Класичний тайський масаж для двох

2 людини
до 60 хвилин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнти відвідають сеанс масажу в давній тайській техніці, яка є своєрідною пасивною гімнастикою. Майстри розминатимуть особливі точки, які знаходяться на енергетичних каналах. На гостей також чекають легкі розтягування та скручування. Використовуючи техніку акупресурного впливу, масажисти допоможуть позбутися втоми та зняти напругу в м'язах.

Чому ми вибрали SPA салон Thai Magic

Салон знаходиться в історичній частині міста, на вулиці Ніжинській. Інтер'єр Thai Magic витриманий в класичному стилі. Масаж роблять сертифіковані фахівці, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь в професійних тренінгах та семінарах. Спеціальна піжама для процедури видається на місці.

 

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

22 відгуки

Олеся
25 сентября 2018
Чудова процедура, нам із чоловіком сподобалося. Гадала, що буде надто жорсткий масаж, але все пройшло добре - відразу відчуваєш прилив сил) потім такі приємні відчуття в м"язах, наче післяя тренувального залу
Наталія
7 августа 2018
https://www.facebook.com/100007850918321
Сертифікат подарували друзі на день народження. Вагалась чи брати тайський масаж чи змінити,але зрештою залишилась задоволена. Це нові відчуття,часом було досить боляче,але як запевнив майстер так і має бути,бо це не лагідний масаж) Сподобався салон і планую відвідати його вже на процедурі аромамасаж)
Тарас
27 апреля 2018
Я приємно вражений. Це неймовірно. Супер професійно. Дістав неймовірне задоволення. Відчув прилив енергії та бадьорості. Дуже вдячний за враження. Дякую також компанії Bodo за чудовий сервіс.
Тарас
27 апреля 2018
Мені шкода, що я не спробував тайський масаж раніше. Це неймовірно. Вдячний своєму сину за цей подарунок на день народження.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки