завжди буде знаходитися в кроці від своїх гостей, підказуючи і направляючи. Всі матеріали включені у вартість: професійне полотно розміром 50х60 см, пензлі та фарби. Картину можна написати аквареллю чи олією, а потім — залишити собі на пам'ять. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Живопис для двох — що це?

Біле полотно виглядає ще привабливіше, якщо малювати на ньому належить удвох. Унікальна картина «народиться» у процесі спільної творчості під керівництвом талановитого художника. Для малювання можна вибрати будь-який сюжет і фарби соковитих кольорів. А далі варто покластися на свою интуіцію та прислухатися до порад майстра.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть створювати свою авторську картину в арт-студії «Творча кухня». Новачкам буде чому повчитися у талановитого художника. Він розповість їм про поєднання кольорів, правила композиції, відповість на будь-які питання. Щасливчики зможуть нанести на полотно спочатку контури майбутнього малюнка, а потім розмалювати ескіз аквареллю або олійними фарбами. Така спільне творчість, крім іншого, допоможе краще пізнати внутрішній світ один одного.

Відчути себе художником може кожен

Намалювати спільну картину можна навіть з дітьми. Щоб відчути себе художниками, не доведеться бігати по магазинах у пошуках пензликів та інших аксесуарів. Крім фарб, новачки отримають професійне полотно розміром 50х60 см.

Картина олією або аквареллю

Новачки для написання своєї картини можуть використовувати олійні або акварельні фарби на вибір. Акварельні фарби передають гру тіні та світла, візуально вони подарують картині «легкість», адже сполучна ланка тут — звичайна вода. А перевага олійних фарб у тому, що вони дуже довговічні та не вигоряють з часом.

Спільна робота залишається на пам'ять

Результат своєї творчості художники-початківці заберуть додому. Потрібно тільки дочекатися, поки картина висохне, а потім її можна повісити на почесне місце. Від малюнка буде віяти приємними спогадами і особливим теплом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Творча Кухня - Арт-студія - Львів
пр-т У. Чорновола, 67г Показати на мапі

24 відгуків

7 березня 2018
Здравствуйте!!Подарок подарил мне муж) Я достаточно творческий человек и мне нравиться пробывать все новое !Еще я в декрете и для меня это хороший способ развеяться и зарядится позитивом! Всегда нравилось представлять себя в роли художника и стоя у полотна "размахивать кисточкой" )))Всей палитрой цветов !! Ничего особенного я не ждала от места проведения ,так и была в маленьком торговом центре...
Здравствуйте!!Подарок подарил мне муж) Я достаточно творческий человек и мне нравиться пробывать все новое !Еще я в декрете и для меня это хороший способ развеяться и зарядится позитивом! Всегда нравилось представлять себя в роли художника и стоя у полотна "размахивать кисточкой" )))Всей палитрой цветов !! Ничего особенного я не ждала от места проведения ,так и была в маленьком торговом центре на последнем этаже небольшое помещение в картинах с полотнами и стульями!!Милые,приятные девочки (одна из них преподаватель- художница) Вообщем мне все понравилось ,картина превзошла все ожидания !!обязательно вернусь ,чтобы сотворить ещё пару шедевров!!! Очень нравиться идея таких подарочных сертификатов!!Кто придумал такой проект "Bodo" большой молодец!!!это прекрасная идея и замечательные подарки!!! Спасибо вам!!!!

16 жовтня 2017
Мастер клас живопису мені подарували подруги на день народження. Відвідавши мастер клас отримала багато позитивних вражень. Дуже сподовався персонал привітлива дівчина яка з терпінням і розумінням пояснювала хід робіт. Сама ідея такого подарунку мені дуже сподобалась і я обовязково в майбутньому буду використовувати сертифікати для подарунків. Дякую всій команді за вашу працю. Успіхів вам і гарного настрою

О
Олена
8 жовтня 2017
Отримали сертифікат у подарунок на день весілля! З живописом для двох не прогадали) В результаті чудово й оригінально проведений час, хороший вчитель та прекрасний витвір своїми руками на пам'ять) Рекомендую!

3 жовтня 2017
Цей чудовий сюрприз подарував мені брат на день народження! І я була йому дуже рада, адже завжди хотіла спробувати малювати маслом))) дуже задоволена уроком! І отриманим результатом! Дякую що робите такі приємності)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень